Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Denas_BmwAtsarginis

Peikiu Gauju.priž Jonas_Nikez

Rekomenduoti pranešimai

Jau geriau išeitai nh, tikram acc forume virš 500 pranešimų,o pusė iš jų papeikimų ble, rūrink *Myliu Las-Venturas.lt* kr.w, pisa čia protą, kr.w kr.w negaliu nh verkiu kr.w .. Pisi pisi iš čia *Myliu Las-Venturas.lt* pisi sakau nh

Biškį valdyk savo žodžių esmę, nesikeik, tegul lieka jis tam projekte, bet laikui einant jam atsibos nes pamatys kad iš jo visi juokesi :D

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Denas_Bmw

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Jonas_Nikez

3. Administratoriaus nusižengimas: Free itraukia i gauju blist ir laukiu irodimu, kad aš tau bučiau prisipažines, kad čytinau o jei ir čytinau prieš metus laiko tai žn.

4. Įrodymai (būtina):

36e672c66560a47a056100b928c3599b992.png

 

Koks tavo pisalas nh, ką nori tą ir deda į tą supistą makleiką - BLISTĄ, ar tau rūpi ? Vistiek tu ten nelaukiamas niekeno, tad rurink į kaimą ir gyvenk makarone :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O taip pastumkit dabar ant manes, kad nesu noliferis kaip tu Matthew. Į akis kažką pasakyk  -_- tik per žaidima visi achuenus primeta ;)

'' Biškį valdyk savo žodžių esmę, nesikeik, tegul lieka jis tam projekte, bet laikui einant jam atsibos nes pamatys kad iš jo visi juokesi  :D '' manau iš tavęs visi juokiasi. Koks tu kreivo požiūrio žmogus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau geriau išeitai nh, tikram acc forume virš 500 pranešimų,o pusė iš jų papeikimų ble, rūrink *Myliu Las-Venturas.lt* kr.w, pisa čia protą, kr.w kr.w negaliu nh verkiu kr.w .. Pisi pisi iš čia *Myliu Las-Venturas.lt* pisi sakau nh

Geriau tu patylėk vpš verki per ts3 kaip kasnors žodi pasako arba išvis tapati žodi koki 30min kartoji vaiks tai laisvas esi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks tavo pisalas nh, ką nori tą ir deda į tą supistą makleiką - BLISTĄ, ar tau rūpi ? Vistiek tu ten nelaukiamas niekeno, tad rurink į kaimą ir gyvenk makarone :)

 

Ne kaime gyvenu o taip mane priima i gs tai patylek. O db neinu o gaujas nes iškart Nikez lieptu išmest....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai Deni viskas šhhh nes tu nieko nelaimėsi su tai savo komentarais ir t.t. Viskas yrašytas tai yrašytas nieo tu nepaarysi nuobent išsipirksi fsio gg tau ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai Deni viskas šhhh nes tu nieko nelaimėsi su tai savo komentarais ir t.t. Viskas yrašytas tai yrašytas nieo tu nepaarysi nuobent išsipirksi fsio gg tau ir viskas

Nu ir kas, kad išsipirksiu tas viel itrauktu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Denai naudojai ir pats tą žinai man neįdomu tavo verkimai .Ne vien aš žinau kad tu kėlei žaidėjus su komandomis kurios nėra leistinos. Blistas nėra visam norėsi išsipirksi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Denai naudojai ir pats tą žinai man neįdomu tavo verkimai .Ne vien aš žinau kad tu kėlei žaidėjus su komandomis kurios nėra leistinos. Blistas nėra visam norėsi išsipirksi.

Neždu išsipirkt nes itraukiai for free mane ir kaip galiu kelt žmones jei tos komandoa neveikia. Ir db pasakyk, kad Edaa per mane ban gavo su inv buvo ten....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Edas bana gavo dėl kėlimu bet jis nekėle o tu kilnojai. Nesipirk ne mano bėdos. Aš savo valia galių įtraukti asmenis į blista.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Edas bana gavo dėl kėlimu bet jis nekėle o tu kilnojai. Nesipirk ne mano bėdos. Aš savo valia galių įtraukti asmenis į blista.

Jei edas nebutu kelnojas nebutu bano gaves..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia ne papeikimas čia pagyrimas jis dirba savo darbą. Tavo įrodimai įroda kad gera darba dirbą. Nikezui IV admin duoti už 1 prabuvimo metus Redistų(Džigadistų) direktoriumi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Denai, pats kaltas ir viskas... Nerikėjo kilnot, būtai nekilnojas būtai ramiai dabar nebuvęs tam bliste viskas aišku gi nu, Nikezą gerai žinauj is tikrai for free nekelia į tokį sarašą :) nusiramink išsipirkt ir žaisk toliau, o jei vėl pasikartos tai žiinok jau nežinau ką nikezas darys :DD turbūt neleis išsipirkt jau.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O taip pastumkit dabar ant manes, kad nesu noliferis kaip tu Matthew. Į akis kažką pasakyk  -_- tik per žaidima visi achuenus primeta ;)

'' Biškį valdyk savo žodžių esmę, nesikeik, tegul lieka jis tam projekte, bet laikui einant jam atsibos nes pamatys kad iš jo visi juokesi  :D '' manau iš tavęs visi juokiasi. Koks tu kreivo požiūrio žmogus.

:DDDD žmoguti, atsiemnu kaip kažkurio iš GS ahuienu gfx prašiai pagalbos :DD dar turi draugas ss "Ėėė gal galėtum čia man kelis darbelius padėt sukurt LV projektui" koks tu blmb gfx jeigu prašai pagalbos, tu nenorėk kad aš tave prieš visus dabar patrolyčiau žmogiuk, įrauk šikną geriau dabar ir tylėk juogdarį tu :DD tu tuoj turbūt pareigas praknisi kaip ir Domšė ;DDDDD juogdarį tu :DDDD ir ką dabar darysi :DD tylėsi ar raštelsi? Jei nori į PM prilekiam ir prasišatelnam :DD ss nusiiūsiu arba ne viešai aš juos paskelbsiu visi tavo skype manau turi :) tai sėkmės tau :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

prasitrink galva skystakiauši

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDD žmoguti, atsiemnu kaip kažkurio iš GS ahuienu gfx prašiai pagalbos :DD dar turi draugas ss "Ėėė gal galėtum čia man kelis darbelius padėt sukurt LV projektui" koks tu blmb gfx jeigu prašai pagalbos, tu nenorėk kad aš tave prieš visus dabar patrolyčiau žmogiuk, įrauk šikną geriau dabar ir tylėk juogdarį tu :DD tu tuoj turbūt pareigas praknisi kaip ir Domšė ;DDDDD juogdarį tu :DDDD ir ką dabar darysi :DD tylėsi ar raštelsi? Jei nori į PM prilekiam ir prasišatelnam :DD ss nusiiūsiu arba ne viešai aš juos paskelbsiu visi tavo skype manau turi :) tai sėkmės tau :DDDD

o tu *Myliu Las-Venturas.lt* končita tvinki seniai grindis šluojai su snukiu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

o tu *Myliu Las-Venturas.lt* končita tvinki seniai grindis šluojai su snukiu?

Koks dar kvailį :DD tvinkis moli tu :DDD pūsk į savo šūdservius :DDDD vjzz koks tu įkyrus *Myliu Las-Venturas.lt* neglaiu.. Sorry už tokisu komentarus :DD bet toki va graudūs žmonės mane nervuoja kaip Alex :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks dar kvailį :DD tvinkis moli tu :DDD pūsk į savo šūdservius :DDDD vjzz koks tu įkyrus *Myliu Las-Venturas.lt* neglaiu.. Sorry už tokisu komentarus :DD bet toki va graudūs žmonės mane nervuoja kaip Alex :DDD

tai jo Matthewai, Klumbaite ar kaip tave vadint TVINKI?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai jo Matthewai, Klumbaite ar kaip tave vadint TVINKI?

Taip Alex ( Kaip ten tave vadina - kompiuterinė žiūrkė sugryžo į LV ) :DDDDDDDDDDDDDD WTF, kodėl tu žiūrkė išvis? Kipa *Myliu Las-Venturas.lt* esi? :DDDD gerai aš patyliu kompiterine žiūrke :DDDD miela :DDDDDDDDD nebefrepostink :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip Alex ( Kaip ten tave vadina - kompiuterinė žiūrkė sugryžo į LV ) :DDDDDDDDDDDDDD WTF, kodėl tu žiūrkė išvis? Kipa *Myliu Las-Venturas.lt* esi? :DDDD gerai aš patyliu kompiterine žiūrke :DDDD miela :DDDDDDDDD nebefrepostink :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:DD *Myliu Las-Venturas.lt* tu kokių retą, kompiuterinė žiurkė? gryžo į lv? :DD aš lv serve mėnesį nebuvęs, jei buvau tai tik verslo šaibas nusiimt, į forumą ateinu iš tokių dūxų paprikolint kurie užsidėja normalių pacanų nickus galvoja axueni bus, nors realiai dūxina tave kekvienam kampe, prie pc per menesi pora valandų praleidžiu ir puse to laiko skiriu tavo kreivai mordai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vasario 8: Denas_Bmw naudojo troll boss ir gavo KICK.

 

Tai manau labai daug ką pasako. :)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...