Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Karolis_Nismo

Prisistatau Karolis_Nismo

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki gyvi, chebra .Sumasciau, kad butu visai nieko atgaivint prisistatyma ir dar karta prisistatyti. :)

 

1. Jūsų tikrasis vardas: Karolis

 

2. Kiek jums metų?: 19

 

3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva

 

4. Jūsų gyvenamasis miestas: Panevezys

 

5. Kelintoje klasėje mokotės?: Jau baigiau mokykla.

 

6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Siuo metu dirbau ir mokausi. Turbut prie pomegiu priskirciau domejimasi istorija, praeities ivykiais, siek tiek fotografija. Megstu keliaut, mest sau sunkius issukius, nors asmeniskai niekur toliau nebuvau isvykes nei pas broliukus Latvius :D Visko po truputi :)

 

7. Jūsų zodiako ženklas: Skorpionas

 

8. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Latvija

 

9. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Turiu, broli, 11m.

 

10. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Turiu katina Demona ir du sunis, patele Mika ir patina Barta. ;)

 

11. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Megstu dramas, neslepsiu, patinka, nes kartais atsibosta, kai filmas baigiasi tik gerai. Patinka komedijos (taciau isskirciau tik kelias). Taip pat nuotykiu, dokumentika. Ko gero geriausias matytas filmas - The art of getting by. Kazkuo jis mane zavi, nezinau kuo. 

 

12. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Toki sunku isskirti, daznai klausau tai, ka perklauses viena karta perklausau ir sekanti :) Paklausau ir tokio stiliaus kaip sis, kuris mane tikrai zavi: 

 

13. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Buvo lietuviu kalba, del nepamirstamu nuotykiu jos metu :D

 

14. Jūsų gyvenimo tikslas: Gyventi taip, kad senatveje nebutu ko gailetis. O siaip tai turbut kaip ir kiekvieno - kad viskas gerai butu ir nieko netruktu.

 

15. Apibūdinkite savo charakterį: Kartais sunkus, taciau linksmas. Kartais sunku mane suvokt, bet susibendravus viskas buna gerai :D Esu gana paprastas ir nuosirdus zmogus, gal net per daug toks, daug atiduodu, o gaunu mazai. Manau suprantat ;)

 

16. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Zmones, kurie zino ko nori is gyvenimo ir ka veikia jame, tuos, kurie megsta bendrauti.

 

17. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Dviveidziu arba tu, kurie labai greitai pasiduoda.

 

18. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Kolkas cia esu kaip smekla, nes apsireiskiu labai retai, o kas cia buvau, gal kas ir prisimins ;)

 

19. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą):

YKN70jH.jpg

 

o4JEIP0.jpg

 

dt28kWk.png

 

 

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas :) Malonu susipažint !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Obą savas parėjo vienas.

Kodėl vėl grįšti į čia? Ir neduok suklysti labai lindo paklaust man tavęs, jog kiek atsimenu tuo laiku kaip pradėjom žaist Augis_Buggatti su Judita_Low turėjo DPi, o tu kartais nebuvai G. Moderatorius (ar klystu?). Ir... Jezus_Kristus visiškai jau leavino sampą ar dar susimeti kaip kada su juo?

 

Ps. Sveikas, malonu susipažinti, džiugu kad grįšti, vienintelis buvai iš mano pusės geriausias PD direktorius. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Obą savas parėjo vienas.

Kodėl vėl grįšti į čia? Ir neduok suklysti labai lindo paklaust man tavęs, jog kiek atsimenu tuo laiku kaip pradėjom žaist Augis_Buggatti su Judita_Low turėjo DPi, o tu kartais nebuvai G. Moderatorius (ar klystu?). Ir... Jezus_Kristus visiškai jau leavino sampą ar dar susimeti kaip kada su juo?

 

Ps. Sveikas, malonu susipažinti, džiugu kad grįšti, vienintelis buvai iš mano pusės geriausias PD direktorius. 

Malonu malonu ;) Na is tiesu niekur neminejau, kad gryztu ar panasiai, tiesiog kolkas esu kaip smekla, o kaip bus ateityje tai dar neaisku :D Taip, kad buvau g.moderatorius, tai tiesa. Su Jezuliu dar susirasom, palaikom sioki toki rysi, o jis kaip visada ryskus.. :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

opa sveikas, senai matytas :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokie veidai. :D Sveikas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šitas mldc gaila nebelošia pamenu su juo tas senas akimirkas , mldc kad atgaivinai. Sekmės krč gyvenime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Broniau! :) Pameni? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

AAAAAA NISMO! Labuka mažyli mana. <3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sv, sėkmės gyvenime :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

AAAAAA NISMO! Labuka mažyli mana. <3

 

Labuka labuka ;)

 

 

Sveikas Broniau! :) Pameni? :D

 

O kaip gi :D Sveikas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ooooo, labas Bronislavai. Malonu tave vėl pamatyti, po tiek laiko. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ooo Nismonautas! Sveikutis, kaip išsilaikęs? Matau, kad neblogai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas , sekmės serveryje bei gyvenime :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...