Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Žygis_Vodka

Idėjos serveriui

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Zygis_Vodka
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui):Ir serveriui, ir forumui
  • Kokia tai sistema?: Viska aprasyta zemiau.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:

Taigi kreipiuosi į jūs žaidėjai, aš esu gan keistas žmogus, ir man labai nepatinka ,jei aš asmeniškai netobulėju, arba tobulėju ,bet išsikeldamas per maža tikslą, kuris man realiai naudos neatneša, ir supratau ,kad serveris,taip iš esmės progresuoja ,bet labai labai lėtai, MES VISI ŽINOM SA-MP'as jau ne tame periodo laikotarpyje, kur visi zmones tiesiog obsession ant sito game, bet DAR YRA LAIKO KAZKA KEISTI, NES GAL PO METU , AR DVIEJU AR DAR DAUGIAU, JAU NEBEBUS PROGOS KURIA TURIME DABAR, todel pagal mane as supratau viena dalyka, KODEL mes vis dar nepasikeliam zaideju, kodel mes mes vis dar sitoj skylej igriuve ir vos laikomes TIK DEL ISTIKIMU ZAIDEJU ACIU JUMS, bet dar ne viskas prarasta. Pagalvokit, kaip ir gyvenime, kol jus nieko neveikiat, nesinaudojat progomis, kad pakeisti serveri, savo SALYGAS sau patiems,kad butu linksmiau zaisti, ir panasiai, ta galima taikyti ir gyvenime, jus tingi daryt ta, jus tingit daryt ana, O KAZKAS FUCKIN LIGONINEJE DABAR MELDZIA DIEVO, KAD TURETU TOKIA FUCKIN GALIMYBE KURIA TURI TU IR NESINAUDOJI IR VERKSLENI, PGR ADMINAI nk nedara, tie nieko nedara, Uztenka ITS TIME TO STOP. NE PGR ADMINAI TURI DARYTI VISKA, JUS DAUGIAU NEI 80% Priklausot nuo to kaip serveris progresuoja, norit grazinti zaidejus? Norit zaisti kaip seniau ir nesiskusti, IR NEDRISK MAN SAKYT, KAD TAI NEIMANOMA, tiesiog geriau praskipinsi sita shit, nes tu per nelyg lazy, tau viskas nepatinka ir pats gyvenime nieko gero nenuveiki. Daug minties suoliu darau, nes rasau tiesiai sviesiai ka mastau sia sekunde.

 

 

#2 Pagal mane Slaptoji policija useless yra del vieno dalyko, KAM JINAI PAVADINTA Slaptoji? Jei slaptoji ,tai padarykim idomiau gal pagaliau, jog galima butu darbuotojam apsimesti, kad paprasti zmogeliukai yra ,ir ilisti i gaujinius ir pranest saviems visa info ka jie rezga, padaryti ,kad nerodytu ar tu esi gaujoje ,jog neleistu taip paprastai patikrinti, turetu zmogus noredamas suzinoti ar zmogus yra gaujoje ar kazkokiam darbe nesvarbu, nuvaryt i policijos departamenta ir uz tam tikra mokesti tarkim 500 evru susizinot byla apie ta zaideja ir joje parasytu ar zmogus tarkim sp dirba ar ne, tas pats atvirksciai ir mentams ,jog gaujiniai galetu i mentus patekti ir pranest saviems ka tie rezga, suprantat tada ir butu tie snipinejimai idomumai, NES REIKETU VISADA TIKRINTI AR ZIURKIU NERA, negi taip in real life nebuna, ir nesakyk kad ne.

 

#6 MASINU VAGYSTES - VISI NORIME PABUT NUSIKALTELIAIS NORS IR NENORIM BUT GAUJOJ, JOG PAS MECHANIKUS GALIMA BUTU NUSIPIRKTI IRANKIU ,KAD VOGTI MASINAS, BET REIKETU PRIE MASINOS APIE 3-4 MIN Stovet ir procentais rodytu ,kad atsidarys masina ir galima bus uzvesti, bet jei nusipirkes esi signalizacija tau prades floodint zinutes ,jog tavo masina vogiama, ir tada ISKART PD darbo bus, prades pagaliau kazkas naudot /kviesti ir ta vieta iskart parodo pareigunamas ,kad vogiama masina , ir atvaro surakina ciuvaka ir vsio ez, o jei ne ,na tada ciuvakas lakstys sau su transportu, bet kartu ,jei nesinori ,kad uzsiskaitytu ,kaip sudauzyta masina dar draudima nusiperki masinos, ir tada atstatymo suma ,jei nuo vagio ten tarkim 50% pigiau butu ir nepridetu jog dauzta vienu kartu daugiau, nebent nepirkai, tada gg, pradetu zmones pagaliau garazus vertint.

 

 

Ištrinti pasiūlymai kurie yra įgyvendinti .

  • Patinka 47

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai sutinku su visomis įdėjomis! Bet 3 įdėja norėčiau pasakyt kad nedėtumėt 4.1 variklio nes ten yra šūdų šūdas, dauguma jau projektu nori tapti "moderniais" ir deda tą nesamone, o kad baisiai atrodo niekas nekreipia dėmesio. Užtektu tik forumo dizainą koki geresnį padaryti ir viskas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš tavo idėjų sutinku su daugelių , FBI su PD sulygint būtu geras dalykas koks skirtumas tai skaitysis kaip atskiras dalykas bet realiai pagalvojus jie daugiau įspūdingo nekeičia tik prideda dar vieną darbą kuris yra nereikalingas jeigu jie vykdo ta pačia funkcija ir t.t . 100%

 

Armija su slaptą kažkaip sutinku kažkaip ir nė , nes slaptą PD yra panašiai kaip AGENT o Armija tai Armija karinė pajėga , o slaptiejį ieško info , vykdo tai ir tai jie nėra kažkokie kariniai ekipažiečiai , bet ir apie tai negaliu daugiau apie tai prilygt . 50%

 

Dėl forumo keitimo sutinku 100% užkniso tas pats dizainas šituos visus metus kol jis čia stovi , taip seniau jis buvo geras ir naujas o dabar atrodo pabodęs ir atsilikęs nuo dabartinių kodavimo sugebėjimu , dėl rangų keitimo tai 50 ant 50 nes man tai kažkaip jie atrodo normalus bet iš ties tikrai pasenę , dėl bugu tai nieko nežinau bet ką sako Vodka tai tikiu . 75%

 

Dėl Tralistų ir fūristų irgi labai sutinku , vien dėl to kad ta pati funkcija tik tas vežioja dalys kitas transportus , kodėl juos nesudėjus ir nuo tarkim pasikelimo kažkokio šūdo darbuotojas galėtu persikelt į aukštesni darbą tai vežiuot mašinas o paprasti / Katik įsidarbinę darbuotojai galėtu vežiuot tiesiog tr.dalys / su šia idėją sutinku 100%

 

Ir beabejo gal vieną iš labiausiai man patikusiu idėjų šiame poste tai būtu mašinų vagystės o taip , šis kodavimas pagyvintu žaidimą ir pridėtu įvairumą šiame gyvenime , visgi reikia lygint žaidimą kartu su realybe , pasaulyje ką žinau kiek mašinų vagyščiu būna kiek už tai žmonių sėda ir taip toliau , kodėl neįdėt kažkiek RP stiliaus į šį projektą visgi būtu įdomiau ir gal netgi serverio žaidėjai / norintis būt nusikaltėliais (PROFITINS) už jų praleistą laiką žaidime . 100%

 

Pridedu idėją prie šio posto - Pavogus mašiną atsirastu checkpoint'as SF prie laivynu kurie randasi iškrovimo zonoi netoli oro uosto , ten nuvežus pavogtą mašiną užvažiuotum ant checkpointo ir duotu dosnią (Maža/vidutine) suma pinigų ir priskaičiuoti kaip 1 sėkmingai pavogtą ir atgabenta mašiną , kurias galėtum rast parašius /info ir rašytu kiek esi pavogęs ir atgabenęs transporto priemonių .

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Britas peržiūrėjo, bet jam neįdomu mldc.

 

Sutinku su visomis įdėjomis, jau Britui buvo sakyta keistis tiek dizaina tiek serverine, atsibodo lagynai. lužimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Britas peržiūrėjo, bet jam neįdomu mldc.

 

Sutinku su visomis įdėjomis, jau Britui buvo sakyta keistis tiek dizaina tiek serverine, atsibodo lagynai. lužimai.

Jeigu visas serveris bus uz, tai jau Brito zodis nieko nelems :) Mes sau kuriam salygas geriau zaisti, o pgr adminai manau nedurni, jei nori ,kad serveris vel klestetu ir pinigu gautu daugiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išsamiai parašyta, idėjos tikrai sudomino!! aš už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu visas serveris bus uz, tai jau Brito zodis nieko nelems :) Mes sau kuriam salygas geriau zaisti, o pgr adminai manau nedurni, jei nori ,kad serveris vel klestetu ir pinigu gautu daugiau :)

Jei jiems tik pinigai galvoj tai .. Geriau kurti dėl žaidėjų malonumo, o ne dėl pinigų, nes paslaugų kainos tai kosmines brangiau negu bumerynai ir žalieji

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pridėt būtų galima prie tos mašinų vagystės kad gali grobti tik kaip visa gauja , nu kažkas panašaus į pastato grobimą. Jie pradeda ten ją vogt , tada jau būna pranešta policijai, jie turi atvažiuoti ir apginti tą mašiną. Jeigu policija laimi , tai ten gauna kažkiek į seifą , o jeigu pralaimi gauja gauna kažkiek pinigų , ir tas žmogus kuris turėjo tą mašiną ją praranda. Aišku dar būtų galima padaryti , kad jeigu gaujos laimi , tai ta mašina tampa kaip darbine. Taip pat reikėtų padaryti taip , kad neitų grobti retų mašinų, pvž sandking , hotring ir panašiai , nes jos yra labai retos. Arba dar būtų galima padaryti , kad tas žmogus , arba visi žaidėjai , galėtų pirkti tas pavogtas mašinas iš gaujos , visi pinigai keliautų į gaujų seifą. Ir dar galima daug išsiplėtot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

  • Va čia tai įkalbi kalba. Galėčiau tik pagirti Vodka tavę... bet toliau..

  1. Apie serverio idėjas kur parašiai pilnai sutinku, nes dabar yra nuvalkioti darbai ir t.t. GRAŽINTI ARMIJA/FTB. SUJUNGTI TRALISTUS SU FŪRISTAIS - padaryti unikalų darbą BE KLAIDŲ [girdi britai? :)]

Na ir dar reikia visiems susizgribti ir žaisti šiame serveryje, patiems daryti visokiausius event'us ir pagrinde turėti VIP/ADMIN prižiūrėtoją,-us. Nes šiuo metu kas nubaus? Savininkų 3, bet jie turi savo reikalų ir užsiėmimų, o ne vien būti savo serverio prižiūrėtojais.

Tik tiek šiam kartui :) cheers

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei jiems tik pinigai galvoj tai .. Geriau kurti dėl žaidėjų malonumo, o ne dėl pinigų, nes paslaugų kainos tai kosmines brangiau negu bumerynai ir žalieji

Bet be pinigu serverio irgi islaikyt negaletu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei galiu pridurt, pridursiu- kažką reikia daryt su teritorija aplink /tplv. Aplink tą aikštelę nuolat trainiojasi "kenkėjai": naujokai, kurie nuolat užblokuoja kelią, o po to dar ir čytint pradeda. D2cCFxz.pngt9uNfIa.png2ap0srG.png

 5nLF0rC.png , ir nuolat atsiranda "awp'erių" , kurie šaudo iš niekur, nes "kartais" nerodo nė kas nužudė, o po to kaltina tuos katruos šaudė, kad jie pradėjo šaudyt... FChBt3L.pngD8plvT6.pngnKfJzja.pngE7C2eFA.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pridėt būtų galima prie tos mašinų vagystės kad gali grobti tik kaip visa gauja , nu kažkas panašaus į pastato grobimą. Jie pradeda ten ją vogt , tada jau būna pranešta policijai, jie turi atvažiuoti ir apginti tą mašiną. Jeigu policija laimi , tai ten gauna kažkiek į seifą , o jeigu pralaimi gauja gauna kažkiek pinigų , ir tas žmogus kuris turėjo tą mašiną ją praranda. Aišku dar būtų galima padaryti , kad jeigu gaujos laimi , tai ta mašina tampa kaip darbine. Taip pat reikėtų padaryti taip , kad neitų grobti retų mašinų, pvž sandking , hotring ir panašiai , nes jos yra labai retos. Arba dar būtų galima padaryti , kad tas žmogus , arba visi žaidėjai , galėtų pirkti tas pavogtas mašinas iš gaujos , visi pinigai keliautų į gaujų seifą. Ir dar galima daug išsiplėtot.

Ne tai realiai tegu ,kad ir visas masinas vogia, bet uz tai neduotu, jog suduzo masina ar kazkas tokio ir pigiau kainuotu jei draudimas yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už tikrai visas idėjas, aš pats kiek esu siūlęs, zyzes pasiūlymus pagr adminams, bet nieko iš to nesigauna. Reikia visiems duot spaudimo truputį, ypač Inviui, nes nuo jo irg daug kas priklauso, ar idėja bus įgyvendinta ar ne, nes kažkada irgi kaip pavyzdį duosiu, siūlė kažkas tai kažkokia idėja, kad ten vos ne visas servas tam pritarė, bet va Inviui typo nepatiko ir sako to nebus. Tai čia aš net be komentarų buvau, ar mes žaidžiam serveryje ar pagr adminai, kur ateina palakstyt ir kokį eventa pravest, nu bbž įdomiai iš tikra jie daro. Tas pats va su misijo. Jau gal 2-3 metus nesugeba jų pakeist, o tiek jau buvo kalbama va čia jau greit pakeisim t.t ir ką iš viso to matom? Ogi DIDELĮ, APSKRITĄ 0!!! Jau atrodo servas buvo pradėjas po truputį atsigavinėt, ir vėl atgal į tą pačia duobe 70-80 daugiau nebesiekiam, krc chebra ir PAGR ADMINAI, šudo nemalam ir kažką tai tada darom jei ne tai nh eikit jus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Okey, tarkim sujungsim Tralistus su fūristais, koks likimas laukia šių firmų valdžios? Idėja super su kontrabandos vežimu, kadangi realiam gyvenime tai yra kasdienybė.

Toliau, sutinku su forumo dizaino pakeitimu, kadangi užsukęs naujas žaidėjas labai daug gali nuspręsti apie serverį iš oficialaus forumo, jo dizaino. Taip pat su automobilių vagystėmis, kadangi tikrai norisi to jauduliuko kaip sakant, kad padarai kažką nedoro (chi chi).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

PRIEŠ FŪRISTŲ IR TRALISTŲ SUJUNGIMĄ. Daugiau už

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visos idėjos tikrai neblogos, manau būtų gerai jas išvyst serveryje. Bet nesutikčiau su 1 idėja, kad fūristus/tralistus reikia sujunkt. Tai yra panašūs darbai bet tikrai ne tokie patys. Taip gal dauguma nori kad sujungtų, bet išsakau savo nuomone. Fūristai veža tr.detalęs į gamyklą, kurą į degalines, o tralistai iš gamyklos tr.priemonęs žaidėjams atvežą užsakytus tr.priemonės. viskas sukasi ratu, o jeigu dabar viską pakeist... Viskas yra su jais tikrai neblogai, ir nereikia nieko junkt ir keist. Ir tikrai nemanau kad to reikia. Taip nepasakyčiau kad serverį daug ar mažai žaidžia, bet kiek yra tiek ir užtenka. Bet firmose tikrai užtenka darbuotojų skaičiaus, ir darbo našumo. Tai nemanau kad reikia juos sujungt, ir padaryt kaip viena bendrą darbą. O visos kitos idėjos tikrai yra osum, aš už kitas idėjas esu už.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš dar sutikčiau, kad reiktų radistus šalinti, ir tik skelbimų kontorą palikt, čia mano nuomonę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš dar sutikčiau, kad reiktų radistus šalinti, ir tik skelbimų kontorą palikt, čia mano nuomonę.

Mano nuomone irgi sutikciau , nes radistu darbas gan nenaudingas, ir ,kad kazkoki skelbima paskelbt nebereikia niekeno prasyt, pats susimoki kazkiek pinigu ir viskas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Okey, tarkim sujungsim Tralistus su fūristais, koks likimas laukia šių firmų valdžios? Idėja super su kontrabandos vežimu, kadangi realiam gyvenime tai yra kasdienybė.

Toliau, sutinku su forumo dizaino pakeitimu, kadangi užsukęs naujas žaidėjas labai daug gali nuspręsti apie serverį iš oficialaus forumo, jo dizaino. Taip pat su automobilių vagystėmis, kadangi tikrai norisi to jauduliuko kaip sakant, kad padarai kažką nedoro (chi chi).

Su valdziom likimas paprastas, arba kazkuriam vienam, duodama kaip kompensacija su LV pinigais uz isejima, arba tiesiog ,jei tuo metu kazkurio kito darbo diriko nera, tai ten tiesiog perleidziamas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su valdziom likimas paprastas, arba kazkuriam vienam, duodama kaip kompensacija su LV pinigais uz isejima, arba tiesiog ,jei tuo metu kazkurio kito darbo diriko nera, tai ten tiesiog perleidziamas

Ot kokia nauda iš tos kompensacijos, jeigu pavyzdžiui nušalintam direktoriui ir malonu būti valdžioje, jis savo darbą mėgsta ir panašiai, kuris kiekvieną dieną siekė, kad firma būtų stabili ar net aukščiausiam taške. Na, nežinau. Kai tai liečia mane, aš abejočiau su tokia idėja, nes man, mano pareigos yra malonios, sutinki naujų žmonių, dirbi ir stengiesi, kad darbuotojai būtų patenkinti, kad nauji žaidėjai nebijotų ateit į šį darbą. Na, nežinau. Čia mano nuomonė..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ot kokia nauda iš tos kompensacijos, jeigu pavyzdžiui nušalintam direktoriui ir malonu būti valdžioje, jis savo darbą mėgsta ir panašiai, kuris kiekvieną dieną siekė, kad firma būtų stabili ar net aukščiausiam taške. Na, nežinau. Kai tai liečia mane, aš abejočiau su tokia idėja, nes man, mano pareigos yra malonios, sutinki naujų žmonių, dirbi ir stengiesi, kad darbuotojai būtų patenkinti, kad nauji žaidėjai nebijotų ateit į šį darbą. Na, nežinau. Čia mano nuomonė..

Viskas reikalauja auku, kaip ir mokslas, taip ir cia, kitaip nebus progreso.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau Britiohas imsis permainų dėl projektioho su šitom idėjom gan įgyvendinamom, tik, deja, visks priklausys nuo pačių savininkų ar nori pabandyt su šitom idėjom, už Vodkiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ehm, išdėstysiu savo, kaip pakankamai seno žaidėjo nuomonę:

to do list:

  • sutinku su visišku darbų pertvarkymu, fūristai+tralistai=padarom viena darbą, pls. radistai - šalin lauk, visiškai nereikalingas darbas, tiesiog palikt kontorą kurioje galėtų skelbt viską patys žmonės, nes ir dabar taip ir yra, plius į jį niekas neina. Nesutikčiau dėl teisėsaugos vėl papildomų sričių pridėjimu, gi todėl ir pašalino papildomas sritis, nes jau nepakankamai daug žaidėjų žaidė, manau reiktų palikti tiek, kiek yra, tačiau sulipdyti vėl - pd+aras+ftb(?)=1 darbas.
  • mano idėja buvo, galutinai pakeisti verslus, dabar realiai jie tiesiog, kaip pavadinti - "dėl vaizdo" pas mus serveryje yra, kadangi nusipirkus jį - duodu 100%, kad nebuvo dar tokio žaidėjo, kuris turėtų verslą tiek, kol jis atsipirko (Nebent Rytis_Klemka su savo senovinių mašinų turgumi, labai seniau). Pakeisti verslų, su papildomomis pajamomis sistema, padidinti pelnus, ir x/20 pelną. Thanks.
  • Naujos įdomesnės sistemos? meh. Iš to seka begalę bugų, nu kadangi tikrai galime pripažinti neturime tobulų scripterių, arba bent jau kelių scripterių, kaip kituose projektuose. Manau reiktų palikti viską kaip yra, nebent pagyvinti mechanikų darbą dar su mašinų vagystėmis, bet idėja nėra iki galo išplėtota, nes nu realiai pavogi mašina - okay, what's next? susprogdinti ją? o kam? paslėpti? nee, vistiek gi ras su komandomis. Reikėtų patobulinti šią idėją.

o šiaip good luck, iš dalies sutinku su viskuom, dabar reikia tik kalbėti.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hah, įdomiai viskas aprašyta, tik tavo tokia karšta motyvacija visom šiom permainom, jog atrodo jas visas per porą dienų ir įkels. Nemanau, kad reiktų viską iškart pakeist, ką būtent surašei, kadangi kaip visuomet, atsiras verkimų dėl tam tikros sistemos ir čia jau nieko nepakeisi, visokių būna - visokių reikia.
Realiai, idėjų yra tikrai neblogų, tarkim su tom mašinos vagystėm (kiek jau senoka idėja, kažkur esu matęs, tik visa sistematika nėra tokia kaip tavo aprašyta). Fūristų ir Tralistų firmų sujungimas, kažkodėl esu prieš ir ne tik dėl to, jog esami šių firmų vadovai su tuo nesutiktų o ir dėl to, jog tavo aprašytoje sistemoje nėra nurodyta ką veiks bendra Fūrų ir Tralų firma, reikėtų sugalvot taip, kad visiems būtų gerai. FBI + PD, Armija + SPEC.Pajėgos, gal ir nieko, tačiau dėl šito ginčiotis reiktų tiems, kurie dirba, dirbs teisėsaugoje, kadangi pats nelabai domiuosi šiomis firmomis. Pašalinti radistus ? Darbas iš tiesų gal ir turi mažai paklausos tiek iš darbuotojų, tiek iš sisteminės rutinos pusės, tačiau užkietėję radistai ras prie ko prikibt ir vėl gi, viską kerta esama firmų valdžia, kadangi vienas nenori prarast posto, kitas irgi, piniginės, kreditinės kompensacijos nemanau, kad domins direktorius, nu nebent direktorius postą laiko dėl asmeninės naudos, tada taip.

Toliau forumo pakitimas, su šitu visiškai sutinku, kadangi esamas dizainas jau kiek pabodęs, nėra labai puikiai užpildytas, kiek yra įmanoma šių dienų photošhopui, illustratoriui. Rangai, visi kiti pribumbasai turėtų keistis kartu su forumu. Tačiau, esu visu 100%
prieš, jeigu pakeistų ir forumo versiją į 4.1, kadangi kiek pastebėjau daugeliui (kaip ir man) visiškai nepatinka tas savotiškas „modernumas“.

Realiai, galiu pasakyt tik tiek, kad kolkas yra tik permainų schemos pradžia kaip ir ką keist, norint padaryt geresnį serverį to neužteks. Daugelį vietų yra klaidų (nekalbu apie serverio bugus, kalbu apie ne tinkamai, neįdomiai padarytas sistemas). Keisti serverį į geresnį, reikėtų daug ką (perrašyti verslų sistemą, padaryti viską tinkamai su darbų firmomis, valdžios analitika ir visa kita), tai užims pakankamai daug laiko. Tai tiek.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su viskum sutinku! Reiktu ir tie sistemų naujų padirbėti,nes jau šitokios sistemos kaikurios jau nelabai betraukia žmonės reiktu atnaujinti visų darbų veiklas, kaip ir žygis sakė, FTB,ARMIJA ir taip senesnius darbus atnaujinti, kad būtų žaidėjams tikrai įdomu žaisti,nemanau jog čia yra sunku manau tereikia laiko tam dėkim galėtu invis duoti britui ten 1-2mėn kad padarytu koki W0W atnaujinima jog tikrai žavėtu visus žaidėjus, ir būtų perfect, ir šeip visų darbų veikla boring jau darosi, su kuom labiausiai reiktu padirbėti tai su DARBŲ VEIKLOMIS, bet manau tos 2 gaujos irgi čia reiktu kažko gal mafijas sugražinti nežinau kaip jums geriau, bet reiktu tikrai keisti daug ką mano manimu,ir išimti tuos awp nes nesamonė paskutinė... ;) Dėl forumo tai nežinau šjp geras tas forumas nėra jau ten iš paskutiniuju bet reiktu kažkiek atnaujinti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...