Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mantas_Exe

LV OŽIO skinas!

Rekomenduoti pranešimai

Žiauru.. Kentai kas tau čia vpš pasidarė aš tavęs nesuprantu.. Pradėjai nardyti , šokinėti kaip ką žinau kas.. dabar gavai tokią temą , ožio skinas.. Tu taip gal nebegaruok , nebekelk tų žmonių nuotraukas gana.. nusiramink , ir būk savo vietoj , ir jie visi būs savo .. tu tiesiog su savo elgesiu visus pygdai iš karto , blyn nusiraminkit nes čia žiauriai atrodot , vienas prieš visus nu tiesiog juokinga , manau jums reikia visiems apsiraminti , neprikaišiokit kad aš i abūsiu kaltas ir bandysiu įsiterpt ir pagelbėti Kenta mūsu , ne aš nei vieno neginu kadangi aš negaliu ant žmonių tai stumti ar panašiai , noriu jog viskas būtu taikiai , vienas normalus ir kiti normalūs , kentai ka galiu pasakyti , geriausias dalykas jog tu dabar šiuo metu leavintum las ventura.. nes tu čia gėda darai projekte , vien del to jog tu esi neįšauklėtas žmogus , tu kelti svetimų žmonių nuotraukas , o tai tikrai yra labai nepadoru , nu ka žinau reikia iš tikro visiems čia būti ramiai , o kentui tai tik kuo greičiau palikti projekta , ir pradėti normalų gyvenimą. Pamenu liktais tau 19 tai gal jau nebelošk samp , eik pradėk dirbti , eik pradėk užsibriežtus tikslus , nieko nesakau kad tu ateini  tik savo laisvailaikiu , bet vistiek tu dabar tik sėdi prie kompiuterio.. tai nežinau , man pačiam nebepatinka žiūrėti į šias skiltis ir panašiai , manau kažkas galėtu šia tema panaikinti ir būtu ramu , kadangi dabar nyuo tos temos , o visi pasikėle ir t.t. žodžiu kas supratot tas ir suprasit , kas nesupratot jūsu bėdos.. Kentai eik lauk iš čia , ačiū  tu vienas turbūt manę supratai..

 

ANT NIEKO NENORĖJAU PIKTYBIŠKAI AR PANAŠIAI , AŠ TIESIOG TAIP RAMIAI NORIU KAD JŪS PABAIGTUMETE ŠIAS DISKUSIJAS..

Nežinodamas aplinkybių kažką čia rašai. Ne aš tas nuotraukas pradėjau kelti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinodamas aplinkybių kažką čia rašai. Ne aš tas nuotraukas pradėjau kelti.

Žinau aš viska patikėk tu manim žinau .. žinau kad ne tu pirmas tai pradėjai bet suprask ką aš tau bandau paaiškinti , aš tau bandau įkalti į tavo ta galvą jog tu nustotum kelti nuotraukas.. žiurėk dabar jie pradėjo pirmi , viskas ramu butū jeigu tu nebūtum kreipės dėmesio į šia temą.. Kadangi kaip  tu dabar taip pradėjai ir iš kart užsipuolei irgi tai čia jau gaunasi nesąmonė ir debilizmas... Jeigu tu nebebūtum kėles jokių nuotraukų ar panašiai ir tiesiog palikęs tema peace , tada nieko nesakau.. viskas būtu gal greit pasibaigė , bet dabar tu pradėjai kelioti nuotraukas , čia rodyti kaip atrodo Eimis , Exe ir panašiai , tai tikrai yra ne pats geriausias pliusas tau.. ka norėčiau iš tavęs , jog tu nustotum čia pūtuotis , ir nebekreipk tu čia jokio dėmėsio , būk savo vietoj , tu būsi ramus , iš kart automatiškai ir jie pabaigs , nereikia tau čia kreipti dėmesio ar panašiai , tiesiog būk vietoj , arba leavink sampa geriau.. nes čia žiūriu tuoj ir karai prasidės..

 

NENORIU AŠ ČIA JŪSŲ IŽEIDINĖTI , NEPATINKA MAN TOKIE BARNIAI TIESIOG , KENTAS ESI NEĮŠAUKLĖTAS ŽMOGUS , KURIS KREIPIA DĖMESI Į TOKIAS NESĄMONĖS.NENORIU STUMTI AR ĮRODYNĖTI KAD GALIU VIKSĄ SUTVARKYTI TIESIOG BANDAU KENTUI PASAKYTI TAI KAD JIS SUPRASTU MANĘ.

 

 

VISKAS NIEKO NEBERAŠYK IR TEMA NUSTOS JUDĖTI LAIPTELIAIS.. PALIK TEMA RAMYBEI IR NEBEKREIPK Į ČIA JOKIO DĖMESIO VISKAS GANA.... 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiaurūs esat.. :Dd Kentai neožink tu ir viskas apsiramins čia... anksciau Winstonas bv oziuku paziba, paskui visi apie Poweri kaip apie ozy ar apie doneiteri kalbejo, o dbr jau apie Kenta. Nu krč vietoj jusu atsipalaiduočiau ir žaisčiau, o ne taškyčiau tokias nesamones kaip oziuko skinas:Dddd bet exe geras skinas +rep

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu gal nustok ožint, nes šitaip servą visiškai nužudysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD exe gi tave boksosinkas kentas pasigaus ir perlauŠ.Nes kiek girdėjau ne tau vienam taip grasino :DSako kentas ką norit tą rašykit be į galvą tai imi :D o šjp Geras skinas dq kad daliniesi tikrai pasiiimsiu:) o čia skynas tipo ant visų taksu bus ar kaip čia ar tik ant 1 ?jo ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD exe gi tave boksosinkas kentas pasigaus ir perlauŠ.Nes kiek girdėjau ne tau vienam taip grasino :DSako kentas ką norit tą rašykit be į galvą tai imi :D o šjp Geras skinas dq kad daliniesi tikrai pasiiimsiu:) o čia skynas tipo ant visų taksu bus ar kaip čia ar tik ant 1 ?jo ?

ant visu taksu, jei pereis i kita darba tai atnaujinsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ant visu taksu, jei pereis i kita darba tai atnaujinsiu.

blema lievai truputi nes kiti taksai tai normalus :Dnu be p.x sueis per dm eventą bus sunkiau šaudyt į taksus :D vistiek skiną įsikėlsiu dėl smagumo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dq Exe jau serveryje ožių firma turėsiu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiaurūs esat.. :Dd Kentai neožink tu ir viskas apsiramins čia... anksciau Winstonas bv oziuku paziba, paskui visi apie Poweri kaip apie ozy ar apie doneiteri kalbejo, o dbr jau apie Kenta. Nu krč vietoj jusu atsipalaiduočiau ir žaisčiau, o ne taškyčiau tokias nesamones kaip oziuko skinas:Dddd bet exe geras skinas +rep

Kazkas gi turi buti *Myliu Las-Venturas.lt* palei juos nors px kad patis irgi paozina ir padoneitina :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kentai cj xujovas boksininkas esi ir ringe ozinies ten, o gatvei vietoj to kad pistum atgal varai zajava rasyt mentinei xaxaxaxaaxaxaxa klawnas

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūs tik savo laiką gaištat, bet jeigu aš jum toks įdomus tai prašau, aš jau su tuo susitaikęs, kad LV žmogiškumo seniausiai nėra. Vadinkit 'ožiu' ar kaip ten vadinat man dzin, bet jeigu keliates avatarus su kito žmogaus veidu tai graudu.

Taip buvo prieš 3 metus, taip buvo prieš 2 metus, taip buvo pernai, taip yra dabar, taip bus visada. Bet prisimink, kad "ne iš oro" čia viskas ir prasidėjo. ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau ar verktis iš kai kurių komentarų. Nei tolerancijos nei ką.. :) Man įdomu kokios jus asmenybės realybėje. Gal tik per sampą čia axujelinat didieji komentatoriai, o realybei tai ramus berniukai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

CE tas pats kur ,, mma " lankes tris metus bet pasitriohino su tedziu susitikt lmaao

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu nh skins neblogs, reikes išaut

 

xui kentui privet exiui hehe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal jau gana išsikalinėti iš žmogaus ? Kiekvienas padaro klaidų o jo padaryta klaida nėra klaida, bent jau aš to nepavadinčiau. Kiekvienas nori teisybės. O dabar čia išsikalinėti, kelti žmogaus nuotrauką ir pnš. Nei tas Exe nei tas kur per visa ekrana selfie daryti begino nėra modelis. Tiksliau įdomu ar juos dar ir panos žiūri.. Apie išvaizda man irgi susidarė nuomone kad vienas kaškoks Balvonėlis kuris selfie nemoka daryti bei pagal manę gyvena kaime (Nors taip problema didžiausia nėra) Jo didžiausia problema yra tai kad išsikalinėją iš žmogaus o pats savęs nemato.Gražuolis atsidaro gi.... O Tą nuotrauka kur Tyson tpo... Mhm, Marozas sušiktas kuris tipo vaidina namuose kietųųų. nors realiame gyvenime tikriausiai mokykloje už kampo duoda praputymųų jam... Hmmm Nei tas nei tas neturi teisės išsikalinėti iš žmogaus nors ir koks jis bebūtų... Nei vienas iš jų nėra kašką pasiekes gyvenime kad turėtų galimybe išreikšti tokia nuomone kaip dabar.... Tiesą pasakius jeigų turit metų turėkit ir proto.... Nes man dabar paskaičius komentarus visi varo ant Kent'o nors pvz man gal jis ir nepatinka... Bet nereiškiu garsiai nuomones.... Žmonės pagalvokit kaip elgiates. Jei turit nors kiek savygarbos bei proto galvoje.. Nors ne dėl proto taip jau ar taip matosi kad ten kirmelė gyvena smegenyse ir tą jaučiu badauja.... Protai jus gal jau gana ką ?? Mano nuomone per dauk vaikiškai elgiates, ir prasidės mokykla nueikit pas kokia psihiatre ar ką...


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na tu teisus, visis klysta, tik yra vienas bet, jis klysta kiekviena diena. Buvau jam sakęs ateit y ts normaliai be stumimš pasikalbėt, jis nesutiko. Puiku, nori karo bus karas.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

CE tas pats kur ,, mma " lankes tris metus bet pasitriohino su tedziu susitikt lmaao

Ką tu čia šneki vabale? Jis apsitriohinęs net neatėjo, jeigu nežinai tai ką tu čia rašai. Pasižiūrėk tu į jį atrodo kaip mano vieną ranką ir su tokiu leisgyviu bijot susitikt? Nejuokink pasaulio tu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Na tu teisus, visis klysta, tik yra vienas bet, jis klysta kiekviena diena. Buvau jam sakęs ateit y ts normaliai be stumimš pasikalbėt, jis nesutiko. Puiku, nori karo bus karas.

 

Tai jeigu žmogus su tokiais kaip tu kaip Exe kaip tas Kur nuotraukoi "visu gražumu" Sakytu pvz man kad tipo einam ramiai pakalbėti.. Aš lygiai taip pat kaip Kent'as pasielgčiau kad neičiau. Kam man su tokiais kalbėti atsiprašant '' Balvonais'' Kurie čia tipo kara skelbia... Koks per karas ? jus gal devintame dešimtmetyje gyvenat ? Atsikelkit pažiurėkit i veidrodi ir paklauskit savęs kuriame amžiūja gyvenat..... Kara gi matai skelbia vyrai... :D Koks per karas ? Tuoj šaukima gausit galėsit pakariaut.... Vaikai ....

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Imkit vąąą kas čia kariauja prieš ta kenta bent kaškiek jums pagelbėsiu....


 


ee1859255259e192c0e55d925d2e51a7367.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Gal jau gana išsikalinėti iš žmogaus ? Kiekvienas padaro klaidų o jo padaryta klaida nėra klaida, bent jau aš to nepavadinčiau. Kiekvienas nori teisybės. O dabar čia išsikalinėti, kelti žmogaus nuotrauką ir pnš. Nei tas Exe nei tas kur per visa ekrana selfie daryti begino nėra modelis. Tiksliau įdomu ar juos dar ir panos žiūri.. Apie išvaizda man irgi susidarė nuomone kad vienas kaškoks Balvonėlis kuris selfie nemoka daryti bei pagal manę gyvena kaime (Nors taip problema didžiausia nėra) Jo didžiausia problema yra tai kad išsikalinėją iš žmogaus o pats savęs nemato.Gražuolis atsidaro gi.... O Tą nuotrauka kur Tyson tpo... Mhm, Marozas sušiktas kuris tipo vaidina namuose kietųųų. nors realiame gyvenime tikriausiai mokykloje už kampo duoda praputymųų jam... Hmmm Nei tas nei tas neturi teisės išsikalinėti iš žmogaus nors ir koks jis bebūtų... Nei vienas iš jų nėra kašką pasiekes gyvenime kad turėtų galimybe išreikšti tokia nuomone kaip dabar.... Tiesą pasakius jeigų turit metų turėkit ir proto.... Nes man dabar paskaičius komentarus visi varo ant Kent'o nors pvz man gal jis ir nepatinka... Bet nereiškiu garsiai nuomones.... Žmonės pagalvokit kaip elgiates. Jei turit nors kiek savygarbos bei proto galvoje.. Nors ne dėl proto taip jau ar taip matosi kad ten kirmelė gyvena smegenyse ir tą jaučiu badauja.... Protai jus gal jau gana ką ?? Mano nuomone per dauk vaikiškai elgiates, ir prasidės mokykla nueikit pas kokia psihiatre ar ką...

 

*Myliu Las-Venturas.lt* rašo kad nei tas nei tas neturi teisės issikalinet bet pats issikalineja :Ddd maugli tu kokioje nuotraukoje tau kažkas bandė selfi daryt lmao ir prie ko čia marozas kuris kieta primeta? Exe kaip tik bahuras ramus savo vietoj kuris duok Dieve nei kart niekam nesiūlė susitikt (bent jau aš to nemačiau). Ir ką tu prieš kaimą turi kiauspadi atvaryk su savo kreiva roza i belekuri kaimą ir pasakyk ten kažką, tai *Myliu Las-Venturas.lt* nebeisvaziuosi gaidena.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* rašo kad nei tas nei tas neturi teisės issikalinet bet pats issikalineja :Ddd maugli tu kokioje nuotraukoje tau kažkas bandė selfi daryt lmao ir prie ko čia marozas kuris kieta primeta? Exe kaip tik bahuras ramus savo vietoj kuris duok Dieve nei kart niekam nesiūlė susitikt (bent jau aš to nemačiau). Ir ką tu prieš kaimą turi kiauspadi atvaryk su savo kreiva roza i belekuri kaimą ir pasakyk ten kažką, tai *Myliu Las-Venturas.lt* nebeisvaziuosi gaidena.

Dar vienas iš rajono vaidina... Krč Nekomentuosiu nes dar ir aš papulsiu i tavo juodaji saraša. Krč rajone gyveni kuo užsiimi ? Las-venturas žaidi ? Ant bapkiu pasikėles ? Žinai man tai jau nėbėra ko vaidinti, gal tokiu metu kaip tu tai jo ir aš vaidinčiau tipo kas čia aš. Bet žinok pasaulis tokiu kaip tu matęs milijonais. O kur jie dabar ? Iš pašalpu rajone gyvena..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar vienas iš rajono vaidina... Krč Nekomentuosiu nes dar ir aš papulsiu i tavo juodaji saraša. Krč rajone gyveni kuo užsiimi ? Las-venturas žaidi ? Ant bapkiu pasikėles ? Žinai man tai jau nėbėra ko vaidinti, gal tokiu metu kaip tu tai jo ir aš vaidinčiau tipo kas čia aš. Bet žinok pasaulis tokiu kaip tu matęs milijonais. O kur jie dabar ? Iš pašalpu rajone gyvena..

Ką tu krv lapoji čia kokio dar rajono ciuhinkis su savo kentozauro bazaru metais vyresnis loja jis čia koks vyras koks suaugęs pizda atviciaju po motinos padu Gyveni ir daržą ravi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką tu krv lapoji čia kokio dar rajono ciuhinkis su savo kentozauro bazaru metais vyresnis loja jis čia koks vyras koks suaugęs pizda atviciaju po motinos padu Gyveni ir darža ravi.

Krč Nevaidinu subrendusiu ir pnš, bet kad tu skraidai pa debesiais tai žn. Eik krč mokykla tuoj prasidės, tai krč gal norėtum nueiti pas psihologe ? Nes krč tau gal ti tik ir padėt galėtų. Kas tėvai muša ar kas ? [Popadu galiu tik mergos sedėt o ne motinos]. Nu šiaip žinai mokintis mokinuosi tai toli. Tai Nuomotis tenka. O čia dėl tavo ravėjimo tai ką žinau mieste gymes kaime neraviu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krč Nevaidinu subrendusiu ir pnš, bet kad tu skraidai pa debesiais tai žn. Eik krč mokykla tuoj prasidės, tai krč gal norėtum nueiti pas psihologe ? Nes krč tau gal ti tik ir padėt galėtų. Kas tėvai muša ar kas ? [Popadu galiu tik mergos sedėt o ne motinos]. Nu šiaip žinai mokintis mokinuosi tai toli. Tai Nuomotis tenka. O čia dėl tavo ravėjimo tai ką žinau mieste gymes kaime neraviu...

Kas tau kur skraido ciuxinkis aš tau sakau prie ko čia mokykla ir psichiatrė asile sulei psichiatrų nėra bet tu iš dabikines pas tave kitaip. Jei kam i šule ir reiktų tai tik tau pasimokyti rašyt. Be to kokiam tu čia vaiknami tokias lempines patarlės girdejai? Skirtumas tarp mūsų toks kad tu bandai primest protinga bet nepaeina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas tau kur skraido ciuxinkis aš tau sakau prie ko čia mokykla ir psichiatrė asile sulei psichiatrų nėra bet tu iš dabikines pas tave kitaip. Jei kam i šule ir reiktų tai tik tau pasimokyti rašyt. Be to kokiam tu čia vaiknami tokias lempines patarlės girdejai? Skirtumas tarp mūsų toks kad tu bandai primest protinga bet nepaeina

Žinai. Ne vaidinsiu bet primetu ne protinga bet išauklėta bei žinanti savo vieta. Bet gaila, labai gaila kad man jau 18.. Nes dabar jeigu susitiktume tai man straipsnis per tavę būtų.. Tai krč gerai lekiu. Nekomentuok daugiau nes tavo lygio žmogus aplamai turėtų ne kalbėti per loti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...