Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Emilija_Adomaityte

Prisistatau - EMILIJA ADOMAITYTĖ !

Rekomenduoti pranešimai

Tam paciam GreenSide buvo ir mano fake prisistatymas sukurtas kazkokio Tvinkio, todel, gali buti, kad taip ir dabar yra, kad cia tikras jos prisistatymas, o tas ale Aurejos - fake. O jus bleha iskart, kad tik uzsipult, ypac va serverio mergicka, kuri komentavo virs manes, pajutus konkurencija cypauja.

Kad ir kas bebutum, Emilija, labas, sekmes tau cia.)

tavo vadinamasis tvinkis - https://www.facebook.com/gvidas.raciunass?fref=ts

 

 

eina per projektus su kitų žmonių vp, ir dar pisa prota, kad mes jį šmeižiam.. iš kur tokių stručių išvis atsiranda?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Eik eik , kokia dar konkurencija?   :D O jei kas ir cypauja tai tik tu, kaip kokia žiurkike cyp cyp . :)

Ta "ziurkyte" tau kai suvyniotu viena sprikta i kakta, kad susiraitytum ant zemes kaip sliekas.)

 

tavo vadinamasis tvinkis - https://www.facebook.com/gvidas.raciunass?fref=ts

 

 

eina per projektus su kitų žmonių vp, ir dar pisa prota, kad mes jį šmeižiam.. iš kur tokių stručių išvis atsiranda?

Joo, zinau, jis mane uzblokines)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  • Koks jūsų didžiausias tikslas šiame serveryje? :
  • Užsitarnauti pagarbą iš serverio žaidėjų bei serverio pagrindinės administracijos.

 

Jau visai nedaug trūksta sakyčiau ane? :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Erikute duodi vaizdų :D Eilinis pyderius apsimeta merga ir bando kažką išmelžt

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ta "ziurkyte" tau kai suvyniotu viena sprikta i kakta, kad susiraitytum ant zemes kaip sliekas.)

 

 

 Taigi gautum iš kojos į galva arba į pilva ir nuvirstum arba pati susiraitytum ;) 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pigaus humoro vakaras prasideda!

 

mj_popcorn.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ištrinkit, susibugino double post.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tavo vadinamasis tvinkis - https://www.facebook.com/gvidas.raciunass?fref=ts

 

 

eina per projektus su kitų žmonių vp, ir dar pisa prota, kad mes jį šmeižiam.. iš kur tokių stručių išvis atsiranda?

 

Ė taigi čia pelius :DDDDDD Kiek einu kartų kebabų pasiimt tiek prilipytas jis būna prie kokio stulpo :D

 

Joo, zinau, jis mane uzblokines)

 

Reikia galiu duot adresą, galėsi iš gyvenimo užblokuot :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Taigi gautum iš kojos į galva arba į pilva ir nuvirstum arba pati susiraitytum ;)

Atvali, malalietka. Neturiu as laiko ir noro su tavim cia cackintis, trauk pirstus nuo klaviaturos. 

 

 

Ištrinkit comment be isp (susibugino) :D

 

:D:D:D oj blia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik eik , kokia dar konkurencija?  :D O jei kas ir cypauja tai tik tu, kaip kokia žiurkike cyp cyp . :)

Da apie Erika viens blogs žodis įsidarbinu pd ir jaile metus sėdėsi

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai noriu su Erikutį lekt kavos , lekiam ?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Da apie Erika viens blogs žodis įsidarbinu pd ir jaile metus sėdėsi

:D tai darbinkis , susirask gyvenimą nebenolifines to samp ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D tai darbinkis , susirask gyvenimą nebenolifines to samp ;)

ir tai pasakė kažkokia malele, sėdinti sa:mp'o servo forume. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir tai pasakė kažkokia malele, sėdinti sa:mp'o servo forume. 

Forume, bet ne žaidime ;) 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

DRAKĖS DRAKĖS MUŠKITES MERGAITES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                            swx benetuk.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

DRAKĖS DRAKĖS MUŠKITES MERGAITES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                            swx benetuk.

:D nebūtų ką čia su tokia ir kariaut ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D nebūtų ką čia su tokia ir kariaut ;)

Tą patį ir man sakei kol nepadosinau ir pepradėjai man verkt į TS kad nustočiau dos'int. Jei paneigsi šį faktą - parodysiu tai dar kartą tik šiek tiek kitaip, t.y. Live (streaminsiu kaip tave dos'inu) ir tai matys visi kas norės. Nusileisk ant žemės ir nustok malt šūdą kuomet esi žemesnio IQ levelio už daugelio iš čia esančių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tą patį ir man sakei kol nepadosinau ir pepradėjai man verkt į TS kad nustočiau dos'int. Jei paneigsi šį faktą - parodysiu tai dar kartą tik šiek tiek kitaip, t.y. Live (streaminsiu kaip tave dos'inu) ir tai matys visi kas norės. Nusileisk ant žemės ir nustok malt šūdą kuomet esi žemesnio IQ levelio už daugelio iš čia esančių.

 Kas ką verkė ka ? Nevaik , ok? tsg paprašiau kad nustotum dosinti ir viskas .. Nes man internetas reikalingas :D  ... O tu tiek ir temoki , nes esi merga su kiau**is ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tą patį ir man sakei kol nepadosinau ir pepradėjai man verkt į TS kad nustočiau dos'int. Jei paneigsi šį faktą - parodysiu tai dar kartą tik šiek tiek kitaip, t.y. Live (streaminsiu kaip tave dos'inu) ir tai matys visi kas norės. Nusileisk ant žemės ir nustok malt šūdą kuomet esi žemesnio IQ levelio už daugelio iš čia esančių.

 

e tu ryžas šudas vpš nyk *Myliu Las-Venturas.lt*ui myžnius konkretus kam pridust reiktu tai tau grynai :D skrendi tai skrysk *Myliu Las-Venturas.lt*ui , niekam neidomus ryžas , krenti i pavesi .

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas ką verkė ka ? Nevaik , ok? tsg paprašiau kad nustotum dosinti ir viskas .. Nes man internetas reikalingas :D  ... O tu tiek ir temoki , nes esi merga su kiau**is ;)

Karma is a bitch! Šiandien bus stream kaip tave dosinu :) Pasimelsk kad tavo PC atlaikytų šią ataką :) Numesiu linką ir tau galėsi stebėt kaip tai veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Karma is a bitch! Šiandien bus stream kaip tave dosinu :) Pasimelsk kad tavo PC atlaikytų šią ataką :) Numesiu linką ir tau galėsi stebėt kaip tai veikia.

 

byby savo nusidosink ryžas :DD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

Ble toresai numesk man as ir noriu pazet ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ble toresai numesk man as ir noriu pazet ok

Į būsenos atnaujinimus pasidalinsiu. Tiesiog užpisa kuomet žmogus žino kad prieš kitus yra bejėgis, tačiau stengiasi paneigti visa tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Į būsenos atnaujinimus pasidalinsiu. Tiesiog užpisa kuomet žmogus žino kad prieš kitus yra bejėgis, tačiau stengiasi paneigti visa tai.

 

nepamojna ant mergaites kietu apsimest :DD *Myliu Las-Venturas.lt* koks tu pamoiniakas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...