Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Emilija_Adomaityte

Prisistatau - EMILIJA ADOMAITYTĖ !

Rekomenduoti pranešimai

Prisistatymo anketos šablonas


  • Jūsų tikrasis vardas, bei kiek jums yra metų? :

Emilija, 17 Metų.

  • Jūsų zodiako ženklas? :

Dvynė.

  • Kokiame mieste gyvenate? :

Kaunas.

  • Trumpas jūsų charakterio aprašymas :

Sveiki visi ! Pradėsiu jog man yra 17 metų mano vardas yra Emilija, manau dabar pradėsiu nuo šio dalyko - blogūjų savo savybių, esu stipriai užsispyrus, labai greitai užsidegu (kaip degtukas), o iš jo ir ignoravimas. Taigi dabar prie gerūjų ir ką mėgstu veikti. Esu geranoriška, maloni, mandagi, pavyzdinga, atsakinga panelė iš Kauno. Mėgstu padėti žaidėjams įvairiose situacijose, sugebanti dirbti didelėje komandoje žmonių, bei juos suvaldyti, esu kruopšti, sąžininga, rimta, kantri, moku laukti, bei pralaimėti, esu komunikabil, lojali, nekorumpuota, kūrybinga, išranki, drąsi, ištverminga, ryžtinga, didelio intelekto, gal net sakyčiau mokanti motyvuoti žmones, visada pasitikinti savimi, visada stovinti už savus, kad ir kokia situacija. Niekada nepradedu naujo darbo, kuomet senasis yra nebaigtas, tai rodo jog esu kruopšti, mėgstu nuodugniai ištirti situaciją, iki smulkiausių smulkmenų tai įrodo jog esu smalsi. Esu prie tokių žmonių kurie, nemėgsta laukti, viską mėgsta atlikti greitai, kruopščiai ir nuodugniai. Neesu, ta kuri pildo į visų firmų postus, ką daro daugelis.. Pildo ir sako, kad šita firma geriausia.. Nesuprantu, ko jie tikisi.. Man tai pasižymi tiek vaikiškumo charakterio bruožais, tai rodo, kad žmogus visiškai nesubrendęs ir nežino ko nori.. Nesigiriu, tačiau taip niekada nedariau ir nedarysiu, pildau tik ten kur man patinka ir kur aš noriu, o ne ten kur pasitaikė gera proga, esu visuomeniškas žmogus, visada padedantis kitam bėdoje, realybėje daug padedu kitiems, nepasiturintiems žmonėms, taipogi stengiuosi visada padėti žmogui kuris kažko neturi ar jam trūksta, nesistengiu praeiti pro šalį pro žmogų kuris sėdi ant žemės, įmetu jam pinigų, negailiu, esu žmogus kuris dėl kitų padarys daugiau nei kiti dėl manęs, nesu toks žmogus kuris kerštauja, aš visada padėsiu kitam žmogui, nors ir iš jo nesulauksiu nei ačiū, visuomet žinau, jog lazda turi du galus, jog aš padarius gerą, žinau jog man kas nors kitas atsilygins geru, nesvarbu kas, bet žinau, jog atsilygins taip pat ką ir aš daviau kitam, mėgstu užbaigti pradėtus darbus, jei pradedu darbą aš jį būtinai turiu užbaigti ir padaryti labai kruopščiai ir atidžiai, kad žmogus matantis mano darbo pastangas, užskaitytų kaip labai gerai atliktą darbą ir man atsirastų sunkaus darbo vaisių, nuo mano sunkaus triūso, nes norint pasiekti maksimumą reikia labai ypatingai daug dirbti, kiekvienas žmogus nedirbantis ir norintis gauti viską negauna nieko, o žmogus dirbantis ir sunkiai kovojantis už viską ir savo darbą gauna viską, aš esu žmogus dirbantis, kovojantis ir gaunantis, ką esu užsibrėžęs gauti, ir niekad dėl savo svajonių nenuleisiu rankų, esu žmogus visuomet siekiantis lygybės tarp visų, nelaikau nieko geresniais ar blogesniais už kitus, žinau, jog kiekvienas žmogus yra lygus kiekvienam, tik kartais, kai kurių žmonių ego yra per dideli tam pripažinti, ir suprasti teisybę, aš kovoju, kad kiekvienas žmogus būtų lygus ir, kad kiekvienas suprastų koks jis ar ji yra lygūs, esu žmogus iš prigimties kovojantis už savo nuomonę, aš turiu savo nuomonę visur ir visada, niekad nepasiduodu spaudimui kitų žmonių, kad ir kas be nutiktų, kovosiu iki tol su savo nuomonę ją ginsiu, argumentuosiu, kol ji laimės, arba bus visiškai nuargumentuota ypatingai stipriais argumentais, taigi užtenka apie charakterį.

  • Ar turite namie augintinį ? ir koks tai, bei koks jo vardas? :

Kačiuką - Bubis.

  • Ką užsiimate laisvalaikiu? :

​Šiaip laisvalikiu daug ką veikiu, su draugėm vaikštau, kartais einame su draugėm ir draugais pabėgioti ( SPORTUOTI ), mėgstu pasėdėti su draugais ir draugėm prie kompiuterio kažką pažaisti

  • Kokio žanro filmai jums labiausiai patinka? :
  • Šėtono belaukiant (Devils‘s Due, 2014)
  • Okulus (Oculus, 2014)

___________________________________________________________________________________________________________


  • Kodėl žaidžiate būtent šiame serveryje, o ne kokiame kitame? :

Na visgi populeriuose projektuose po biškį atsibosta žaissti, populerumas, gera reputacija ir visa kita po biškį kaip sakiau atsibosta, ateinu čia nes noriu išbandyti savo jėgas prieš nepažystamus serveiro žaidėjus, aišku čia pažystu normaliai žmonių, bet yra dauguma žaidėjų kurių tikrai nepažystu ir manau susipažinsiu... Čia manau pasiliksiu ilgam kaip sakoma kol leis jėgos, ir kol leis pats gyvenimas, nes visgi jau neužilgo 12 ( - ikta ) klasė ir reikės stipriai susimti save.

  • Kaip sužinojote apie ši serverį? :

Apie projektą žinojau jau senokai, bet visgi neturėjau motyvacijos čia ateiti žaisti, visgi kaip daug kas sakė jog šis projektas daug sykių yra žlugęs, bet dabar susimaščiau ir pagalvojau jog reiktų tikrai ateiti ir pažiūrėti del ko jis žlunga ir visa kita. Kaip apie jį sužinojau tai kaip ir dauguma per *Myliu Las-Venturas.lt* tinkalpį kuraime yra skelbiamos visokios naujienos ir visa kita.

  • Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje? :

Nuo 2016.03.30.

  • Ką esate pasiekęs šiame serveryje? :

Pakolkas dar nieko.

  • Koks jūsų didžiausias tikslas šiame serveryje? :

Na kaip ir kiekvienio serverio žaidėjo tikslas yra turėti kažką tokio, tad aš manau pasakysiu kelis dalykus kuriuos noriu čia pasiekti.

  • Užsitarnauti pagarbą iš serverio žaidėjų bei serverio pagrindinės administracijos.
  • Pasiekti kokių nors pareigų ( Pavaduotojo, Direktoriaus, ar Moderatoriaus ) prižiūrėtojos posto pakolkas nenoriu.
  • Koks asmuo (Asmenys) yra autoritetai šiame serveryje? :

Pakolkas dar joks.

  • Jūsų kontaktiniai duomenys (NEBŪTINA) :

Asmeninių duomenų niekam nedalinu ( Kam reikės parašys į ASEMINĘ ŽINUTĘ ).

  • Jūsų nuotrauka (BŪTINA) :

http://imgur.com/a/AuUZo





Pagarbiai - Emilija Adomaitytė !


Atsiprašau jog panaudojau savo PRISISTATYMO anketos šabloną, tiesiog šemia yra daugiau informacijos apie mane !


Jei radote klaidų praneškite man į ASMENINĘ ŽINUTĘ - Forume arba Žaidime.

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisistatymas gan platus, tačiau visus sakinius kurie parašyti pagal moterišką giminę, siūlyčiau pakeisti į vyrišką giminę (pvz.: Emilija_Adomaitytė = Emilijus_Adomaitytis, Esu užsispyrusi = Esu užsispyręs).

 

P.S. Savybių sąrašas kurį pateikei ištrauktas iš Google: Gerosios savybės. Nuotraukos nerodo. Trumpai tariant visas prisistatymas pateiktas pagal melagingą informaciją, bet jei tau nuo to geriau - tegul bus taip Emilija(-u).

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveika malonu sekmės tau čia. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas Emilija, sėkmės tau Las-Venturas serveryje !


  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisistatymas gan platus, tačiau visus sakinius kurie parašyti pagal moterišką giminę, siūlyčiau pakeisti į vyrišką giminę (pvz.: Emilija_Adomaitytė = Emilijus_Adomaitytis, Esu užsispyrusi = Esu užsispyręs).

 

P.S. Savybių sąrašas kurį pateikei ištrauktas iš Google: Gerosios savybės. Nuotraukos nerodo. Trumpai tariant visas prisistatymas pateiktas pagal melagingą informaciją, bet jei tau nuo to geriau - tegul bus taip Emilija(-u).

 

O tu išsigimėlis, ko tu prisipisinėji prie visko ryžas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O ko tu prisipisinėji prie visko

Užlipk ant svarstyklių pamatysi kodėl.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užlipk ant svarstyklių pamatysi kodėl.

 

Nieko aš čia neginu , bet tu girdi durnu apsimeti ar kas yra , vpš tu jau čia niekam neidomus , nes esi triohalu triohalaa , ir dar pisi prota :D *Myliu Las-Venturas.lt* esi pagal visus , šudo malėjas .

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užlipk ant svarstyklių pamatysi kodėl.

 

Tu galvoji, kad iš tavęs mokykloje tyčiojasi, čia atsigriebsi? Koks tau skirtumas koks jo svoris ar kaip jis atrodo. Pranyk iš čia kiaušini nes visiems tik nuotaiką gadini.

Beto malonu Emilija susipažinti. Ps. tavo prisistatymą kiekviename forume randu :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai koks tavo tikras vardas? 23e85a53b1761b3d4d856d28196945ae212.PNG

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu galvoji, kad iš tavęs mokykloje tyčiojasi, čia atsigriebsi?

1. Iš manės mokykloje niekas nesityčiojo, nes nebuvo priežąsties.

2. Aš mokyklą jau seniai pabaigęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai koks tavo tikras vardas? 23e85a53b1761b3d4d856d28196945ae212.PNG

O klausiams yra, o nuotraukų neiina pavogti? Ammm, pagalovk prieš rašydamas, nes aš daug kur esu prisistačiusi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Tinkis_Vinkis , baik apsimetinėt kitos lyties atstovu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

klaida darai kad cia kazka rasai. geriau net nesijunk i ta zaidima beverti, sekmes gyvenime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

TJEK KLAIJDU kad nisuprantu ar tu sugalva sudraugauji ar nielabai? lygey tiek pat klaiju daro tvinkis makaule

 

Swejka atvykus mažiute

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia mergina su kabančiu bus, nuotraukos ištrauktos iš kito serverio prisistatymo ir nick buvo Aureja_Kmr kai googlinau. Anyway sėkmės žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jej iš kauno tu tai pasakyk tiksliai zinosiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O klausiams yra, o nuotraukų neiina pavogti? Ammm, pagalovk prieš rašydamas, nes aš daug kur esu prisistačiusi ;)

Tai nevok ;) p.s. Sekmės serveryje :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aštunkė. malonu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikas.

:D 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tam paciam GreenSide buvo ir mano fake prisistatymas sukurtas kazkokio Tvinkio, todel, gali buti, kad taip ir dabar yra, kad cia tikras jos prisistatymas, o tas ale Aurejos - fake. O jus bleha iskart, kad tik uzsipult, ypac va serverio mergicka, kuri komentavo virs manes, pajutus konkurencija cypauja.

Kad ir kas bebutum, Emilija, labas, sekmes tau cia.)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tam paciam GreenSide buvo ir mano fake prisistatymas sukurtas kazkokio Tvinkio, todel, gali buti, kad taip ir dabar yra, kad cia tikras jos prisistatymas, o tas ale Aurejos - fake. O jus bleha iskart, kad tik uzsipult, ypac va serverio mergicka, kuri komentavo virs manes, pajutus konkurencija cypauja.

Kad ir kas bebutum, Emilija, labas, sekmes tau cia.)

 Eik eik , kokia dar konkurencija?  :D O jei kas ir cypauja tai tik tu, kaip kokia žiurkike cyp cyp . :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba :D Čia jau rimtai nesiriša. Pamenu, kai buvau TRV direktorius, gi rašei, kad Tau 18 ar 19 metų :D turi teises ir pan. Kažkokia ten nauja mašina gal 2015 metų, nes mama verslininkė. O dabar jau 17 metų? lel. Kai visi sensta, Tu jaunėji :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba :D Čia jau rimtai nesiriša. Pamenu, kai buvau TRV direktorius, gi rašei, kad Tau 18 ar 19 metų :D turi teises ir pan. Kažkokia ten nauja mašina gal 2015 metų, nes mama verslininkė. O dabar jau 17 metų? lel. Kai visi sensta, Tu jaunėji :D

 Ta tai gera yra :D 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...