Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jack_Wilson

Atsiliepimas Jack_Wilson

Rekomenduoti pranešimai

                                                                                       Taigi sveiki visi kurie galbūt žiūri šią temą. Serveryje bei forume esu vardu Jack_Wilson , į šį projektą atėjau ,nes mano draugai lošia nemažai laiko ir jiems neatsibosta ,todėl ir aš nusprendžiau pabandyti pažaisti. Atėjęs į šį projektą iškarto pradėjau administratorių klausinėti kur kas kaip yra. Tiesa sakant administratoriai tikrai yra nuoširdų ,nemeluoja bei aktyvūs. Ir patys žmonės labai mandagūs paklausiau žmogaus per /vch kur kas yra ,jis man padėjo aprodė viską puikiai , nežinau dar koks yra šio serverio savininkas ir koks jo nick ,bet manau greitu metu sužinosiu.Šiame serveryje viskas idealiai suderinta tiek forumas gražus,tiek serveris papuoštas visokiomis eglėmis ir todėl mane čia pritraukė žaisti ,kai buvau pas draugą mačiau jog čia vyskta daug veiksmo ,gero veiklos. Serveris kolkas yra man be jokių minusų ,o pliusų yra labai daug ,todėl ir bandysiu kažką pasiekti projekte kuriama manau bus žaisti gana įdomu ir žaidimas bus su meile :). Tiek norėjau parašyti apie šį serverį ir nemanau ,kad iš čia greitu metu išeisiu :)

 

Sekmės :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus atsiliepimas,sekmės žaidime ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū už atsiliepimą

Serveryje gausi 15,000€

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...