Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


John_Juske

[J'Juske] GP

Rekomenduoti pranešimai

Kažkas mappino , kažkas ir gavosi. Darbas nėra ilgai darytas. Apie 35 min


 



 


 


http://imgur.com/a/IQTU8


 


 


Keičiam tai keičiam :D Greit dar vieną :D


  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia yra profesionalus darbas puikiai išdėstyta tikrai negailėsiu rep. Ir be to siūlyčiau Karoliui galvoti ką nors su šitu mapp darbu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas tikrai ahujėnai gražiai, bet man norėtųsi daug paprastesnės bazės, nes šita per daug gerą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia yra profesionalus darbas puikiai išdėstyta tikrai negailėsiu rep. Ir be to siūlyčiau Karoliui galvoti ką nors su šitu mapp darbu :)

Pirmas minusas kurį man galimą dėti. Vip zona :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daug gražesnis už tų kurie bandė prieš tave (įskaitant ir mane).

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbas gražus, bet kas liečia jo įkėlimą į serverį esu prieš, kadangi prisiminus laikus, kuomet Juske mappino ES^. kas gavosi finale? Už darbą Edgaras (ES^. a.k.a Armando_Vito) pinigus sumokėjo, tačiau visi darbai buvo open source, todėl šis darbas nėra išimtis. Talentą turi, tačiau nerekomenduočiau tavęs dėl apgaudinėjimų, o ES^. tikrai nemelavo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbas gražus, bet kas liečia jo įkėlimą į serverį esu prieš, kadangi prisiminus laikus, kuomet Juske mappino ES^. kas gavosi finale? Už darbą Edgaras (ES^. a.k.a Armando_Vito) pinigus sumokėjo, tačiau visi darbai buvo open source, todėl šis darbas nėra išimtis. Talentą turi, tačiau nerekomenduočiau tavęs dėl apgaudinėjimų, o ES^. tikrai nemelavo.

Patinka man vis bobūčiu pletkos, o ypač apie mapp'us. Taip visi žinom, esu kelis veikėjus gerai nubaudęs už tai, kad laiku ir nevietoj bandė mane "Apipist". Las-venture yra 3 mapp'ai mano. Kažkaip įdomiai, kodėl nėra paplatinti. Manau teisingiausias atsakimas, nėra šūdservis. O toliau, kad barštinė būtų gražiai uždarytą, kažkaip tiek pas bumeri 6 mapp'aiyra tiek dar viename gerame anglu ir rusu projekte apie ~ 8. Čia nesakau, kad o dieve kiek daug, bet sakau tai, kad kaip žmogus ateina taip ir darbas su juo atliekamas. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ty ačiū už nuomonė

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

visas darbas neblogas tikrai , tik kas man asmeniskai nepatiko tai tvora ir garazas tvora toke man asmeniskai per auksta o garazo exterior nekrenta i aki o vidus tai atitinkantis reikalavimus 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patinka man vis bobūčiu pletkos, o ypač apie mapp'us. Taip visi žinom, esu kelis veikėjus gerai nubaudęs už tai, kad laiku ir nevietoj bandė mane "Apipist". Las-venture yra 3 mapp'ai mano. Kažkaip įdomiai, kodėl nėra paplatinti. Manau teisingiausias atsakimas, nėra šūdservis. O toliau, kad barštinė būtų gražiai uždarytą, kažkaip tiek pas bumeri 6 mapp'aiyra tiek dar viename gerame anglu ir rusu projekte apie ~ 8. Čia nesakau, kad o dieve kiek daug, bet sakau tai, kad kaip žmogus ateina taip ir darbas su juo atliekamas. 

 

Įdomu kaip tuomet Edgaras pas tave atėjo? Kažkodėl su Nuko jis neturėjo kažkokių pykčių, nors Nuko vėliau ir išėjo savo noru, tačiau kas liečia mapp darbus ir ES^. netikiu, jog jis bandė ir galėjo tave apgauti kuomet pinigai jau buvo tau sumokėti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ty ačiū už nuomonė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

visas darbas neblogas tikrai , tik kas man asmeniskai nepatiko tai tvora ir garazas tvora toke man asmeniskai per auksta o garazo exterior nekrenta i aki o vidus tai atitinkantis reikalavimus 

Pirmas variantas, pabandyk mappinti šioje vietoje pastebėsi iškylima šone prie namo. Šalinti visa lv rata - Ochh no. Toliau, išorė turi būti nenuspėjama juk kalbam apie nusikalstama išdalies darbą ? :) Ir galiausiai vidus padarytas toks, kad būtų tiek pritaikytas šitam darbui tiek dar vienam :) 

 

AČIŪ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

bazė tikraaaai labai graži, tiesiog būtų šaunu šį darbą pamatyti serveryje, vien dėl šio darbo norėtusi gryžti į GP :))

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

spaudžiu patinka, nes manau nesu vienas, kuris šio mapp darbo tikrai norėtu serveryje.. bei manau, kad tai paskatintu daugiau žaidėju dirbti gp darbą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip tai tikrai profesionalus darbas tikrai nepasakyčiau kad jį darei 35min. Būtinas +REP lauksiu tavo tolimesniu darbu šiame serveryje! :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogai neblogai nu už dabartine baze nera ka net ka lygint jaigu tu tik duodi ta darba vietoj karoliaus ciupciau nežiureciau tik va kaip pats sakai vip zona kerti ar kaip as cia supratau reiktu keist vip zona vstk nereik jos tokios geros :D be paskirties ji vstk tik /tp padarymui :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu jo tikrai labai geras darbas, pats dabar dirbu GP, tai labai gerai būtų jei įkeltu į servą.+r3p

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...