Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Steve_Gang

Deletes vstk invis net nekreips dėmesio

Rekomenduoti pranešimai

Delete vstk visiem px.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Valgyk by,by su sausainiais kaimo iškruša tu nh. Dar papiso prota tonito sudeginsiu tavo tėvo lūsna ir globos namus kur atidave toki pyder,a kaip tu

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Valgyk by,by su sausainiais kaimo iškruša tu nh. Dar papiso prota tonito sudeginsiu tavo tėvo lūsna ir globos namus kur atidave toki pyder,a kaip tu

Žinai tokia taisykle, kad mes tik su Tonito tegalim čia rašinetis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

koks jis man savas,ką čia nusišneki???? ant kiek tu dužes žmogeli esi... mokykloj vaikštai nuleides galvą,nes visi šaiposi,tai ateini čia išsiliet? tau aiškiai aiškinu,tai yra cleo modifikacija dėl hp. Aišku tu nesuprasi,nes esi *Myliu Las-Venturas.lt*...  Sailent aimo niekad nesu turėjas,ir nežinau kaip jis veikia,jei neklystu,jis cleo ane? tai kaip aš išjungsiu sailent aimą? nu nežinau,aš nesigaudau,bet tiesiog tu *Myliu Las-Venturas.lt*,aš nesakau kad ta modifikacia kuria aš turiu,yra leistina,bet tai nėra wh.. ir neparašyta,kad negaliu naudot šios modifikacijos,tave rodė tik per kampą,o kiek matau,iš tolo man taves nerodo,taip kad PEACE BIČČČ

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinai tokia taisykle, kad mes tik su Tonito tegalim čia rašinetis.

Žinai tokia taisykle kad " Pyder,u gimęs normaliu netapsi"

 

Tai pyder,e pisk man iš akių 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

koks jis man savas,ką čia nusišneki???? ant kiek tu dužes žmogeli esi... mokykloj vaikštai nuleides galvą,nes visi šaiposi,tai ateini čia išsiliet? tau aiškiai aiškinu,tai yra cleo modifikacija dėl hp. Aišku tu nesuprasi,nes esi *Myliu Las-Venturas.lt*...  Sailent aimo niekad nesu turėjas,ir nežinau kaip jis veikia,jei neklystu,jis cleo ane? tai kaip aš išjungsiu sailent aimą? nu nežinau,aš nesigaudau,bet tiesiog tu *Myliu Las-Venturas.lt*,aš nesakau kad ta modifikacia kuria aš turiu,yra draudžiama,bet tai nėra wh..

Jeigu nebutum su Wh nebutu matyti hp kiaurai siena + neimano taip šaudyti šauni i viena puse kulka skrietu i kita puse tai dėlto ir sakau, kad SilentAim ir iškur mum žinoti gal turi kelis kompus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinai tokia taisykle kad " Pyder,u gimęs normaliu netapsi"

 

Tai pyder,e pisk man iš akių 

Gal parašyk su savo tikru nick neuhuerines o ne su fake acc + praneštas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal parašyk su savo tikru nick neuhuerines o ne su fake acc + praneštas.

matos,kad nuo vaikystės į ožiūkų šeimą įvaikintas buvai,o šjp aš tau sakiau,kad žiūrėtum nuo 12 sec sulėtines,aš rodžiau kaip šaudžiau,gal taip ir rodė,tad sėkmės tau verčiant kažką

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

matos,kad nuo vaikystės į ožiūkų šeimą įvaikintas buvai,o šjp aš tau sakiau,kad žiūrėtum nuo 12 sec sulėtines,aš rodžiau kaip šaudžiau,gal taip ir rodė,tad sėkmės tau verčiant kažką

Nesvarbu, kad suletintai vistiek tiesei šaunat kulkos kreivai neskrenda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesvarbu, kad suletintai vistiek tiesei šaunat kulkos kreivai neskrenda.

nu krč neįdomus,gal padarysim video su kažkuom

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad jau Denuli prakalbai apie čytus gal paprašykime kad Karolis patikrintu tavo logus ir radus komanda su kuria keliami žmonės į viršu biški nuskausmintu tavo pc su rconu ir ipbanu? Na žinoma tie 70euru ant sampo tau bb vietoj tačiau juuk reikia bausti čytus vaiki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad jau Denuli prakalbai apie čytus gal paprašykime kad Karolis patikrintu tavo logus ir radus komanda su kuria keliami žmonės į viršu biški nuskausmintu tavo pc su rconu ir ipbanu? Na žinoma tie 70euru ant sampo tau bb vietoj tačiau juuk reikia bausti čytus vaiki.

Px tegu tikrina, ir išvis kokia ta komanda jei nepaslaptis pasakyk. Ir parašysi savo tikra nick ar bijei??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neidomus esi išvis Messi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

koks jis man savas,ką čia nusišneki???? ant kiek tu dužes žmogeli esi... mokykloj vaikštai nuleides galvą,nes visi šaiposi,tai ateini čia išsiliet? tau aiškiai aiškinu,tai yra cleo modifikacija dėl hp. Aišku tu nesuprasi,nes esi *Myliu Las-Venturas.lt*...  Sailent aimo niekad nesu turėjas,ir nežinau kaip jis veikia,jei neklystu,jis cleo ane? tai kaip aš išjungsiu sailent aimą? nu nežinau,aš nesigaudau,bet tiesiog tu *Myliu Las-Venturas.lt*,aš nesakau kad ta modifikacia kuria aš turiu,yra leistina,bet tai nėra wh.. ir neparašyta,kad negaliu naudot šios modifikacijos,tave rodė tik per kampą,o kiek matau,iš tolo man taves nerodo,taip kad PEACE BIČČČ

Šrate jei rodo hp yra čytas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šrate jei rodo hp yra čytas...

Tai aš ta pati sakau bet Tonitui nečytas gina sava arba pažystama ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai aš ta pati sakau bet Tonitui nečytas gina sava arba pažystama ir viskas.

ateik į ts marozas

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidėjas užblokuotas... kartais nepamatome kai kurių dalykų, mes nesam robotai kad viską pamatytumėme ir viską atsimintumėm.

 

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/157299-ledas-competiv-u%C5%BEblokavo-gang-robis/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidėjas užblokuotas... kartais nepamatome kai kurių dalykų, mes nesam robotai kad viską pamatytumėme ir viską atsimintumėm.

 

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/157299-ledas-competiv-u%C5%BEblokavo-gang-robis/

Nu gerai bet Tonito aiškiai buvo paiškinta kdl mano hp jis bet vstk atmete.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidėjas užblokuotas... kartais nepamatome kai kurių dalykų, mes nesam robotai kad viską pamatytumėme ir viską atsimintumėm.

 

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/157299-ledas-competiv-u%C5%BEblokavo-gang-robis/

atbanins kvailiuk :**

 

Dėja Tonito jau man pradėjo keršiti nes aš esu tas Steve_Gang ir tonito ta žinojo ir perkeite laiko bana i vartotojo ban.

Pirma uždejo 1d bana db turejo bus pasibaiges ban laikas žiuriu vartotojo ban uždetas jasnas Tonito esi.

tai,kad nurašytas barzdelė esi,gali eit toliau galvą šūlėj nuleides

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

atbanins kvailiuk :**

 

tai,kad nurašytas barzdelė esi,gali eit toliau galvą šūlėj nuleides

Neidomus esi vpš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prižiūrėtojas nusprendė - reiškia taip turi būti. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prižiūrėtojas nusprendė - reiškia taip turi būti.

Tai nusprende, kad man reikia laiko bana pakeisi i vartotojo bana?? :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai nusprende, kad man reikia laiko bana pakeisi i vartotojo bana?? :DDD

Tai vienu žodžiu keršija man Tonito.

kai pradėsi mokyklą lankyt,nebekeršis

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kai pradėsi mokyklą lankyt,nebekeršis

Aš ir lankau mokykla tik, kad daug sergu vaiks.

p.s moderatoriai vaiks nėra iž invio žodžiai tai nedeik isp už iž.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...