Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 10 / 200

Versija: LV 7.7.6


Žygis_Vodka

Idėjos serveriui

Rekomenduoti pranešimai

pagaliau atsirado tas, kuris ne šneka, o daro, imkit pavizdy, ir netylėkit, nes JŪS ŽAIDŽIAT, O NE PGRD.ADMINISTRACIJA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikios idėjos manau bent jau dauguma, tik dėl tralistų ir fūristų reikėtu palikti abu atskirai tiesiog padirbėti su namais kad galėtu dėtis baldus visuose namuose arba bent dauguma ir dėl šio dalyko reikėtu tiesiog kažka papildyti tralistams, kad būtų veiklos daugiau. Suprask abiejuose firmose tikrai netrūksta darbuotoju ir jeigu šias dvi firmas sujugtu nemanau kad labai pasikeistu skaičius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na man žiauriai patiko vien tas tavo dalykas, jog tu nusprendei pakeisti Las-Venturą. Taprasme, kiek Mart_Paul buvo sąvininkas, jis į projektą neinešė nieko, to kas buvo jo pareiguose, ir tiesiog buvo graudu žiūrėt, kur per dienos vos po 50 žaidėju žaisdavo, bet dabar žiauriai malonu matyti, jog yra žmogus kuris nori pakeisti tą , kas priklauso Las-Venturui - DAUG ŽAIDĖJŲ. Kalbant, apie įdėjas visos žiauriai geros, ir tikrai manau lengvai galima jas įgyvendinti, ir tikrai pakeisti kažką serveryje, bet štai kadangi, esu priekabus žmogus radau keletą kurios manau nelabai tiktų :

 

  • Žiauriai patiko, man tavo įdėja kurioj rašai, jog nori, kad tie kurie turi daug pinigų pirktusi greitį, ant mašinų ir taip toliau. Aš sutinku, su tuo, bet mano nuomone reiktu padaryti kainas, kur kas didesnes 300-400k už 50-60 greitį, na būtu puiku, kad už toki greitį būtu kainuos, nuo 800-900k tai čia kažkas būtu sunkaus iperkamo, bei gero ir ekonomiką atsigautų, o aplomai su įdėja sutinku 50-80%.

 

  • Skaičiau ta įdėja, dar ir apie medikus šiaip pati įdėja visai nieko, bet aš nemanau, kad kažkas tikrai gulės ant žemės, ir lauks medikų apie 2 minutes, kur gali tiesiog nusižudyti, ir išeiti už pinigus. Na aš manau, kad galėtu kažkiokias naujas taisykles įvesti, kad kuriuose zonose galėtu mediką gauja nusipirkti ir, kaip jiems lieka žiauriai mažai gyvybių pasiūlytų skubią pagalbą, ar kažkas panašaus ( Pasakiau, kad duoti įdėja pagalvoti visiems ), ir tada manau medikams veiklos, gan daugiau bus, nes dabar gaujos atsigavusios + teisėsauga taipogi, tad manau būtu lygu, jog gaujos galėtu pirktis mediką, ir gydytis, bet su pačia mintimi, kad medikai numirę sutinku 100 %.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...