Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 9 / 200

Versija: LV 7.7.6


Black_Evil

Čytas The_Kent

Rekomenduoti pranešimai

O tai kompe negali būti tokių failų :DDD? Mano cleo pažiūrėk kada editintas teletabi. Svarbu nėra mano cleo nieko ir serveryje nieko nenaudoju, o ką turiu kompe ne tavo reikalas. Senai pas mane tos programos čia sėdi užsilikusios ir ką į tai?

Turėjimas / Naudojimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turėjimas ir naudojimas susyje jeigu turi cleo folderį ką nors, o jis pas mane tuščias įskyrus hitsound vaikas tu:) O kompe galiu turėti, ką tu man uždrausi sobą turėti ir kitas programas :DDDD? Išvis ahuėt gal jau :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gg pats prisipazinai. Laukiam tonito.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ir kas, kad turiu sobą ir t.t?:D Jo nėra mano folderyje. O hitsound jei nežinai kas yra tai :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu nh kaip tokiam video ziuret cia kaska galima :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu nh kaip tokiam video ziuret cia kaska galima :D

Būtent žaibuoja ekranas :D Ir iškur ištraukė, kad savo kompe negali turėt sobo ir pnš :D..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turėjimas lygus naudojimui :) Jokio skirtumo ar įstaliuota ar ne, nes jeigu tau to nereikia, tai kodėl laikai savo kompiuteryje? Ir ten su tais cleo folderio tikrinimas yra visiška nesąmonė, nes galima turėti ne vieną gta sa. Žaidėjas turėtų gauti baną, nes kitų žaidėjų atžvilgiu tai nebūtų lygu. Aišku spręs Tonito, bet turėtų žaidėjas gauti ban'ą už čytų turėjimą/naudojimą. Ir nesigink Kent'ai, kad turi tik kompiuteryje. Esi juk ne kartą prigautas su čytais, tad gali nesivartyt. Necituok mano žinutės, nes man tavo nuomonė yra visiškai neįdomi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia nėra turėjimas - čiuhinkis. O tu man uždrausi laikyti savo kompiuteryje? Gal aš serverį kuriu ir man reikalingas sob'as ir panašiai viskas testinimui, koks tau skirtumas vaikas? Kurkitės tuos acc vistiek nenuversit :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu kentuk nieko prieš tave neturiu, bet kad kaip įkėlei tą cleo folderį, jis redaguotas prieš valandą buvo.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu kentuk nieko prieš tave neturiu, bet kad kaip įkėlei tą cleo folderį, jis redaguotas prieš valandą buvo.. :D

Tai tame ir esmė, kad prieš valandą, o video kada darytas:)? Nebeverkit, neturėjau jokio aim'o. Pateiki vidosų dar prisipisa.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokuotas

Žaidėjas jau ir taip užblokuotas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...