Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Drugz_Tronaz

Peikiu UNBAN prižiūrėtoją Domis_Tonito

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Drugz_Tronaz

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Domis_Tonito

3. Administratoriaus nusižengimas: ždž jau galvojau normalus gal prižiūrėtojas , nu bet va tokia įdomi situacija pasitaikė .Priežastis yra korupcija , detaliau - savo draugų "išmazinimas". Įdomus faktas - pats Misteris_Smitas, o taip , legenda - LSV lyderis Misteris_Smitas įkėlė video su tais įrodymais.

4. Įrodymai (būtina):

 

Štai video , kur matosi aiškiai , kad čia Smito darytas video , niekeno daugiau , ir matosi chatas (jo čia nerašysiu)

https://youtu.be/XVVbBmP1BN8

 

O štai nuotrauka , ką Domis_Tonito atsakė. Kaip pasakė - taip ir padarė , išmazino savo draugelį.

http://www.part.lt/img/735d804aafb3c9d14b5174740728edc6336.PNG

 

 

tema - http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/157165-ledas-competivdomis-tonito-u%C5%BEblokavo-misteris-smitas/?hl=misteris_smitas

 

 

Vadinkit mane ožiu kiek norit , sakykit ką norit , iš tokių dalykų nebeišsimazinsit. Įrodymai viską pasako.

 

EDIT.

 

Šovė idėja , kad gali būti atmazų , kad tipo ten buvo ne tikrasis Tonito. Šie įrodymai yra netyčiniai. Smitas nenorėjo jų tikrai parodyti kažkam. Bet dėja , bandydamas įsijungti bandicamą ir jį įjungęs matosi pokalbiai su tonito , o tai reiškia , kad čia tikrai yra tikras , nes nu kam kalbėti su netikru Tonito , kalbėti rimta tema kaip išmazinimu iš bano už čytus, ir niekam to nerodyti? Suprantu jeigu būtų koks "geras prikolas" , tada būtų parašę būsenos atnaujinimą ar dar ką nors. Tiesiog nelogiška.

Redaguota nario Drugz_Tronaz
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu va prisidirbot nevaikiska gal pagaliau prasides baudimai... P.S uzvirs dba lsv kovos savus gint

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man yra lūdniausia kad turbūt daugiausiai atsakingumo turintis prižiūrėtojas bando žaisti nešvarius žaidimus, visada prisidengdamas kad nenori prarasti minėtujų pareigų:

[2017-01-02 15:20:52] Kristupas: aha
[2017-01-02 15:20:57 | Edited 15:21:32] Kristupas: bet ten dėl Juso
[2017-01-02 15:21:00] Kristupas: taip atvirai
[2017-01-02 15:21:01] Kristupas: psakyk
[2017-01-02 15:21:04] Kristupas: išsukai?:D
[2017-01-02 15:22:50] -_-Tonito-_- TTRT: Ne, tikrai nieko nesuku, nes nenoriu prapist pareigų. Nėr man jokio tolko.

 

Ištrauka iš Sausio 2-osios dienos.

 

 

 


nes nenoriu prapist pareigų.

 

Gėda.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Niekas čia nieko nebaus, čia gi LV, kam noriu tam duodu, kada noriu tada ir nuemu :)

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko neginu bet jei jis nieko nenaudojo tai ka jam daryt? nieko nenaudojo tai gal ir snekejo su juo o ne lauke kol priims kaip eda free uzbanino -1 lyderis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va va korupcija aš gavau stuntą ir gavau baną smitas negavo ir unbanino pasigavai Domi.. http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/157161-the-kent-u%C5%BEblokavo-erikas-daedo/ Gėda yra.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

Tai cj cia ph yra matet kokia mano banned prieme net verkt norisi su tokiais irodymais... cj pripises tikrin anketas nes klausiau zmoniu daug ko pvz; Dariaus ar jis jo vietoj butu priemes anketa sake ne. Ir dar kame yra prasai pagalbos piso ignora. Krc duokit priz Ledui pasikeis viskas manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Nieko aš nenaudojau garbaniau tu. O su Tonito šnekėjau dėl to, kad buvo free ban. Gali moderatorių ts nuimti, bet sakau nk nenaudojau. Manęs nepisa, kad jums rodo, kad į manę nelimpa, daug tokių atvejų yra, Jussas, Denas, Echmmett, visiems buvusi ta pati situacija. Parašė ar išmazint ir t.t. ir kas čia tokio? Kai kalbėjau jis sakė ,, Tiesiog reikia su Ledu pakalbėti ir apie šita buga pranešti Inviui ir Britui" Gerai pavartojo žodį išmazint, ti kas čia tokio? Lyg patys aip nekalbat. Plius parašyta, kad unban laikinas kol atrašys pagr admin jam. Nesuprantu garbaniau kas tau negerai?

 

 

 

Dasitraukit, pataiko į sieną ir kraujai taškosi, tai čia normalu ble?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Drugzai sita nusikirpk asile nuo galvos.


 


geltonasis-baravykas-1.jpg


  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Girdit *Myliu Las-Venturas.lt* isigimėliai atsipisat nuo Tonito. Vaikai lavonai pisinėjasi prie jo sumauti noliferiai. Drugzai *Myliu Las-Venturas.lt* avine apsikirpk per pamoka gal geriau matys siauros akys. *Myliu Las-Venturas.lt* kažkoks *Myliu Las-Venturas.lt* subinės kamštis pisa proto normaliam žmogui. Ledas storuliukas yra sakęs  kad sieks prižiūrėtojo unban per metus ale. Per tos metus verčiau numestum svorio kaip tu atrodai drambly *Myliu Las-Venturas.lt*.

 

Išvada tokia. Išgamos buvot išgamos liksit niekas nepadės jums to pakeisti.

http://www.klpvm.lt/kirpejas/ Drugzas *Myliu Las-Venturas.lt* eik galva nusiskusi išgama

 

Ir Drugzai valgyk byby su sausainiais avine garbanotas.9d6dbe87e384e39000b1faeb4ddbe1f956.jpg Bybezandi *Myliu Las-Venturas.lt*

 

 

TONITO MLDC

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teisėsauga prieš lsv, kaip visada... Jums būtų linksma, jai atvykus į narkus jūs į orą mėtomi būtumėt, o po to tas čiuvas ipą pasikeistų? Ar pasigavęs čiuvas būtų išmažintas? Nieko nesakyčiau, bet su tuo "kaip susitarsim" tai tiesiog juokas ima, kam tokias pievas rašyt, nors ir prikolas būtų, bet turėtu susiprast, jog čia tokį prikolą daryt tai tik pražutis būtų.

 

 

"nieko nenaudojo tai gal ir snekejo su juo o ne lauke kol priims kaip eda free uzbanino -1 lyderis."  Tai kodėl Edas liko užbanintas, o Smitas ne? Galėjo Eda taip pat atbaninti ir laukti Invio atsakymo. Svarbiausia, jog savas, ane?

 

sėkmės su tokiais žaidimais ))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na Smitas kad ir buvo užbanintas bet ne už tokius dalykus kaip žaidėjų kilnojimus. Palygink bausmes kur už inv, lag.cs,aima gauni bana o kur už kilnojimus gali gauni rcona.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na Smitas kad ir buvo užbanintas bet ne už tokius dalykus kaip žaidėjų kilnojimus. Palygink bausmes kur už inv, lag.cs,aima gauni bana o kur už kilnojimus gali gauni rcona.

Tai reikėjo ir Dena užbaninti, o ne tik Eda ir žiūrėt kuris čytino, o kuris ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Gerai Dyglai nesigilink nh nes ir tu neįdomus, jei naudojau gali modą nuimti ph man, nes šimta proc nk nenaudojau tuo metu ir manęs nepisa. Viskas paaiškinta ir pranešta Tiek Britui, tiek Inviui. Nebesigilinkit ir neberinkit tų postų. Sakė jei paaiškės, kad naudojau užbanins, ir unban laikinas. ,,Kaip susitarsim"? Dėkui pasakiau, kad sutvarkė tokius reikalus Tonito. Gali logus tikrinti, nes iš manęs Tonito nieko negavo, nei šaibų nei dar kažko. Laukiam su Tonito ką pasakys pagr admin. Vsio. Visi laisvi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai reikėjo ir Dena užbaninti, o ne tik Eda ir žiūrėt kuris čytino, o kuris ne.

Užbanino Eda bet jis su Inviu viska išsprende tad nėra jokio blogumo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia Drugzis užverdė tokia xujnę tai kad nhj... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

Tai reikėjo ir Dena užbaninti, o ne tik Eda ir žiūrėt kuris čytino, o kuris ne.

cia tas ph visi ignorina visiem poh as tai va is principo nepirksiu unbano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paskaityk ką parašiau Banned anketoje, galiu numesi pokalbi su Invision_White, kuris tik patvirtins mano žodžius. Laisvas


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Beto kur tu ts matai kad prie nick prirašyta Unab PRŽ? Gali bet kas nick pasikeisti į Domis_Tonito ir siautėti po Teamspeak siūlydamas free unban.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va jei tu būtum nurecordines kąnors tada jo, o daba ss kažkokia ištraukė, kur bet kas mano nick užsimest galėjo :D 


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man yra lūdniausia kad turbūt daugiausiai atsakingumo turintis prižiūrėtojas bando žaisti nešvarius žaidimus, visada prisidengdamas kad nenori prarasti minėtujų pareigų:

[2017-01-02 15:20:52] Kristupas: aha
[2017-01-02 15:20:57 | Edited 15:21:32] Kristupas: bet ten dėl Juso
[2017-01-02 15:21:00] Kristupas: taip atvirai
[2017-01-02 15:21:01] Kristupas: psakyk
[2017-01-02 15:21:04] Kristupas: išsukai? :D
[2017-01-02 15:22:50] -_-Tonito-_- TTRT: Ne, tikrai nieko nesuku, nes nenoriu prapist pareigų. Nėr man jokio tolko.

 

Ištrauka iš Sausio 2-osios dienos.

 

 

 

 

Gėda.

Gėda tau https://gyazo.com/a83762e8dc225673037cbbf336413b6c Rukyk unguri

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/121868-poweris-wade-baned-jonas-nikez1lsv/?hl=jonas_nikez

Nuo 11sec. Jam rode kad pataiko bet man nelipo. Exe sakė man kažada kad čia free banas nes man nerodė ir jam nerodė. Nu ta pati situacija kad rodos kad nelimpa ar panašiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/121868-poweris-wade-baned-jonas-nikez1lsv/?hl=jonas_nikez

Nuo 11sec. Jam rode kad pataiko bet man nelipo. Exe sakė man kažada kad čia free banas nes man nerodė ir jam nerodė. Nu ta pati situacija kad rodos kad nelimpa ar panašiai.

Tai *Myliu Las-Venturas.lt* jis rašė Išmazint + tam video Smito antistunt matosi ir taip , kad tik ant smito jis susibuginęs neįmanoma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad išmazintūt tonito neieškok senų archyvų. Nebepadės.. Korupcija yra totali ir nesimazinkit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...