Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 8 / 200

Versija: LV 7.7.7


Denas_BmwAtsarginis

Peikiu Gauju.priž Jonas_Nikez

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:


1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Denas_Bmw

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Jonas_Nikez

3. Administratoriaus nusižengimas: Free itraukia i gauju blist ir laukiu irodimu, kad aš tau bučiau prisipažines, kad čytinau o jei ir čytinau prieš metus laiko tai žn. O kur dar Martin_Blue išemiai for free iš blist paskutinis jo mokėjimas 08 o bana gavo 09. Dar Mantas_Mafas yra blist ir nk nesakai lyderiams kad ji išmestum iš gaujos.

4. Įrodymai (būtina):

36e672c66560a47a056100b928c3599b992.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man neįdomu kad nėra banned anketos ir panašiai. Edas tikrai žinau kad nečytino o ir tu pats buvai sakęs kad kilnoji. Nereikėjo čytinti nereikėtu verkti.

 

Trink toki niekingą papeikimą kuris tik tave žemina.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Man neįdomu kad nėra banned anketos ir panašiai. Edas tikrai žinau kad nečytino o ir tu pats buvai sakęs kad kilnoji. Nereikėjo čytinti nereikėtu verkti.

Trink toki niekingą papeikimą kuris tik tave žemina.

Tai pateik irodimus, kad aš prisižapinau, kad kelnoju į ora. Ogi neturi, nes nekelnojau i ora. Ir išvis aš nesu kalbejas su tavin per ts3 ar skype tai kaip galejau aš tau pasakyti.

P.s tai kodėl visu lsv neitrauki į blist nes ten tai tikrai beveik visi čytina ir pats žinai kurie :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl jų kaltės niekas negavo bano. Ir visi žino kas kilnojo iš LSV. Kaip matai jis bliste

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek tu verksi? Užpisai tu visą servą, dėl tavęs visi leavina, greičiau tau suveiktu koki rcona ir tylėtum. 50 papeikimų per diena. Į blistą gali nikezas traukti ką nori savo nuožiūra. 

 

O dabar paverk ir valink.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek tu verksi? Užpisai tu visą servą, dėl tavęs visi leavina, greičiau tau suveiktu koki rcona ir tylėtum. 50 papeikimų per diena. Į blistą gali nikezas traukti ką nori savo nuožiūra. 

 

O dabar paverk ir valink.

Aha tu neidomus esi eik nardyk toliau.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O, kokie mes '' pasikelę '' gavę kažkokias pareigas, žmogus prašo įrodymų, pateik įrodymus ir ramus sedėk Nikez'ai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O, kokie mes '' pasikelę '' gavę kažkokias pareigas, žmogus prašo įrodymų, pateik įrodymus ir ramus sedėk Nikez'ai. 

Įrodymu neturiu nei aš nei kas kitas. Pats žino kad čytino kam rašyti papeikimus? Tegu ramus sėdi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įrodymu neturiu nei aš nei kas kitas. Pats žino kad čytino kam rašyti papeikimus? Tegu ramus sėdi.

Dabar tau nuimtu pareigas ir įpistu rcoc'ą už tai, jog tipo žino kad čytino, bet įrodymų nėra. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar tau nuimtu pareigas ir įpistu rcoc'ą už tai, jog tipo žino kad čytino, bet įrodymų nėra. :D 

Nekišk snukio kur nežinai situacijos. Serve nebūni bet drasa rodai forume. Geriau savo skiltimi rūpinkis.

Net neneige vyrukas kad čytino. 

 

Ir šiaip aš esu prižiūrėtojas aš. Jei direktorius gali įtraukti žmogų į black listą tai galiu ir aš. Kalbos baigtos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Slysk nh tu jobnatas iš čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vajėzau Erni, ko tu čia kišiesi :DD gina čyterį, pats pasirodyk kažkada serverį, nes tik forume sėdi ir bazarini nors reikia ir žaidime būt, rodai visiem koks tu esi tikras :DD *Myliu Las-Venturas.lt* forume tik sėdi o žaidime nelošia :D graudu, kk va video yra ir fsio :DD gg Erni gynei čyta ;DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nekišk snukio kur nežinai situacijos. Serve nebūni bet drasa rodai forume. Geriau savo skiltimi rūpinkis.

Net neneige vyrukas kad čytino. 

 

Ir šiaip aš esu prižiūrėtojas aš. Jei direktorius gali įtraukti žmogų į black listą tai galiu ir aš. Kalbos baigtos.

Deja čia ne aš kalbejau.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

denai jau senai pasigavęs esi ir čia šudus dabar kalbi , visi žino kad kilnojai i ta ora ir pats prisipažinai dabar ieškai šudu , dar tada pamenu kaip CLEO folderi protas įkelei be reikiamu failu , vpš nh lauk iš čia teletabi.

TAM VIDEO TAVO BALSAS ATEIK PER TS PAŠNEKET VISI GIRDĖJA TA TAVO BALSA , TRIOHALA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

denai jau senai pasigavęs esi ir čia šudus dabar kalbi , visi žino kad kilnojai i ta ora ir pats prisipažinai dabar ieškai šudu , dar tada pamenu kaip CLEO folderi protas įkelei be reikiamu failu , vpš nh lauk iš čia teletabi.

TAM VIDEO TAVO BALSAS ATEIK PER TS PAŠNEKET VISI GIRDĖJA TA TAVO BALSA , TRIOHALA.

Gerai tu vpš tyleik buk pasigaves esi. Beja kaip sekas buti be pareigu?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Denai, aš net buvau leavines kaip projektą :D ateidavau į serverį kilnodavai mano mašiną ir t.t. Nu dieve :D kas tau darosi gi viskas baigta viskassss... Uždėjo tau blista tai ir viskas nu ką padarysi eik dirbt kitur :D nu nuobent ir į darbus uždėjo San James blista :DDD tai iš viso seni gg wp ;DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Gerai tu vpš tyleik buk pasigaves esi. Beja kaip sekas buti be pareigu?

 

 

man tai ph bus tu pareigu :D man tai tu apgailėtinas kaip prisičytina ir pisi prta iš nieko , ir tu man vaikas neaiškink tylėt ar netylėt , nes darai iš nieko čia didžiausia nesamonė nors ir kalčiausas esi ožys serverio , niekas čia taves net nemėgsta laisvas esi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Denai, aš net buvau leavines kaip projektą :D ateidavau į serverį kilnodavai mano mašiną ir t.t. Nu dieve :D kas tau darosi gi viskas baigta viskassss... Uždėjo tau blista tai ir viskas nu ką padarysi eik dirbt kitur :D nu nuobent ir į darbus uždėjo San James blista :DDD tai iš viso seni gg wp ;DDDD

Tai, kad *Myliu Las-Venturas.lt* tokie nikez užpisa pateikai video kuri atmete...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Denai prisimink, bet Minde bent nepisa proto nerašo papeikimų už nieką kad va už free uždėjo man blista :DD neprakaituok seniuk :D bus tu pareigu Deni nepergyvenk pradoneitnsi ir fsio :DDD gg seni galim net neberašyt tų komentarų neištrins taves iš blisto vistiek :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man tai ph bus tu pareigu :D man tai tu apgailėtinas kaip prisičytina ir pisi prta iš nieko , ir tu man vaikas neaiškink tylėt ar netylėt , nes darai iš nieko čia didžiausia nesamonė nors ir kalčiausas esi ožys serverio , niekas čia taves net nemėgsta laisvas esi :D

Ir pats ta gerai žinau, kad manes srw nėmegsta niekas. Ir vpš tegul visus lsv beveik itraukia i blist nes ten tikrai yra daug čytu ir Nikez žina kurie

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Ir pats ta gerai žinau, kad manes srw nėmegsta niekas. Ir vpš tegul visus lsv beveik itraukia i blist nes ten tikrai yra daug čytu ir Nikez žina kurie

 

jz tai jei nemėgsta srv tai eik iš to erverio :D vjz vjz dar *Myliu Las-Venturas.lt* nori kad ištirntų iš to blisto, bet žino kad nemėgsta srv tai jei nemėgsta srv tai ką čia veiksi jei tavei štrins iš to blisto :DDDD vaiki :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jz tai jei nemėgsta srv tai eik iš to erverio :D vjz vjz dar *Myliu Las-Venturas.lt* nori kad ištirntų iš to blisto, bet žino kad nemėgsta srv tai jei nemėgsta srv tai ką čia veiksi jei tavei štrins iš to blisto :DDDD vaiki :DDD

Nežadu išeiti iš srw reik dar tokius panervuoti kaip Nikez.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nežadu išeiti iš srw reik dar tokius panervuoti kaip Nikez.

 

Nu tu tik tokius kaip Nikezas juokini žmogau :DDD aš skaitau ir juokiuosi ai ką Nikezas daro db :DDDD *Myliu Las-Venturas.lt* negraudink savęs sakau aš tua

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nežadu išeiti iš srw reik dar tokius panervuoti kaip Nikez.

 

Jau geriau išeitai nh, tikram acc forume virš 500 pranešimų,o pusė iš jų papeikimų ble, rūrink *Myliu Las-Venturas.lt* kr.w, pisa čia protą, kr.w kr.w negaliu nh verkiu kr.w .. Pisi pisi iš čia *Myliu Las-Venturas.lt* pisi sakau nh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl jų kaltės niekas negavo bano. Ir visi žino kas kilnojo iš LSV. Kaip matai jis bliste

Nu jis blist yra bet vstk yra gaujioi ir nk lyderiam nesakaibo mabe tik priima pisi jiem prota kad mane išmestubiš gaujos nors nėra tam tikru irodimu kad čytinau ir aš kalbejau apie aim inv lag.cs ar sobeit kurie noudoja gaujioi kd ju neitrauki i blist neturedamas irodimu??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...