Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | SUPER valanda!

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Arvydas_Torres

Kaip išgyvent?

Rekomenduoti pranešimai

Tu toks atsilupes net nežinau *Myliu Las-Venturas.lt*. Pas tavę nėra ką čiulpt kadangi nuo kompo nenulipi ir myži į stikainį kr.w idiote. P.s greit 15 bus, nu ir ką? Aš kr.w bent ne 18-22 metų nelošiu sampo nes turėsiu gyvenimą, tu tai žluges esi pasižiūrėk į save čiorte, jibans. Na ir kas ta nuotrauka? Wow *Myliu Las-Venturas.lt*.da pažvenkim, bet iš tavo lox.iško kreivo snukio tik čiulpimo masterį galimą padaryt. Nu nebent kokią kekše nusipirksi už uždirbtas bapkes sampe, bet ir tai ant galvos užmaus maiša, nes su kreivu snukiu dar išgąsdinsi urode. Praslysk vpš niuhas

 

Kalbas paliekam. Kas būtų jeigu būtū, bet dabar gyveni supistam vienkiemy kur iki artimiausio shopo 3 km ir px žingsniuoji. tavo ateitis galbūt ne sampe, bet geriausiu atveju maximoj y lentynas dėliosi svogūnus už minimalų atlyginimą ir toliau gyvensi vienkimey iš kurio vilkai tave dūxindami pyzdins vištas iš tavo kiemo. Jis  apie gyvenimą prabilo :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

čia ble veiksmas, kaip per game of thrones

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tau da neatsibodo? Gyvenu kaime iki shopo 400 metrų, šūlė 500 kokios problemos? Aš bent svogūnus į lentynas deliosiu, o ne kaip tu iš tevų pašalpos gyveni smirdžiau, pajausk gyvenimą o ne klaviatūros raides. Čj pamatytum kokį bielkį 820 nemokėtum įlipt į kabyna nes kreivasnukiu gimei, normaliu netapsi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

čia ble veiksmas, kaip per game of thrones

 

Čia kaip lolas vieni kito towerius destroinam ;D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tau da neatsibodo? Gyvenu kaime iki shopo 400 metrų, šūlė 500 kokios problemos? Aš bent svogūnus į lentynas deliosiu, o ne kaip tu iš tevų pašalpos gyveni smirdžiau, pajausk gyvenimą o ne klaviatūros raides. Čj pamatytum kokį bielkį 820 nemokėtum įlipt į kabyna nes kreivasnukiu gimei, normaliu netapsi :)

 

Idiote aš jau 2 metai kaip nuo tevų atskirai gyvenu, o ne taip kaip tu pas tevus xatoj an taburetės sėdi ir primeta Gustavo Enciklopedija tipo Gurmanas labai  išrankus betko nevalgo  šitas nes vienkiemy valgo tik tai kas iš daržo.

 

TDYvwIk.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

CYKA KIEK JŪS GALIT SPAMINTI APIE TA SUPISTA SAMPĄ IR RAZBORKES, BLD JUS GAL DEGRADAVĘ BBIŠKI ESAT? AR TIESIOG PALAGINE NUO MAŽO FPS ŽAIDIME SU REALYBĘ PASIMETE ESAT?

 

 

AŠ NESUPRANTU JAU VPŠ , DAUŽANT Į SIENA DIDESNE NAUDA BŪTŲ NEI ČIA, ARBA KOKI NUEIT VIENA ATSISPUDIMA PADARYT (JEIGU PAJĖGSIT)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARGUMENTUOKIT PLZ NES JAU GALVA NEIŠVEŽA NUO DEGRADU

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

CYKA KIEK JŪS GALIT SPAMINTI APIE TA SUPISTA SAMPĄ IR RAZBORKES, BLD JUS GAL DEGRADAVĘ BBIŠKI ESAT? AR TIESIOG PALAGINE NUO MAŽO FPS ŽAIDIME SU REALYBĘ PASIMETE ESAT?

 

 

AŠ NESUPRANTU JAU VPŠ , DAUŽANT Į SIENA DIDESNE NAUDA BŪTŲ NEI ČIA, ARBA KOKI NUEIT VIENA ATSISPUDIMA PADARYT (JEIGU PAJĖGSIT)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARGUMENTUOKIT PLZ NES JAU GALVA NEIŠVEŽA NUO DEGRADU

 

Neapsimoka nes vistiek užmuš. Sumažink font-size *Myliu Las-Venturas.lt* nes dar nera man xujova su regėjimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dusk vpš nhj bromerai.

 

 

 

Torresai bent žinau kas auga darže, o ne kaip tu nygerių prakaita siurbi iš daržovių. Kaip tau nedaeina kad aš ir turiu su tėvais gyvent? 15 metų da greit tik o tu jau skaitai kad turiu nuo tėvų išsiskirt. Nu ble pagalvok prieš rašydamas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Madridukai dar mamytė NELIEPĖ PYZDINT NUO TELEFO?

 

Išvis niuharink iš čia nieko gero nepasakai krs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

susitaikykit ir eikit osrs palošt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

susitaikykit ir eikit osrs palošt

 

as lola galvoju isijunkt pries mirties egzekucija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

as lola galvoju isijunkt pries mirties egzekucija.

žėk dar viena matcha spėsi prieš apjaustyma :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

žėk dar viena matcha spėsi prieš apjaustyma :D

 

Victory 2x :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet tu toresai rimtas krc tu angluose gyveni ir taip ahujelini krc, bet jeigu Lietuvoj gyventum ir tam pačiam Kaune tai tiksliai nebazarintum ir vapse kaip pūkas sedetum

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet tu toresai rimtas krc tu angluose gyveni ir taip ahujelini krc, bet jeigu Lietuvoj gyventum ir tam pačiam Kaune tai tiksliai nebazarintum ir vapse kaip pūkas sedetum

 

Tixlei sėdėčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu *Myliu Las-Venturas.lt* autists tas Torresas, makso roža ipises ir dėmesio ieško.. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakė galva tai tixlei sunešios be gailesčio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebesidaryk gėdos asile tu blia , sėdi kaip dx , visų pagaidintas, ko dar čia rodais? ir dar kuri kažkokias debiliškas temas , dėmesio trūkumas ar kas? būtum tyliai sedėjęs , visi ramūs būtų buvę , bet kad maišaisi čia kaip šiukšle visiems , lendi kur nereikia , kiši tą savo ryža galva.. būk žmogus persidažyk plaukus (patarimas) ,, gal tada neatrodysi toks daužtas... ir nebep**k proto visiems, neahujelink už laido... 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebesidaryk gėdos asile tu blia , sėdi kaip dx , visų pagaidintas, ko dar čia rodais? ir dar kuri kažkokias debiliškas temas , dėmesio trūkumas ar kas? būtum tyliai sedėjęs , visi ramūs būtų buvę , bet kad maišaisi čia kaip šiukšle visiems , lendi kur nereikia , kiši tą savo ryža galva.. būk žmogus persidažyk plaukus (patarimas) ,, gal tada neatrodysi toks daužtas... ir nebep**k proto visiems, neahujelink už laido... 

 

Kalbas paliekam. Tu tj pvz esi pana ir losi sampa nes tavo paauglyste yra sutraumuota, nes neturi life nes tavo life yra sad.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kalbas paliekam. Tu tj pvz esi pana ir losi sampa nes tavo paauglyste yra sutraumuota, nes neturi life nes tavo life yra sad.

 Prasimerk *Myliu Las-Venturas.lt* , aš sampa senai leavinau  .... Aš gyvenima turiu , ir labai gerą, o tu tai tikrai sėdi be gyvenimo , diena naktį nolifini su kažkokiu mediniu pc... krč nėra su tavim ką šnekėt , vistiek sėdi ten apsifafliavęs , Nebesiputok.. atsigauk tu gal ...   ir patarimas kaip sakiau , nebekurk debiliškų temų, nes matosi kad dėmesio ir smegenų trūkumas..  Neįdomus esi,dw. <_<  :)  :P

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Prasimerk *Myliu Las-Venturas.lt* , aš sampa senai leavinau  .... Aš gyvenima turiu , ir labai gerą, o tu tai tikrai sėdi be gyvenimo , diena naktį nolifini 

 

As serva kuriu diena nakti kuriame tu nolifinsi šiukšle. Kai sugebėsi tiek kiek sugebu aš - tada man pisk prota šiukšle.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kalbas paliekam. Tu tj pvz esi pana ir losi sampa nes tavo paauglyste yra sutraumuota, nes neturi life nes tavo life yra sad.

O tu turėdamas tuoj 20 metų dėl jo prakaituoji avine :DDDDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...