Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mantas_Mafas

Peikiu Rokas_Venta

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Staska_Jabbar

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime:Rokas_Venta

3. Administratoriaus nusižengimas:Krc skraido kartu su cyteriu ir nebanina, o mes kai su ribetom paskraidom tai banina iskarto

4. Įrodymai (būtina):http://imgur.com/a/jvgGt

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O kodel turėjau banint? Adminams pirktas uz mano pinigus, pirkau del save ne del kitų, nupirk admin ar duoda free admina baninsiu. + Neturėjau parsisiuntes filmavimo frogramos, matai kad cytina tai banink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neturejai filmavimo programos? :DD o tai kaip uzbaninai Storas_MataS? :DDD ir plius galejai su foto padaryt kad cytina :DD o jeigu nebanini ir turi admina tai vapse nepirk to admino jeigu bijai banint ar kazka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebijau banint, bet neturėjau dar parsisiuntes filmavimo programos, o ss man neina padaryt nes meta kazkoki tai fix. Nusipirk tu admin ir banint galėsi , o ne forume papeikimus rašyt.  ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krc nenoriu cia free postint, ir nereikia tokiu atmazu, o jeigu nori kad pradeciau banint tai tu man nupirk admina man tai cia grynai p.x tas servas bet tokie kaip tu atlapuhos tai nelabai gerai kad losia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krc nenoriu cia free postint, ir nereikia tokiu atmazu, o jeigu nori kad pradeciau banint tai tu man nupirk admina man tai cia grynai p.x tas servas bet tokie kaip tu atlapuhos tai nelabai gerai kad losia

Praslysk Velnias iš čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nusišluostyk ašaras vieną kartą. Pastoviai verki čia tam forume... Nenori - nebanina :) Yra normalūs adminai kurie supranta, jog skraidau ne tam, jog pakenkčiau kitiems, o tik tam, jog for fun.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

[success=Priimta][/success]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...