Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Benjamin_Orbit

• Pasiūlymas dėl taksi darbo budėjimų. Bendžis, 1.

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:

Benjamin_Orbit.
 

Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui):

Serveriui.
 

Kokia tai sistema?:

Taksi darbo budėjimo pakeitimas.
 

Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:

Dėstymas apačioje.

---


Pradėkime nuo to, jog šiuo metu taksistus galime sutikti tik tam tikrose budėjimo vietose (/tplv, prie ligoninės, naujokų atsiradimo vietoje ir pan. ) Taksistams dabar daug aktuoliau yra stovėti vienoje vietoje, tiksliau budėjimo aikštelės riboje, kadangi ten jie gauna daug didesnį uždarbį. Jei žaidėjas ateina į darbą dėl veiklos ir pinigų, o stovi vienoje vietoje ir gauna daugiau nei numatyta - tai ne darbas, o kaip mokėjimas iš darbo biržos už stovėjimą vienoje vietoje. Esmė tame, jog šiuo metu taksistams net neapsimoka vykti į iškvietimus, kadangi už keleivio nuvežimą jis negaus didelių bonus pinigų, o stovėdamas vienoje vietoje gauna naudą tiek vairuotojas, tiek firmos iždas ( 30€/min vairuotojui bei 9€/min firmai ). Darbuotojo Taksi firmoje alga prasideda nuo (22e baigiant 28e dar nepridėjus kitų bonus šaltinių kurie suteikia daugiau algos gavimo, o tai sudėjus su budėjimu, gaunasi totali nesamonė, nes neapsimoka važinėti, nebent vairuotojas nori keltis nuosavos tr. priemonės ridą, kas yra juokinga (spausti). Išvada paprasta, jog tai ne darbas, o tik stovėjimas tam tikroje vietoje. Siūlyčiau, tam tikra schematika pakeisti taksistų budėjimo schematiką, atkreipiant dėmesį ir į tai, jog šiuo metu esanti budėjimo sistema yra sukurta kitame serveryje.

Siūlyčiau tokią schematiką : Budėjimo maršrutas. Viskas būtų tam tikru pagrindu ir taksistai budėjimo mechanizmą naudotų tik tada, kuomet nebūtų darbo iškvietimų. Darbuotojas įsėdęs į darbinę, nuosavą transporto priemonę, ir išvažiavęs iš darbo vietos (spausti), turėtų važinėti pagal Las-Venturas mieste nurodytus checkpointus ( kam nežinoma, raudonu fonu nurodytas vietas - spausti). Pagal jas nuo darbo bazės iki darbo bazės suvažinėjęs darbuotojas, gautų tam tikrą piniginę sumą bei 2-4 darbo XP, taip pat ir į seifą pareitų tam tikra sumelė pinigų. Nereikia persistengti su prizais, nes ekonomika ir taip čiužia į begalinę dausą. Manyčiau iš šios idėjos būtų didesnė nauda, žaidėjas galėtų vykdant budėjimo rėžimą priimti iškvietimą tik prieš tai turėtų išjungti budėjimo rėžimą. Atvežęs keleivį, galėtų grįšti prie budėjimo maršruto.

Reikalingos komandos,

/budejimas - Įjungiamas budėjimo rėžimas.
/stopbudejimas - Sustabdomas budėjimo rėžimas toje vietoje, kurioje esama.
Jei vairuotojas vykdo budėjimo rėžimą ir staiga gauna iškvietimą, jį priima neišjungęs budėjimo rėžimo, gauna žinutę :

» Pirmiausia sustabdykite budėjimo rėžimą su komanda - /stopbudejimas.
» Sustabdėte budėjimo rėžimą, norint užbaigti naudokite tą pačią komandą - /stopbudejimas.


Tai tiek, manyčiau, tinkamai paaiškinau, jei kyla neaiškumų atsakysiu, prašyčiau pagrįsti savo nuomonę komentaruose apie šią idėją, kadangi pats nesu taksistas, nežinau kaip taksistams būtų geriau, tik parašiau pasiūlymą. Toliau rašysiu pasiūlymus ir kitiems darbams, stay tunned.

---

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, pats esu taksistas. Tikrai aš pasakysiu ką mes veikiame - stovime vietoje ir spaudinėjame kompo pelytė ar space mygtuką, užrakinam mašinas ir nieko nedarom. Reikia šios įdėjos. Tikrai reikia kažką keisti. Dar Bendži gal pamiršai, bet budėdami gaunam 2xp daugiau nei važinėdami, tai irgi šis tas. Su tuo +2 xp naikinti reikia, nes taksistai tikrai neveš klientu tokiu atveju kai jiems labiau apsimoka stovėti. DAROM ŠITĄ IDĖJA!!!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, pats esu taksistas. Tikrai aš pasakysiu ką mes veikiame - stovime vietoje ir spaudinėjame kompo pelytė ar space mygtuką, užrakinam mašinas ir nieko nedarom. Reikia šios įdėjos. Tikrai reikia kažką keisti. Dar Bendži gal pamiršai, bet budėdami gaunam 2xp daugiau nei važinėdami, tai irgi šis tas. Su tuo +2 xp naikinti reikia, nes taksistai tikrai neveš klientu tokiu atveju kai jiems labiau apsimoka stovėti. DAROM ŠITĄ IDĖJA!!!

Apie tai ir eina kalba, jog taksistams šiuo metu veiklos nėra (nebent iš vadovų pusės), jie tik stovi tam tikroje aikštelėje ir nieko neveikia. Nepaklausu vežioti klijentus ir tai pamažu eina į bedugnę. Pagrindinis taksistų prioritetas turėtų būti klijentų vežiojimas, šiuo metu prioritetas nyksta kaip žydai prie vokiečio. ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už , pats dirbau taksistu ir dabar rytoj arba šnd gal dar darbinsuosi, nes dabar tikrai tos veiklos nėra, stovi vietoj ir gauni pinigus už nieką už stovėjima, manau čia tikrai geras pasiūlymas manau adminitracija turėtu atsižvelgt į tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai man patiko, aš tikrai už, šauni idėja man tikai tikrai patik... Norėčiau ję pamatyti projekte...


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, arba bent jau kažką panašaus padaryti, visgi gi taksistai nėra vien tik, kad stovėtų.  :lol:

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...