Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Arvydas_Torres

Kaip išgyvent?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, turbūt sveikinuosi jau paskutinį kartą ir manau reikėtų rašyti palikimo testamentą, nes jau mirtis į nugarą alsuoja tixlei, bet vistiek gyvenau ne tam kad nuleisti rankas. Žodžiu paskambino man Minde_jaunelis į Angliją, ir sakė jie su Elvinu_Nike jau pakeliui bet prieš tai dar į Klaipėda nuskris pasiimti kartu ir The_Kent ir po to Matt_Evans (kaip supratau pokalbio metu buvo oro uoste nes girdėjau kaip lėktuvai leidžiasi /kyla). Tai va, šiaip nenoriu dar mirti, bet kai neturiu iš ko rinktis tai tenka arba pasiduoti arba kovoti. Esmė ta, kad žinau, jog jau niekas nebepadės, nes prieš juos esu visiškai bejėgis, todėl belieka tik bandyti išgyventi. Gal galite pasiūlyti kaip reikėtų pradėti išgyvenimo ciklą? Viskas nebėra kur trauktis sakė, kad dabar jau supis galva tixlei keturiese sakė pašventins prieš Kalėdas. Žodžiu nebėra kur trauktis... Jie pajudėjo katik vėl skambino :( Laiko liko nedaug.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Muni pasikveisk išmietysu visus tuo anglijuo *Myliu Las-Venturas.lt*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai kiek tu reiškies šitam forume, tu galvoji kažką sudomini, kažką gero padarai? :D nafik čia taip reiškiesi, visiems tik bloga nuo tavo čia pasirodymų, kažkokių nereikalingų temų kurimų.

 

Atvirai, valink *Myliu Las-Venturas.lt*ui, bent vienu debilu mažiau bus projekte.. :)

 

 

O dar kažką stumi ant Jaunelio, kai pasižiūrėk pats į save, visai panašus į maksą :D kadras krv esi. :D

aRAPhTd.png?113495330_1746889922221430_89000721051215

 

 

vsio dalbajobas čiuožk nachui, nes fotkinies kaip pana prieš veidrodį, čiortas. :D

 

  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai kiek tu reiškies šitam forume, tu galvoji kažką sudomini, kažką gero padarai? :D nafik čia taip reiškiesi, visiems tik bloga nuo tavo čia pasirodymų, kažkokių nereikalingų temų kurimų.

 

 

Kaip tu elgtumeisi kai tau mirtis į nugarą alsuoja ir kai nebūtų kur trauktis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip tu elgtumeisi kai tau mirtis į nugarą alsuoja ir kai nebūtų kur trauktis?

 

Kadras *Myliu Las-Venturas.lt*, gana nusikalbėt. :D krv greit dvacokas metų, o elgiesi kaip mano mažametis brolis. :D *Myliu Las-Venturas.lt*, pzdc. :D klounas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadras *Myliu Las-Venturas.lt*, gana nusikalbėt. :D krv greit dvacokas metų, o elgiesi kaip mano mažametis brolis. :D *Myliu Las-Venturas.lt*, pzdc. :D klounas.

 

Tai kad nesulauksiu aš jau to dvacoko.. Taigi užmuš viskas sakė supis galvą ir paleis Nilo upėj pasroviui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kad nesulauksiu aš jau to dvacoko.. Taigi užmuš viskas sakė supis galvą ir paleis Nilo upėj pasroviui.

 

ble į cirką tiktum, kadras. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip tu elgtumeisi kai tau mirtis į nugarą alsuoja ir kai nebūtų kur trauktis?

Skombinčiau Meliuoniou

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ble į cirką tiktum, kadras. :D

 

Čia jau ne cirkas... Čia jau laidotuvės artėja mano :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skombinčiau Meliuoniou

 

Tu paskutinė mano viltis, skambinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pisk tu nah.ui toresai žąsukas tu kurw.a neraliuotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakė jie jau pakilo iš oro uosto :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsipirkau mišias ir Švento Kristoforo kamerinį orkestrą laidotuvėms.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu *Myliu Las-Venturas.lt* rauplį *Myliu Las-Venturas.lt*, niūhink iš čia n.x neįdomus. Apie tavę nėra žodžių torresai. *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* taip nenusišnekėtų kaip tu. Go away bitch.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vėl skambino (šį kartą kalbėjo Elvinas_Nike) ir sakė, kad apsigalvojo, sakė vistiek užmuš kad kitą kartą žinočiau kaip bazarint :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu *Myliu Las-Venturas.lt* rauplį *Myliu Las-Venturas.lt*, niūhink iš čia n.x neįdomus. Apie tavę nėra žodžių torresai. *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* taip nenusišnekėtų kaip tu. Go away bitch.

 

Pačiulpk man šiukšle, Gustavo Enciklopedija dar kitus vadina bitch kuomet pats apsidaužęs sėdi ant taburetės. Iš kojų sužalojimų matosi, kad nevengi konfliktų. Kai sukaks 14 tada parašyk.

TDYvwIk.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Velnes nesuprantu kas tau iš tokių nesąmonių :D? Čiotas kūrva sėdi gal toj savo hatoj ir neturi ką veikt. Išlysk tu *Myliu Las-Venturas.lt* į miestą pamatysi kaip žmonės atrodo. Ir nusipirk *Myliu Las-Venturas.lt* veidrodį, nes gerai evansas sako į maksą esi panašus *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pačiulpk man šiukšle, Gustavo Enciklopedija dar kitus vadina bitch kuomet pats apsidaužęs sėdi ant taburetės. Iš kojų sužalojimų matosi, kad nevengi konfliktų. Kai sukaks 14 tada parašyk.

TDYvwIk.jpg

 

Nors jis jaunas, bet protingai elgiasi. :D o tu urodų *Myliu Las-Venturas.lt*.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakiau tau medi, cbug mokinkis butum sucbugines o dbr ka žn, kreipkis gal paderinsiu karstu išgulėtojo profesija į realybe:D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakiau tau medi, cbug mokinkis butum sucbugines o dbr ka žn, kreipkis gal paderinsiu karstu išgulėtojo profesija į realybe:D

 

 

 

susigetink chebros

 

 

Jau nepaeis... Sakė supis galvą tixlei

 

Noriu, kad per mano laidotuves grotų šita daina:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu toks atsilupes net nežinau *Myliu Las-Venturas.lt*. Pas tavę nėra ką čiulpt kadangi nuo kompo nenulipi ir myži į stikainį kr.w idiote. P.s greit 15 bus, nu ir ką? Aš kr.w bent ne 18-22 metų nelošiu sampo nes turėsiu gyvenimą, tu tai žluges esi pasižiūrėk į save čiorte, jibans. Na ir kas ta nuotrauka? Wow *Myliu Las-Venturas.lt*.da pažvenkim, bet iš tavo lox.iško kreivo snukio tik čiulpimo masterį galimą padaryt. Nu nebent kokią kekše nusipirksi už uždirbtas bapkes sampe, bet ir tai ant galvos užmaus maiša, nes su kreivu snukiu dar išgąsdinsi urode. Praslysk vpš niuhas

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...