Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Pink_Snow

Pink_Snow atsiliepimas apie šį serverį!

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

 

mano atėjimo tikslas - pakeisti aplinką ir pamatyti, kaip kuriami ir modifikuojami kiti lietuviški serveriai. Kodėl pasirinkau šį? Patiko, kad nėra itin didelis skaičius žaidėjų, tai palengvina naujoko sunkią integraciją į serverio bendruomenę, taip pat turi panašumų su prieš tai mano lankomu serveriu - komandomis, darbų sistema. Žaidžiu tik antrą dieną, tačiau pirmas įspūdis - teigiamas. Visų pirmą - didelis dėmesys naujokams - nustebino, kad emigraciją užpildęs žaidėjas gauna ne tik patirties taškų (XP), bet ir pinigų, kas itin reikalinga, kątik atėjusiam "samp'iečiui". Taip pat ši skiltis, iki tol nebuvau mačiusi, kad už atsiliepimą apie serverį, už savo nuomonę, gali gauti pinigų (damn  :lol:). Už šitą labai gerbiu jūsų valdžią, nenustokit plėtoti ir įgyvendinti ir daugiau idėjų! 

Administratoriai - labai kantrūs, vakar gavau daug atsakymų į klausimus, kuriuos uždavinėjau jiems. Taip pat džiugu, kad reaguoja, kai prašoma pagalbos, stengiasi padėti. 

Kas labiausiai nuvylė, tai galbūt, ta problema dėl diskriminacijos (yeah, čia vėl aš  :lol:). Darbuose be pakvietimo nėra moteriško skin'o? Kas per nesąmonė? Liūdesiukas. Administratorius paguodė, esą ši problema išsispręs, kai ateisi į tikrą darbą, turi omeny, su pakvietimu. Gerai. Aš kantri, atsidūsau ir toliau dirbau krovike, o gal tiksliau, kroviku?.., kol galiausiai, atsidūriau Mechanikų atrankoje. Atranką vykdė pavaduotojas, atsiprašau, neįsiminiau jo V_P, tačiau patiko, kad greitai ir konkrečiai apklausė, aprodė darbo vietą ir kt. smulkmenas. Įsidarbinau. Neleidžia pasiimt moteriško skin'o. Eina velniop. Pavaduotojas ramina, ateis direktorius, ši problema išsispręs. Administratorius ramina, ateis direktorius ši problema išsispręs. Vakarop sutikau ir patį savininką, klausimas tas pats, atsakymas - taip pat. Gerai. Šiandien prisijungiu, direktorius yra. "Laba diena" per /r, jokio atsakymo (neįprantu, kitur /r lūžta nuo bendravimo tarp kolegų, ką gi, priprasiu  <_<). Gerai. Direktoriui parašiau asmeninę žinutę. Atrašė. Pasakiau savo problemą. Direktorius ignoruoja. Dabar aš jau pikta. Nenoriu pradėti maištauti, kad išmestų iš darbo, bet po 7 - nių dienų išeisiu neatsigręždama. 

Iš kitos pusės, serveryje gausu pramogų, veiklos, gražiai suprojektuotos bazės, pats miestas. Linkiu sėkmės!

 

Tokia mano pirmoji patirtis.

 

P.S. Padarykit tuos moteriškus skin'us, žudo, kai turi būti vyru, o apie feministes, kurios, JEIGU, netyčia užklystų čia, net nekalbu, paduotų jus iškart į teismą  :lol:

 

Tai tiek, nuomonės autorė: Pink_Snow. 

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai man tave broliu (sese*)vadint ar kaip čia dabar?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveika, sėkmės tau čia! Na, o dėl moteriškų skinų nenusimink, kituose darbuose tikrai yra, o čia manau ištaisys.

P.s. šaunus atsiliepimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai man tave broliu (sese*)vadint ar kaip čia dabar?

:D Ir giminės čia esą, visai gerai :D

Sveika, sėkmės tau čia! Na, o dėl moteriškų skinų nenusimink, kituose darbuose tikrai yra, o čia manau ištaisys.

P.s. šaunus atsiliepimas.

Ačiū, tikiuosi :D
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stpdv bachūras apsimetantis pana

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveika atvykusi, sėkmės projekte, tikiuosi greitai priprasi prie projekto, ne taip kaip aš. -_-

Sėkmės ir tau, priprasim! :)

Stpdv bachūras apsimetantis pana

Maniau, kad jau viduramžių laikai praėję, kai tokius žaidimus težaisdavo tik vaikinai :D Mergina aš. Greitu metu planuoju ir prisistatymą parašyti, galėsi pradėt skaičiuot, kiek pas mane to "vyriškumo"
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū už atsiliepimą

Serveryje gausi 35,000€

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...