Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edvis_Denreo

Jūsų technikos nuotrauka

Rekomenduoti pranešimai

Turi teises? Automobilį? Galbūt kitą transportą? Dėl savo autofano kraujo norėčiau pamatyt jūsų techniką ir padiskutuot šia tema. In? Tada laukiu nuotraukų ir aprašymų. :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sultan full tune turiu ir Infernus bet KMA stovi tai reiks su s0bu isitraukt galvoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pisk iš čia, gnomas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teisių dar neturiu, laikausi, bet mašiną jau turiu. :D Padovanojo vw passatą b6 universalą 2006 metų 2.0tdi 103kw. Aš asmeniškai nepirkčiau jokios kitos mašinos, tik bmw'ą, bet kai už dyką, tai ph ir passatas. Šiaip galvoju pasitaupyt pinigų, parduot passatą ir nusipirkt bmw'ą e90.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teisių dar neturiu, laikausi, bet mašiną jau turiu. :D Padovanojo vw passatą b6 universalą 2006 metų 2.0tdi 103kw. Aš asmeniškai nepirkčiau jokios kitos mašinos, tik bmw'ą, bet kai už dyką, tai ph ir passatas. Šiaip galvoju pasitaupyt pinigų, parduot passatą ir nusipirkt bmw'ą e90.

 

Na, man asmeniškai bmw ne prie širdies, bet kiek teko susidurt su bmw , tai paliko įspūdį tik e60, e30, e38 , e28 ir e34... Kokie passato purkštukai? Jeigu boschiniai, tada dar poh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, man asmeniškai bmw ne prie širdies, bet kiek teko susidurt su bmw , tai paliko įspūdį tik e60, e30, e38 , e28 ir e34... Kokie passato purkštukai? Jeigu boschiniai, tada dar poh

Jei e60, tai nebent su M motoru. E38 irgi konkretus variantas, bet jau atgyvenęs, o iš kitų, tai čj tik projektus daro, nes nemačiau, kad kas kiekvieną dieną drožtų. :D Net nežinau kokie purkštukai, nieko. Net kapoto nebuvau atidaręs dar. Reik jau greitu metu parsivaryt iš garažo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei e60, tai nebent su M motoru. E38 irgi konkretus variantas, bet jau atgyvenęs, o iš kitų, tai čj tik projektus daro, nes nemačiau, kad kas kiekvieną dieną drožtų. :D Net nežinau kokie purkštukai, nieko. Net kapoto nebuvau atidaręs dar. Reik jau greitu metu parsivaryt iš garažo. 

 

Na, čia pagal kiekvieno supratimą, man e38 niekada nebus atgyvenęs variantas, kaip ir , kad tarkim e28, tuo labiau e34 su e30. Na, o kalbant apie e60, ilgą laiką teko važinėtis su 530d 160kw, tai trauka įspūdinga. Teko ne su vienu juo susidurt, tai tikrai paliko įspūdį ir nenuvylė. Na, kantrus esi, jeigu jau gavai dovanų mašiną ir dar net kapoto nebuvai atidaręs. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, čia pagal kiekvieno supratimą, man e38 niekada nebus atgyvenęs variantas, kaip ir , kad tarkim e28, tuo labiau e34 su e30. Na, o kalbant apie e60, ilgą laiką teko važinėtis su 530d 160kw, tai trauka įspūdinga. Teko ne su vienu juo susidurt, tai tikrai paliko įspūdį ir nenuvylė. Na, kantrus esi, jeigu jau gavai dovanų mašiną ir dar net kapoto nebuvai atidaręs. :D

Draugas vasarą buvo pasiėmęs e46 3.0d automatą, su čipu ir dar pora geresnių detalių, tai e60 3.0d niekaip nepasivydavo. :D Ten, tai tikrai ahujėna mašinytė buvo, gaila, kad pardavė. Šiaip e60 neblogi, bet man asmeniškai man jie nelabai patinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na logiška, kad gyvas trilitris e46 ir dar pridirbtas gali pastatyt e60.. Bet dar žiūrint kiek ko pridirbta buvo tam e46 ir ant kiek gyvas buvo tas e60 variklis.. Nes draugas turėjo e60 trilitrį 160kw, stockas, tai buvo ant tiek gyvas, kad nuo 220 paspaudus dugną dar lipdė. Sėdėjom ant šiknos rs6 su biturbo (vietinis verslininkas turi) .. Na , o dabar turi kitą e60, tai jau nepalyginsi, atrodo traukia, bet nepalyginsi su anuo, net dėžė naujesnio ne taip dirba. :) Tai čia žinai, visokių niuansų yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kadangi esu per mažas tai pas mane infernusas su 2kg kreko bagažinėj ir sultanas su ~20k kulkų ginklų. abu geltoni, simbolizuojantys lšv.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

4706c9a832a9727245d3b2df178c7111736.jpg

 Vakar pasiėmiau už paskutinius. Db kaip koks magnetas mergas šnai šnai ir mano visos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...