Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | SUPER valanda!

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Svečias Edas_Bmw

Peiku Domis_Tonito

Rekomenduoti pranešimai

bet tu rimtas esi giriesi forumuose kad i kava smaukai.... ar i piena kur tevai geria ok

tu *Myliu Las-Venturas.lt* dalbase ateinu i foruma pastumt dura paskaldyt sarkazma ir is tokiu psichiniu negalia turinciu zmoniu kaip tu pasidergt kuris pries metus man i teamspeaka atejus girdavos jog nakti prie sampo praleido, jei tavo protas apart papeikimu skilties nieko nesuvokia tai rimtai apsvarstyk mano pasiulyma su bunkeriu. Vien del to kad savo profilyje uzsirases normaliu pacuku nickus rimtesniu netapsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

tu *Myliu Las-Venturas.lt* dalbase ateinu i foruma pastumt dura paskaldyt sarkazma ir is tokiu psichiniu negalia turinciu zmoniu kaip tu pasidergt kuris pries metus man i teamspeaka atejus girdavos jog nakti prie sampo praleido, jei tavo protas apart papeikimu skilties nieko nesuvokia tai rimtai apsvarstyk mano pasiulyma su bunkeriu. Vien del to kad savo profilyje uzsirases normaliu pacuku nickus rimtesniu netapsi.

Per 2metus 4papeikima ar 5 paverk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Per 2metus 4papeikima ar 5 paverk

pochui man kiek tu papeikimu parases, del tokio skuduro grindims valyt nematau tolko verkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

pochui man kiek tu papeikimu parases, del tokio skuduro grindims valyt nematau tolko verkt.

nu bet sakei ateini i profili ir vien papeikimai pastriochinai pats gers ane

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu bet sakei ateini i profili ir vien papeikimai pastriochinai pats gers ane

ne tu *Myliu Las-Venturas.lt* rimtai atsraufaves ar is plytos vaikystei per morda gaves? parasei kad ne *Myliu Las-Venturas.lt* atkirtau kad *Myliu Las-Venturas.lt* nes vien i profili uzejus 3 temos papeikimu, o kiek tu ju parases man buvo poxui ir liks poxui kaip ir ant taves.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

[info=Tema rakinama][/info]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...