Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Drugz_Tronaz

Peikiu UNBAN prižiūrėtoją Domis_Tonito

Rekomenduoti pranešimai

Kad išmazintūt tonito neieškok senų archyvų. Nebepadės.. Korupcija yra totali ir nesimazinkit

sakau, graudus jie yr, bando ismazint kaip eina tonita kad galetu patys pacytint po to bana prasileistu ir unbanintu juos... Exe grįžk!!!!!!!!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/121868-poweris-wade-baned-jonas-nikez1lsv/?hl=jonas_nikez

Nuo 11sec. Jam rode kad pataiko bet man nelipo. Exe sakė man kažada kad čia free banas nes man nerodė ir jam nerodė. Nu ta pati situacija kad rodos kad nelimpa ar panašiai.

gana, įrodymai galioja 24h, o ne 3 metus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai pradėkim išviso nebanint "2017-01-12 Griežtai draudžiama blokuoti žaidėją, jei jam nepadarė žalos iki 5 šūvių" tai gal pradėk savo taisyklių nesilaikyt. Bėja čia žmogus kuris yra not braindead turi tai žinoti, nebent padaryt, jog iš eilės nekibtų, tačiau tada visi pradėtu čytint. 

 

bet pripažystu čia hostas grybas ar kažkas su servu surišta (nežinau kas, nes nesidomėjau), nes čia visiem nekimba pastebėjau kai kada. Kituose servuose tokio š nėra.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sakau, graudus jie yr, bando ismazint kaip eina tonita kad galetu patys pacytint po to bana prasileistu ir unbanintu juos... Exe grįžk!!!!!!!!!!

Paklausk exes ka jis pats butu dares :D nemanau kad butu iskarto priiemes anketa. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai pradėkim išviso nebanint "2017-01-12 Griežtai draudžiama blokuoti žaidėją, jei jam nepadarė žalos iki 5 šūvių" tai gal pradėk savo taisyklių nesilaikyt. Bėja čia žmogus kuris yra not braindead turi tai žinoti, nebent padaryt, jog iš eilės nekibtų, tačiau tada visi pradėtu čytint. 

 

bet pripažystu čia hostas grybas ar kažkas su servu surišta (nežinau kas, nes nesidomėjau), nes čia visiem nekimba pastebėjau kai kada. Kituose servuose tokio š nėra.

va pats supranti kad servas gryba pjauna tai kazin ka butum pats dares smito vietoj kaip butum toki bana gaves nors nieko nenaudoji

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Ble kokie čia visi kieti ir viską žino, tai net juokas ima. Sako not brained aš :D *Myliu Las-Venturas.lt* tu smegenuų turėtum adim/vip nepirktum debilėli :D Meprinersi į tą free admin, nes lavonėlių kaip tu neima ten nieks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

apgailėtini visi kurie čia gilinasi ir komentuoja , kadangi aiškiai pats Karolis t.y Invis parašė tonito kad gali būt klaida kur ir čia buvo , o tiesiog per daug ir vėl verkiat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ble kokie čia visi kieti ir viską žino, tai net juokas ima. Sako not brained aš :D *Myliu Las-Venturas.lt* tu smegenuų turėtum adim/vip nepirktum debilėli :D Meprinersi į tą free admin, nes lavonėlių kaip tu neima ten nieks :)

Kaip matau tu tai neblogai prinėrei Tonitai į subinę, ane?. Be atmazų purzliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ble kokie čia visi kieti ir viską žino, tai net juokas ima. Sako not brained aš :D *Myliu Las-Venturas.lt* tu smegenuų turėtum adim/vip nepirktum debilėli :D Meprinersi į tą free admin, nes lavonėlių kaip tu neima ten nieks :)

skaityt išmok moliūge *Myliu Las-Venturas.lt*, matos mokyklos nelankęs esi, nieks ten nenardo, galvoji neloščiau 2 savaites ir bandyčiau aš į tą free? *Myliu Las-Venturas.lt* pasiemiau, kad tavo pakalikus banint kurie čytina, ar tau ašaros byra, kad buvau tave užbaninęs?

 

va pats supranti kad servas gryba pjauna tai kazin ka butum pats dares smito vietoj kaip butum toki bana gaves nors nieko nenaudoji

filmuočiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

skaityt išmok moliūge *Myliu Las-Venturas.lt*, matos mokyklos nelankęs esi, nieks ten nenardo, galvoji neloščiau 2 savaites ir bandyčiau aš į tą free? *Myliu Las-Venturas.lt* pasiemiau, kad tavo pakalikus banint kurie čytina, ar tau ašaros byra, kad buvau tave užbaninęs?

 

filmuočiau

Ašaros saka byra :D tu balvone jibanas, neberėkauk nh nes niekam neįdomus esi :D Man atrodo tau ašaros labiau byrėjo, kai negavai drk :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Kaip matau tu tai neblogai prinėrei Tonitai į subinę, ane?. Be atmazų purzliau.

Ė o tu čiortas nenori su tikru acc rašyt? Ar baisu nick tikra parodyti binladenas *Myliu Las-Venturas.lt*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ė o tu čiortas nenori su tikru acc rašyt? Ar baisu nick tikra parodyti binladenas *Myliu Las-Venturas.lt*

nenoriu su tikru acc rašyt, nes apalpsi nuo nick gražumo, Arabe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

apgailėtini visi kurie čia gilinasi ir komentuoja , kadangi aiškiai pats Karolis t.y Invis parašė tonito kad gali būt klaida kur ir čia buvo , o tiesiog per daug ir vėl verkiat.

eik iš čia šunie Lsv, prasmirai, nenorėk kad apie tave eilėraščius sukurtau. Davaj Nalyvaj Šunie

P.S Nūbas esi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepirma kart Tonito gelbeja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...