Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deivis_Vaikelis

Peikiu Sergio_Llull • R.i.P •

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deivis_Vaikelis

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Sergio_Llull

3. Administratoriaus nusižengimas: Įžeidimai viešai. Mažiau svaidykis tokiais žodžiais vyruti :)

4. Įrodymai (būtina): 

3c2ea49c03fb40a44d65389d4618c4c7184.png

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vėl.. Atsirado ožių kai serveryje 5 žmonės ir tu prikolini, o kiti prikolu nesupranta. Nu ir ką aš čia blogo padariau? Net Drugz sutiktu, kad viska juoko forma...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 NE MANO BĖDOS VYRUTI . AŠ LABAI PIKTAS DĖL TU ŽODŽIU !

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne tave įžeidžiau. :) pakelk aukščiau.. Su Drugzu chatinom prikolo formą, jei tu jų nesupranti, tai čia jau ne mano bėdos.. Atėjai iš afk, puse chato nuleidęs, tai tu daugiau nufotkink. :) Viskas yra tik juoko formą, nemanau, kad šis papeikimas bus priimtas... Diena jei taip rašyčiau, tikrai taip, nusikalsčiau, bet kai čia matai tik tu ir drugzas tuos žodžius, tai... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne tave įžeidžiau. :) pakelk aukščiau.. Su Drugzu chatinom prikolo formą, jei tu jų nesupranti, tai čia jau ne mano bėdos.. Atėjai iš afk, puse chato nuleidęs, tai tu daugiau nufotkink. :) Viskas yra tik juoko formą, nemanau, kad šis papeikimas bus priimtas... Diena jei taip rašyčiau, tikrai taip, nusikalsčiau, bet kai čia matai tik tu ir drugzas tuos žodžius, tai... 

Kai nėra adminų, tai nereiškia kad gali rašyti nesamones, kur nori ir ką nori, manau tai nepasiteisinimas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne tave įžeidžiau. :) pakelk aukščiau.. Su Drugzu chatinom prikolo formą, jei tu jų nesupranti, tai čia jau ne mano bėdos.. Atėjai iš afk, puse chato nuleidęs, tai tu daugiau nufotkink. :) Viskas yra tik juoko formą, nemanau, kad šis papeikimas bus priimtas... Diena jei taip rašyčiau, tikrai taip, nusikalsčiau, bet kai čia matai tik tu ir drugzas tuos žodžius, tai... 

Jeigu su drugzu prikolinat tai naudokit /sms komandą arba prisijunkit abu į tą patį teamspeak kanalą kur jūsų niekas netrugdytų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko čia ir nepasakysi, nei vienam netrukdžiau. Serve matė tai tik 2 žmonės.. Drugzas ir Deivis taip išeina, ir tai pakeltas chatas.. Jei nesuprantat kai juokaujama, ne mano bėdos.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš anksto atsiprašau, kad kometuoju, bet nafik meluoti, aš viską mačiau savo akimis ir vežiojau krovinius tuo laiku buvo 12-15 žmonių ON, kokie dar 2-3? Tu biški akis prasiplauk. Nebuvai vertas admino, ir nebūsi. Biški bangą per stiprę vyruti esi pagavęs. ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ką tu nusišneki? serveryje 6 žaidėjai buvo, max 4 vipai.. Ant tiek nuversti nori..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesimazink . Kas buvo jau nebepakeisi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ką tu nusišneki? serveryje 6 žaidėjai buvo, max 4 vipai.. Ant tiek nuversti nori..

 

Čia niekas tavęs versti nenori, tiesiog tu nesi vertas Nemokamo, kažkoks molis atėjas į servą plepa nesamones. Žodžiu gausi įsp biški apsiraminsi. ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaila, kad tenka įsikišti ir man, tačiau taip, šioje situacijoje Sergio_Llull yra kaltas. 

Kur parašyta, jog nakties metu serveryje galima daryti ką nori, t.y. įžeidinėti kitus, keiktis bei elgtis ne pagal taisykles, juo labiau kuomet eini nemokamo administratoriaus pareigas? Iš tikro tai yra nepavizdingas elgesys prieš kitus žaidėjus bei pažeistos šios taisyklės:

 

Administratoriaus taisyklės:

  • Administratorius privalo laikytis visų serverio taisyklių kitu atveju jis yra baudžiamas priklausomai nuo padaryto nusižengimo (nuo 1 įspėjimo iki 3 įspėjimų);

Serverio taisyklė:

  • Draudžiama įžeidinėti žmones privačiai/viešai. Jeigu žmogų pavadinsite tarkim "*Myliu Las-Venturas.lt*" ir bandysite įsisukti, jog tai yra paukštis, o ne įžeidimas jums nepavyks. Žmogus, kurį pavadinote taip gali traktuoti kaip įžeidimą.

BET: Pokalbyje nors ir pažeidžiamos taisyklės, tačiau galima įžvelgti, jog pokablis tikrai vyko juoko forma, todėl siūlyčiau į tai atsižvelgti.

 

Advokatas palieka teismo salę ir prieš išeidamas taria geros nakties!

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pokalbis vyko su Drugz'u, o papeikimą rašo išvis pašalinis... Tie "įžeidimai" buvo skirti ne tau, kaip tu galėjai įsižeist? :D Tau pačiam nepamoina už kitą rašyt papeikimą ir tokias nesąmones daryt? :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ble ožys tu toks kad eina *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* galva su printeriu prasiskanuok *Myliu Las-Venturas.lt* gal blaiviau mastysi ir suprasi kažką bent vapsie su drugzu chatina ne su tavim pimpale tu kiša *Myliu Las-Venturas.lt* savo snapą kur nereikia ožys jibanas dėl tokiu nesamoniu papeikimus rašyt pasigydyk *Myliu Las-Venturas.lt* negra kiause *Myliu Las-Venturas.lt* rmt atraufaves toks kad BBd #PISKITNOZIAI

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad ir gaučiau aš tą įspėjimą (Labai abejoju ar ji priims, nes čia juoko forma) Tai va, kad ir gaučiau aš tą įspėjimą, tau kas iš to? Orgazmas geresnis?.. Logika tavo *Myliu Las-Venturas.lt*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ble ožys tu toks kad eina *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* galva su printeriu prasiskanuok *Myliu Las-Venturas.lt* gal blaiviau mastysi ir suprasi kažką bent vapsie su drugzu chatina ne su tavim pimpale tu kiša *Myliu Las-Venturas.lt* savo snapą kur nereikia ožys jibanas dėl tokiu nesamoniu papeikimus rašyt pasigydyk *Myliu Las-Venturas.lt* negra kiause *Myliu Las-Venturas.lt* rmt atraufaves toks kad BBd #PISKITNOZIAI

  

Kad ir gaučiau aš tą įspėjimą (Labai abejoju ar ji priims, nes čia juoko forma) Tai va, kad ir gaučiau aš tą įspėjimą, tau kas iš to? Orgazmas geresnis?.. Logika tavo *Myliu Las-Venturas.lt*

Tai bazarinkit bazarinkit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ė vaikėli tu pūsk *Myliu Las-Venturas.lt* iš to servo *Myliu Las-Venturas.lt* tu jibana. Prieš metus kai čia lošdavau, visad už duhą sedėdavai ir vis dar sėdi, atsigauk nuo to kompo išlysk į lauką, *Myliu Las-Venturas.lt* žvairas jau nuo to ekrano, man gaila taves, RAŠO JIS PAPEIKIMUS DĖL ŽAIDIMO :DDDDDDDDDDDDD NU BAISU BAISU

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Deivis_Vaikelis, atmesta bus. Atsigaus rimtai nuo to kompo.. Papeikimas ne į temą, nes nieko blogo aš čia nepadariau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiuriu stumimai prasidėda Grandai nešnekėk apie save *Myliu Las-Venturas.lt* kai žaidime pakampiais vaikčiodavai nes visi *Myliu Las-Venturas.lt* duhino tave o ne mane . O Sergio tiesiog laukim Invio arba Marčioko. Ir šiaip buvau leavines projekta ir gryžau tik neperseniausiai. Tai skrepliau atsigauk biški . Ir grandai tylėk *Myliu Las-Venturas.lt* varai ant manęs bet nors mano akys nėra žvairos . Pats akinius nešioji skreplius lapauzeris *Myliu Las-Venturas.lt* . Tai Sergio nebeprašyk draugeliu kad čia bazara įjungtu . Ir nepanikuok lauk ramiai Invio arba Marčioko atsakymo .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mano vaikystė buvo gan neįdomi, viskas prasidėjo nuo 12 kai gavau kompa

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu Sergio negaus įspėjimo tai čia viskas aišku bus. Sergio biški gal atsigauk, gavai pareigas, ir pasikėliai kaip ir kiekvienas *Myliu Las-Venturas.lt*...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu Sergio negaus įspėjimo tai čia viskas aišku bus. Sergio biški gal atsigauk, gavai pareigas, ir pasikėliai kaip ir kiekvienas *Myliu Las-Venturas.lt*...

Deja, bet nuliūdinsiu, tai tik tavo nuomonė, kad pasikėliau. Tipo gavo admina - vsio, pasikėlęs šitas, kas per logika? Esu toks pat serverio žaidėjas kaip ir visi. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmuo , kurį įžeidė Sergio esu aš. Neturiu jokių nusiskundimų , buvo panaudota kaip juokelis , gal ne visiem suprantamas , bet aš neįsižeidžiau.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

megstu vistiena

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...