Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deividas_Britas

Serverio versijos 5.7.3 atnaujinimai

  

113 nariai balsavo

  1. 1. Ar reikia uždrausti naudoti visas komandas narkotikų atsiradimo vietoje (tik tuomet, kai jie ten yra)?



Rekomenduoti pranešimai

Neblogi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas butu tobula, jei ne... PD baze, nezinau kaip cia taip reikejo pasistengt padaryt, bet mane tikrai supykde, vartai kosminio storio,  kaip reik taip sugalvot, kad dar slagbaumus det kai vartai jau atsidaro? Vietos beveik nera jei masina viena uzstoja viduri, iskart sakau trankyt visas reik ,kad pravaziuot, pickupams kvadratus ploto nesveiko skirt really nigga? Ir kam daryt tokio dydumo dangoraizi, teksturos visur buginasi, ir kam daryt masinas pd lauke, kad jas trankytu poto kiti varantis? Zodziu ,grazinkit atgal sena PD baze geriau, o del kapsules labai idomi ideja, patiko.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikūs. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visi, kad šneka (freepostina) apie tuos atnaujinimus ir tipo niekam neįdomi ta apklausa kur vyksta šitoj temoj? Nu aš tada pašnekėsiu.
Visu pirma tai aš nutuokiu kame reikalas (užtenka pasižiūrėt kokie žmonės už ką balsuoja), tai turbūt dėl gaujų pastovaus narkotikų valgymo čia viskas?
Bet esmė yra ta, kad apklausoje akivaizdžiai parašyta "VISAS" komandas. O tai ką adminai darys? Koks *Myliu Las-Venturas.lt* su čytais įbėga ir ką tu? "Uoj, *Myliu Las-Venturas.lt**, aš narkotikuose esu, sorry, negalėjau užbanint". Tai mastykit už ką balsuojat.. Nuspręskit kokias komandas konkrečiai žadat išjungt ir tada darykit balsavimą ;/
Kadangi vistiek čia visi balsuoja tik dėl narkotikų, tai dar biški apie juos. Manot čia kažką pakeis tas komandų išjungimas? Čia gi tas pats kaip dabar su /vaist yra padaryta. Gali ar negali naudot, vistiek visi išbėga iš zonos, pasigydo ir sugrįžta. Tai ir čia taip bus. Stopudovai (netestavau, nžn 100%), atsivežęs savo namą ant ratų prie narkotikų galėčiau įlyst į vidų, pasigydyt ir išlindęs toliau sau džiaugtis gyvenimu. Visad yra būdų kaip apeit tokias sistemas. Aš net cleo turiu kur eina bet ką daryt tose zonose, so who cares? Jūs geriau taisykit pačią problemą, o ne ieškokit bereikalingų aplinkelių nuo konkrečių situacijų. Išjungsit narkotikų komandas sandelyje, tai poto sugalvosit išjungt šitas komandas ir grobimo metu ir t.t.

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atnaujinimai geri, ypač dėl IP pakeitimo ir kapsulės, bet PD bazė whaaat ( čia tik mano nuomonė )

giphy.gif

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atnaujinimas , puikiai padirbėta (Y) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

                                                          d4c6ab1412158cc59da83cee5e77ad21530.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...