Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Arvydas_Torres

[TORRES] Gaujos bazė!

Rekomenduoti pranešimai

Las-Venturas.LT Gaujos bazė!  

 

Sveiki, prisiminęs vieną iš geresnių mano mapp darbų (SPD BAZĖ spauskite ant teksto norėdami peržiūrėti) bei radęs šiek tiek laisvo laiko nuspręndžiau sumappinti gaujos bazę. Pastangų įdėta pakankamai, jog matytūsi išskirtinis stilius bei tam tikri paaiškinimai (3DTextLabel'iai). Tiesą pasakius darbą stengiausi sukūrtį remdamasis gaujų gyvenimu, todėl viską dariau apgalvotai integruodamas į darbą tokius objektus kaip ringas bei sargybos bokštas. Labai norėčiau, kad mapp darbas pasiektų šį serverį :) Laukiu Jūsų įvertinimo!

 

HD 1080p ON!

https://www.youtube.com/watch?v=gNteIdF-BaY

 

D.U.K:

 

Klausimas: Kodėl tiek mažai objektų?

Atsakymas: Tam kad sutaupyti laiko mappinant bei suteikti žaidėjams išradingumo default vietoje kurioje slepiasi tik būtiniausi objektai.

 

Klausimas: Kam reikalingas kovų ringas?

Atsakymas: Tam kad gaujų nariai galėtų upgrad'int savo skill's bei gauti patirties kovos lauke.

 

Klausimas: Kam reikalingas sargybos bokštas?

Atsakymas: Saugumo sumetimams siekiant suteikti daugiau slaptumo bei atsargai nuo tesėsaugos kas leistu iš anksto pasiruošti veiksmui.



 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki vieta, labai gerai išnaudota erdvė, puiki idėja tiesiog. Manau ilgai trukai kol viska padariai nes čia įdėta labai daug pastangų. Patiko kad yra toletaim pagaliau galėsime nusilengvinti.

Kaip visad toresai puiku ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

Ką žinau nieko ypatingo daug vietos užgrobejai gales slepiniu lošt daug vietos hudas vapsie nsmn jeigu dar i serva imestu rip butu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mintys su sargybu ir pana6iai viskas patiko, o pats mapp darbas sorry ne, per žr.daug laisvo vietos nieko įspudingo nėra, manau dabartines reik redaguot kažkodadet, bet taviške jau per daug vietos. tolabiautoje vietoje yra irverslas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdėja yra nebloga , ir vieta gerai parinkta , bet klausymas kyla ar yra reikalingos tokios aukštos tvoros :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tobula... XD labiausiai man patiko toletai, labai graži spalva ju:)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Mano nuomone, bazė kaip gaujai yra tikrai per daug didelė. Būtų labai sunku atsigrobt/užgrobt. Plius bazė vos ne miesto centre, kas irgi man nepatiko. Aišku textūros ar kaip ten vadinasi gražu ir panašiai, bet vieta netinkama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki vieta, labai gerai išnaudota erdvė, puiki idėja tiesiog. Manau ilgai trukai kol viska padariai nes čia įdėta labai daug pastangų. Patiko kad yra toletaim pagaliau galėsime nusilengvinti.

Kaip visad toresai puiku ;)

Smagu, kad vis dar randu būdų kaip tave nustebinti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš be žodžiu... TOBULA!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš tiesų sakau, mapp darbas nėra geras. Tikrai per daug vietos, ringo nereikia tik neįsivaizdink kad čia skillus upgradins.. nyhuja gaujiniai nedarys to tikrai. Bokštas gal ir gera idėja bet hujna vstk.. įkeltų į serverį dar ~30 žaidėjų kristų. Nieko gero. Išreiškiau savo nuomonę. Kaip ir tu visuose temose ;)

 

 

P.S iškitos pusės tikrai gražus darbelis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš be žodžiu... TOBULA!

Ačiū už įvertintas pastangas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pats objektu nedadejei, o ju reikejo, kadangi dabar labai atvira vieta, atrodo ir tuscia. bet pliusu yra, mldc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

paleva, gaujos mano manymu isvis turetu but ls sf ar kur kitur ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš tiesų sakau, mapp darbas nėra geras. Tikrai per daug vietos, ringo nereikia tik neįsivaizdink kad čia skillus upgradins.. nyhuja gaujiniai nedarys to tikrai. Bokštas gal ir gera idėja bet hujna vstk.. įkeltų į serverį dar ~30 žaidėjų kristų. Nieko gero. Išreiškiau savo nuomonę. Kaip ir tu visuose temose ;)

 

 

P.S iškitos pusės tikrai gražus darbelis :)

 

Tu pats supranti ką parašei? Skype-emoticons-facepalm.gif

 Viename sakinyje rašai kad mapp darbas nėra geras, kitame rašai, kad gera idėja, paskui parašai kad -30 žaidėjų o paskui gale parašai, kad darbas gražus. Dafuck...?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man asmeniškai labai gražus darbas :) vistiek bus mašinų primėtyta, tai ir tos vietos po mažu neliks, gal čiut, čiut daugiau reikia objektų= 9.5, Darbas puikus!!!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man asmeniškai labai gražus darbas :) vistiek bus mašinų primėtyta, tai ir tos vietos po mažu neliks, gal čiut, čiut daugiau reikia objektų= 9.5, Darbas puikus!!!

 

Suapvalinus 9.5 = 10! Thanks :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepyk už kritika,bet vieta prasta. Labai erdvi. Mano manymu,dabartinės gaujų bazės nėra prastos,tiesiog patobulinti jas yra kur. Manau gaujų bazės ir turi būti gyvenamajam rajone,kur nėra daug vietos ir pan. Gaujom nereikia ringų ar pan. Gi pažiūrėk gaujose tik ir būna džiuvenos su ginklais :D Čia tiesiog mano nuomonė.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Net nežinau ar verta būtu dėti toki mapp darbą kadangi čia jau yra per daug išplėsta. Nepyk tikrai bet man tavo šis darbas ne iš pat geriausiu. Tai manau reikėtu rasti tinkamesnę vieta ir bandyti kažka nauja. Tikrai nepyk bet aš turiu savo nuomonę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražu gražu , reikia biški naujo ko nors .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražu gražu , reikia biški naujo ko nors .

 

Any ideas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...