Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tyshwan_Guetta

Metu iššukį jūsų srv ganjai arvydui torres

Rekomenduoti pranešimai

Zdare seniuk : D metu tau iššuki suvanot daugiau narkatos (betkokios aš vstk tik amf MDMA ir lsducha :D tu gali ir dm pist tik jų kieki iš 2 ar 3 dalinsim, ta shuda aš kjp ciza galiu vanot) takvot krč laikas nuo šnd iki sekmadienio 24:00 judi gerai zn bet dvj pakapojam :D fotkes i komkes mesk :D kiti galit komentuot bet vstk neidomus esat nebent prisimest prie iššukio norit :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas vakaras :*

 

 

 

Dar palauk rytoj iš kauno 10 cielų varysiu pasiimt, tai kaip ir sutarta dėl išūkio

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas vakaras :*

 

2c458ccfacb9a0346afb588dc1e267f1668.jpg

 

Dar palauk rytoj iš kauno 10 cielų varysiu pasiimt, tai kaip ir sutarta dėl išūkio

kaip sakiau jau dumękas vpš gvn man nemuša, tai ji galiu kjp cizas daužyt, malonu kad prisimeti prie chalango

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kaip sakiau jau dumękas vpš gvn man nemuša, tai ji galiu kjp cizas daužyt, malonu kad prisimeti prie chalango

 

Tai gal rūkai kokį šūdą, pas mane stafas toks kad po vieno kibiro miręs dvi valandas būni, o bacinu gal jau keturis metus kožną dieną.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Susip*sę jūs esat... Man gėda būtų sakyt, kad kažką vartoju, o jūs tuo didžiuojatės... Parūkyt dar po*ui, galima kartais, dar kokio kokso įp*st irgi po*ui, bet kažką kitą vartot žemas lygis. Pripranti, po to tempi daiktus iš namų, kad gautum pinigų ant to šūdo ir visiškai susip*si gyvenimą. Pagalvokit ar verta.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai gal rūkai kokį šūdą, pas mane stafas toks kad po vieno kibiro miręs dvi valandas būni, o bacinu gal jau keturis metus kožną dieną.

paniuxink amfenso metus į savaite po 4 -5 kartus ir td pabandyk ta žyca rukyt, o barėsėj net nemanau kad imanoma šaluchos gaut nes *Myliu Las-Venturas.lt* už tokius bajerius gandrai galvą nuo pečių gali nukelt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Susip*sę jūs esat... Man gėda būtų sakyt, kad kažką vartoju, o jūs tuo didžiuojatės... Parūkyt dar po*ui, galima kartais, dar kokio kokso įp*st irgi po*ui, bet kažką kitą vartot žemas lygis. Pripranti, po to tempi daiktus iš namų, kad gautum pinigų ant to šūdo ir visiškai susip*si gyvenimą. Pagalvokit ar verta.

žiūū ir čia yra super mamytė :D negydik palevu nuo kokso greičiau užsilenkt gali nėj nuo gaidzio lsd mdma kartu sudėjus, nes perdozuot yra nnt lengva, bet kame esmė čj tu nebandes čia veplezoji kažką ;) wiki boy/girl
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

žiūū ir čia yra super mamytė :D negydik palevu nuo kokso greičiau užsilenkt gali nėj nuo gaidzio lsd mdma kartu sudėjus, nes perdozuot yra nnt lengva, bet kame esmė čj tu nebandes čia veplezoji kažką ;) wiki boy/girl

nu tu tai išplaukes vpš, p* mums ką tu vartoji, esi niuhas apsitorčines sėdi ir tu galvoji, kad čia yra zjbs, nuo kokso greičiau? tu nebejuokink mdma ir gaidūnas n* šudu kruvos, esk tuos savo ratus jei tau zjbs ir būk niuhas o mums neįdomu 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau, nežinau.. Ir kuom čia norėjai pasirodyt „vartodamas“ tuos šūdus.. Jau matosi, kad protas susisuko nuo tokių fignių.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu tu tai išplaukes vpš, p* mums ką tu vartoji, esi niuhas apsitorčines sėdi ir tu galvoji, kad čia yra zjbs, nuo kokso greičiau? tu nebejuokink mdma ir gaidūnas n* šudu kruvos, esk tuos savo ratus jei tau zjbs ir būk niuhas o mums neįdomu

 

plaukęs ar išplaukęs mano reikalas čia, nekalbėk "mes" vardu, o jei tu gauni tuos molinius ratus tai čia vėl gi tavo problema ne mano, amfa koksas koks skirtumas abu stimkiniai abu per širdelę pisa abu raumenis ėda, vienas prieinamas lengvai kitas begalo sunkiai, tikimybe kad pirkdamas "koksa" gausi judesini (balta kaip kokso spalvos) amfetamina yra labai didelis ir kaip gi tu tai patikrinsi? Patrinsi per dantis kruopelytes ir lauksi šaldymo? Tai va gudruti tai galima ir lb lengva padaryt užtenka į vaistinę užeit net leidimų medikų nereik tiem vaistam, tad filmų *Myliu Las-Venturas.lt* mažiau žiūrėk ir mažiau skaityk xujovų knygų, manau jau geriau apsiniuchines kuris niekam žalos nedaro, nei pripises už vairo ar šjp gatvėj prisipisinėja dėl savo prasto gyvenimo, ar dėl to kad jo organizmas nepakelia kiek jam norisi..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau, nežinau.. Ir kuom čia norėjai pasirodyt „vartodamas“ tuos šūdus.. Jau matosi, kad protas susisuko nuo tokių fignių.

Tu kai per fb skrolini irgi komentarus pili ant visko kas tau nepatinka? Ai čia gi yra "tikslas" parinkt pranešimų, girtis aš nesigiriu nepatiko tema apeik ar sunku :D?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas Arvydas bijos parūkyt :DD nu bet jūs esat žiaurūs kam jūs viešinat tokius dalykus, chebra nebejuokaukit :D baikit tokius dalykus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

paniuxink amfenso metus į savaite po 4 -5 kartus ir td pabandyk ta žyca rukyt, o barėsėj net nemanau kad imanoma šaluchos gaut nes *Myliu Las-Venturas.lt* už tokius bajerius gandrai galvą nuo pečių gali nukelt :)

 

Ne dėkui seni, per savo gyvenimą teko visko išbandyt, bet vieną ir paskutinį kartą kada niuhinai kokį šūdą, nes pvž. man po kritalų taip snukį laužė, kad net cypiau. O kaip per naktelį UK teko ir pist coco, MDMA, dūmo, amfos, tai kitą dieną taip laužė, kad atrodo geriau pasikast gyvam.

 

Dūmą rūkiau ir rūkysiu, dar ir dabar eisiu OCB ieškot į ką sukt, nes - tai nepriprantama (nori rūkai, neturi nereikia), o ir lomkės poto nelaužo visą dieną. Atsikeli įpisi pora gerų kokletukų ir vsio kaip naujas, tik geri prisiminimai lieka su hebra. O tų šūdų, eina *Myliu Las-Venturas.lt* ne. Net ir dabar čj judėčiau kokiam geram meete, pyzdum nemirkčiau tuos narkotikuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

as ganja ^^ 

 

16395846_1667691950196998_1666003263_n.j

 

 

15731024_1654613234838203_1538977997_n.p

 

10585099_1542936752672519_2015316988_n.j

 

Tyshwa bus daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krc beleka http://www.part.lt/img/62c5fea25090d44f7b4f6d69c6be695d210.jpeg su Skema pabazarinom :D | http://www.part.lt/img/892d562468612b65ccdd648374d800fb557.jpeg cia viens sau va :) | Cia torresai kai ukuose busim pisim sponke ir per visas :DDD http://www.part.lt/img/c944f5b763eceaa739b9c3a00e527cf0558.jpeg ipisi ir per 20 min skrendi:D | Snd http://www.part.lt/img/0d445b476ddc2f7e006583cdc968fa72892.jpeg

Judekit atsarge :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...