Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Ledas_Competiv

[Priimta] Ledas_Competiv užblokavo Oskaras_Naktis

Rekomenduoti pranešimai

Ledas_Competiv

Oskras_Naktis

Čytas(truputį per greitai vaikščioja vyrukas)

https://youtu.be/HRL2x0RGpQs

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Tu gal *Myliu Las-Venturas.lt*? as be dežes begau nori dar kart prabegsiu :D jei tau lagina ir turi ping dideli tai susitvarkink interneta ar kompa :D Begu be dežes tau rodo kad rankos sulenktos ir matos aiskiai kad lagina visas vaizdas pas tave trukcioja tai kad kompa eik pirkti arba interneta geresni. Matosi kaip vaizdas suleteja pas tave paskui greit pagreiteja tai kaip suprast :D freeban (Matosi kad netikras video)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Tu gal *Myliu Las-Venturas.lt*? as be dežes begau nori dar kart prabegsiu :D jei tau lagina ir turi ping dideli tai susitvarkink interneta ar kompa :D Begu be dežes tau rodo kad rankos sulenktos ir matos aiskiai kad lagina visas vaizdas pas tave trukcioja tai kad kompa eik pirkti arba interneta geresni. Matosi kaip vaizdas suleteja pas tave paskui greit pagreiteja tai kaip suprast :D freeban

oi tu pasakėle :D, sako lagina space spaudinėja belenkaip lėtai ir bėga greičiau

 

va dyglas nubėgo per 9s kai tu nubėgai per 6 :)(+ jis spaudinėjo space nesveikai, kas palyginus su tavo - 0) sekmės meluoti toliau :) Bėje mano kompo tu net neįpirktum :)

 

https://youtu.be/0DIlW9UCS5g

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ane tai ko mano vaizdas kai as begu suleteja paskui pagreiteja vel suleteja? Ir as net nespaudinejau space? Nors ir jei spaudinejau paziek kiek pas mane kartu paspausta pagal tave o paziek kiek dyglas . Tada kdl mano rankos sulenktos nors as net nespejau dar dežes neikarto paimt nes tik i jail patekau? Ir kdl kai tu mane filmavai vaizdo kokybe ir visas video toks blogas striginejantis o dyglo begimas visiskai svarut tai? ir jei pas tave toks kiektas kompas tai ko ant mano video rodo 44 fps? :D :D :D :D  Bet kas labiausiai idomu kdl kai as begau yra freezai ir suletinimas paskui pagreitinimas ? tai koki dbr atmaza sausi? Taigi gera pc turi 20-40fps San andreas veza tai kiek ant csgo? 15 fps :D :D :D as net tokio kompo nepirkciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ane tai ko mano vaizdas kai as begu suleteja paskui pagreiteja vel suleteja? Ir as net nespaudinejau space? Nors ir jei spaudinejau paziek kiek pas mane kartu paspausta pagal tave o paziek kiek dyglas . Tada kdl mano rankos sulenktos nors as net nespejau dar dežes neikarto paimt nes tik i jail patekau? Ir kdl kai tu mane filmavai vaizdo kokybe ir visas video toks blogas striginejantis o dyglo begimas visiskai svarut tai? ir jei pas tave toks kiektas kompas tai ko ant mano video rodo 44 fps? :D :D :D :D  Bet kas labiausiai idomu kdl kai as begau yra freezai ir suletinimas paskui pagreitinimas ? tai koki dbr atmaza sausi? Taigi gera pc turi 20-40fps San andreas veza tai kiek ant csgo? 15 fps :D :D :D as net tokio kompo nepirkciau

tu man dar viena free postą leidi nu tai ok: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/157657-unban-oskaras-naktis/?view=getlastpost šitas viską paaiškina :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tU *Myliu Las-Venturas.lt* LEDAI RMT DALABŠAS??? pats nuėjęs į jailą pabandyk čia bugas asile tu *Myliu Las-Venturas.lt* n x nedadarytas susna

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir dar matosi, kad editintas video vien delto kad visas vaizdas tai pagreiteja tai suleteja o ten kur tu filmavai dygla vienodai viskas eina tai kaip suprast a?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Priimta!

Anketa priimta!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...