Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Vierhaturos_Meistras

Gabriele_Mldc - Nepriimtinas taksi darbuotojos elgesys

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vierhaturos_Meistras


2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gabriele_Mldc


3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate: Esu serveryje naujokas, mane reikėjo pavėžėti. Išsikviečiau taksi atvažiavo Gabriele_Mldc, ne gana to, kad taksi gauna pinigus už žmonių vežimą, toks yra jų darbas, ji reikalavo iš manęs REP. Atsisakiau duoti jai REP, teigiantis, kad aš neprivalau duoti REP žmonėms, kurie paveža ne iš mandagumo, o dėl to, kad tai yra jų darbas, man ne gaila, man ne sunku, bet noriu duoti REP tikrai to nusipelniusiems žmonėms. Tuomet, ji tiesiog sustojo vietoje, viduryje kelio, turėdama gana mažą ping'ą, pradėjo tvirtinti, kad jai "lagina", ir kad aš, būdamas limuzinų vairuotojas turiu pats sėsti už vairo ir vežti save iki mano nurodytos vietos, atsisakiau, sakau, kad nesu taksi darbuotojas ir negaliu, ji atsakė, kad nuims taksi ženklą. Ji nuėmė ženklą ir sakė sėsk už vairo, o aš atsisėsiu keleivio vietoje. Man išlipus iš transporto, ji tiesiog nuvažiavo. P.S Tikrai neprofesionalus taksi darbuotojo elgesys ir stulbinančiai prasti vairavimo sugebėjimai.


4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas): http://www.part.lt/img/a12d25a4a0626eb81df61a1a2902553c35.png


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai gal dar zajavą realybėj įpisk, kad per sampą nepavežė?


 


http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/151175-taksi-firmos-„kandis“-papeikimaipagyrimai/ Čia rašyk, o ne temas kurk, dėl tokių nesąmonių


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rašiau /adminams, klausiau ar galiu prie skundų rašyt, nieko neatrašo. Juk sakiau, kad esu naujokas. Jei jau nepadeda, jokiais klausimais, tai nereikia čia putotis dabar, rakinkit temą, padarysiu kur reikia, mažiau verk.  :)

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* knistis į forumą , kad nepavežė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iškart žinosiu kuris čia ožys jau naujokas pradėdą savo karjiera ožinimo :D kad nepavežė ok ant šito nesiraunam ppk užmėtis!Čia tokiu naujokų nereik srr(čia tik mano nuomonė) nes ir taip ožių pilną nespejam ganyt visą lv pievų žolė suėst baigia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu manęs čia ožiu nevadink, pavarysiu aš ant tavęs bazaro apsiverksi ir nebelysi iš vis į servą, čiortas. :) Žaidime ožiai? Neskiri realybės tu gal nuo virtualaus pasaulio? Atsigauk tu, ožy didysis. :) Kam iš vis tie papeikimai tada reikalingi? Parašai tą papeikimą - ožys.. Ne zajava terašau, čipoline tu. Tiesiog noriu geresnio serverio mums visiems, kur būtų malonu praleisti laisvalaikį, o tu čia apie kažkokius ožius pradedi varyt. Aš neklausiau jūsų visų nuomonės apie papeikimą, jis skirtas ne jums, ne jūs jį atmesit, ne jūs kaltinami, taip, kad laisvi esat.. Ir taip užknisat atsiprašant su savo mažais protais ir kreivom harem. :) Naujokas ne ten temą parašė, čia pradedat pult iš visų pusių. O po to, kai prisiperkat privilegijų, skundžiaties dėl keiksmažodžių forume administratoriams, kad įžeidinėja kažkas jūs, nors pirmi pradedat, ar savo senbuvių įtaka griaunat žaidimą, kalčiausi lieka tie ant kurių pradedat pirmi varyt. O dabar nesakyk, kad aš pradėjau viską. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu manęs čia ožiu nevadink, pavarysiu aš ant tavęs bazaro apsiverksi ir nebelysi iš vis į servą, čiortas. :) Žaidime ožiai? Neskiri realybės tu gal nuo virtualaus pasaulio? Atsigauk tu, ožy didysis. :) Kam iš vis tie papeikimai tada reikalingi? Parašai tą papeikimą - ožys.. Ne zajava terašau, čipoline tu. Tiesiog noriu geresnio serverio mums visiems, kur būtų malonu praleisti laisvalaikį, o tu čia apie kažkokius ožius pradedi varyt. Aš neklausiau jūsų visų nuomonės apie papeikimą, jis skirtas ne jums, ne jūs jį atmesit, ne jūs kaltinami, taip, kad laisvi esat.. Ir taip užknisat atsiprašant su savo mažais protais ir kreivom harem. :) Naujokas ne ten temą parašė, čia pradedat pult iš visų pusių. O po to, kai prisiperkat privilegijų, skundžiaties dėl keiksmažodžių forume administratoriams, kad įžeidinėja kažkas jūs, nors pirmi pradedat, ar savo senbuvių įtaka griaunat žaidimą, kalčiausi lieka tie ant kurių pradedat pirmi varyt. O dabar nesakyk, kad aš pradėjau viską. :)

Nori geresnio serverio? Reikėjo prieš metus galvot, dar kai čia žaist buvo įmanoma, o ne dabar. Bėje, kad tu naujokas ir pnš. atmazai nepaeis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nori geresnio serverio? Reikėjo prieš metus galvot, dar kai čia žaist buvo įmanoma, o ne dabar. Bėje, kad tu naujokas ir pnš. atmazai nepaeis

 

Kad naujokas ir pnš, neatmazinu. Pamačiau "Skundai" skiltį ir kaip sakiau, administratoriai neatrašė, ar galima, ar ne. Po forumą nenardau kaip koks delfinas jopapa, mane domina žaidimas, o ne jūsų kažkoks forumas blyn, tai ir parašiau, be to nesivarginčiau, net ieškoti kažkokių nežymiu skilčių, dėl to, kad nepavežė. Parašiau iš principo, kad atsirinktų žmones ir įdarbintu bent rimtus žaidėjus, o tie, kurie ten nesamones dirba, ar neturi laiko žaisti tiek, kiek reikalauja darbo direktorius, lai ima darba be pakvietimo. O dėl to, ar noriu geresnio serverio, taip, noriu. Paprasčiausiai dar nežaidžiau samp'o ir nieko panašaus į GTA, kai reikėjo žaisti ir vienas žaidėjas stebuklų nepadarys, visas serveris vienbalsiškai turi norėt geresnio serverio, kur jiems būtų linksma ir verta išnaudoti savo turimą laisvalaikį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu manęs čia ožiu nevadink, pavarysiu aš ant tavęs bazaro apsiverksi ir nebelysi iš vis į servą, čiortas. :) Žaidime ožiai? Neskiri realybės tu gal nuo virtualaus pasaulio? Atsigauk tu, ožy didysis. :) Kam iš vis tie papeikimai tada reikalingi? Parašai tą papeikimą - ožys.. Ne zajava terašau, čipoline tu. Tiesiog noriu geresnio serverio mums visiems, kur būtų malonu praleisti laisvalaikį, o tu čia apie kažkokius ožius pradedi varyt. Aš neklausiau jūsų visų nuomonės apie papeikimą, jis skirtas ne jums, ne jūs jį atmesit, ne jūs kaltinami, taip, kad laisvi esat.. Ir taip užknisat atsiprašant su savo mažais protais ir kreivom harem. :) Naujokas ne ten temą parašė, čia pradedat pult iš visų pusių. O po to, kai prisiperkat privilegijų, skundžiaties dėl keiksmažodžių forume administratoriams, kad įžeidinėja kažkas jūs, nors pirmi pradedat, ar savo senbuvių įtaka griaunat žaidimą, kalčiausi lieka tie ant kurių pradedat pirmi varyt. O dabar nesakyk, kad aš pradėjau viską. :)

Tu ne ožys tu vpš toks ataušės naujokėlis 3ppk per 2-3h atsigauk biški ožių ožys esi ir visi tai žino ir psfio mazinas jis dar čia matai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu ne ožys tu vpš toks ataušės naujokėlis 3ppk per 2-3h atsigauk biški ožių ožys esi ir visi tai žino ir psfio mazinas jis dar čia matai.

Tavęs vapšhe niekas nečiulbino, ožių ožy. Dink iš akiračio mano, dūhas žvairas.  :) Matau tu toks apsėstas tų ožių, dink atgal į zoną muilų kilnot ir lambada šokt, vafli tu. Iš karto matosi kas yra psichiškai nestabilus serveryje ir prie ko geriau nesiartint, paveiksi mane dar psichiškai savo proto ligom. Tikriausiai keičiasi ir tavo nuotaikos kaip žiūrint į baltą ir juodą fonus šalia vienas kito. Aiškiai buvo pasakyta, man neįdomi tavo nuomonė, neprašiau jokių argumentų ar dar kažko iš tavęs ir gali čia nebekomentuot, apie tuos savo ožius, tiek patinka tie ožiai matosi, pyzdink į savo kaimo tvartus ar gardus ir būk su tais ožiais. :) Tikiuosi esi bent kiek protingas,  ir nebekomentuosi daugiau, nors ir įrodei labai puikiai, kad esi nestabilios būklės, su tavim kalbėtis visiškai beprasmiška, nes kad ir ką besakyčiau, vistiek verksi vis labiau. :) Ginčas baigtas tuom. Pasakiau tau viską, ką galima tau pasakyt. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tavęs vapšhe niekas nečiulbino, ožių ožy. Dink iš akiračio mano, dūhas žvairas.  :) Matau tu toks apsėstas tų ožių, dink atgal į zoną muilų kilnot ir lambada šokt, vafli tu. Iš karto matosi kas yra psichiškai nestabilus serveryje ir prie ko geriau nesiartint, paveiksi mane dar psichiškai savo proto ligom. Tikriausiai keičiasi ir tavo nuotaikos kaip žiūrint į baltą ir juodą fonus šalia vienas kito. Aiškiai buvo pasakyta, man neįdomi tavo nuomonė, neprašiau jokių argumentų ar dar kažko iš tavęs ir gali čia nebekomentuot, apie tuos savo ožius, tiek patinka tie ožiai matosi, pyzdink į savo kaimo tvartus ar gardus ir būk su tais ožiais. :) Tikiuosi esi bent kiek protingas,  ir nebekomentuosi daugiau, nors ir įrodei labai puikiai, kad esi nestabilios būklės, su tavim kalbėtis visiškai beprasmiška, nes kad ir ką besakyčiau, vistiek verksi vis labiau. :) Ginčas baigtas tuom. Pasakiau tau viską, ką galima tau pasakyt. ;)

Oho čiuju kietai pasijautei tiek daug prirašės ožyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy vistiek *Myliu Las-Venturas.lt* buvai ir liksi sako ožių ožį nu graudus tu tikrai ožį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...