Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Eimis_Vesaitis

Įdėja Taxi

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Eimis_Vesaitis
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Taxi darbo skin
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Na čia tokia kaip ir įdėja sugalvojau ką žinau, Kadangi mes žaidziame real life serveryje, Na manau Real life Taxi darbuotojai neturi tam tikros uniformos, Na bent jau aš nesu mates, Ir kodėl gal darbuotojai galėtu dirbi su nuosava apranga? Na mano nuomone tokia kad nebutina ta uniforma ir panasiai, Kas kaip galvoja pasakykit komentuodami. :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš, suprantu nebūtų padarytos samp unfirmos taksistams, bet šiuo metu ji yra padaryta GTA žaidime, tai reikia tuom ir naudotis. Nesąmoninga idėja.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

  • Gal ir atstovaujama žaidime *Myliu Las-Venturas.lt* nu, bet būtu nesamonė matyti be uniformos, ir tiesiog nežinotum katras taxi katras nę, tas pats, kaip ir direktorius jeigu rengtų veiklą ateina atsistoja paprasta žaidėjas ir viskas nu būtu mėsmalė, čia žodžiu aš PRIEŠ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš dalies sutinku, kadangi taksistai paprastai nedėvi uniformų, bet vistiek tai iš dalies esmės tai nekeistų, bet galbūt taksistai jaustūsi nevaržomi darbo uniformos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pries nesamoninga idėja. visu pirma tai atsirt taxistus reikia. antra kiek zinau as tai su nuosava tr gali dirbt betkokia apranga. jei neklystu. tad cia jau direktoriui turetum sulyt kad leistu dirbt betkokia apranga kaip dirbi nuosava masina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...