Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Paulius_Jusas

Idėja Laivas

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Paulius_Jusas
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Narkotikų ginklų.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Manau kiekvienam asmeniškai gaujos nariui ir teisėsaugai pabodo tas pats narkotikų sandėlis. Mano manymu šį sandėlį galėtų pakeisti "ale" kontrobandinis laivas apie kurį praneštų kaip ir per dabartinius narkotikus. Aišku į šita laivą būtų galima patekti valtimis ( kurios dabar yra nereikalingos) ir lėktuvais. Per šį kontrobandinį laivą atsirastų ne tik narkotikai, bet ir ginklai, pvz.: Deagle, Sniper, M4 ar Ak-47, Shootgun. Šių ginklų rinkimas būtų panašus kaip ir dabar narkotikų: užlipi ir renkti, bet rinktai ne po 2 ar po 1, o po vieną apkabą, pvz.: DLG 7kulkas, Ak-47 30kulkas

    , AWP 5kulkas, Sg 10 kulkų. O jau kiek vienu metu atsiras tai priklausys nuo jūsų. Aišku šis laivas atsirastų vis skirtingoje vietoje. Pvz. Atsiradus šitam laivui praneša teisėsaugai ir Gaujoms, kad atsirado ir norint sužinoti kur jis yra /kurlaivas. Surinkus apsoliučiai visus ginklus ir narkotikus laivas automatiškai užsiminuoja ir maždaug po 3-5 min. susprogsta. Ir manau tikrai būtų įdomiau nei dabartiniai narkotikai.

O pavyzdžiui galėtų būti šitie laivai.

Arba šitas galėtų būtų pastovus, ir iš apačios išimt konteinerius ir kitaip juos sudėt.

cpW7Ist.png

arba

8VRi467.png

 

 

 

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

++ gera idėja, tik vienintelis minusas, kad iš tolo matosi kas atplaukia ar atskrenda ir tie kurie ten atsiras pirmi turės didelį pranašumą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Britai daryk greičiau kol Tėvas nepasisavino. Už idėja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gera ideja. Manau tokiu reikia daugiau ideju norint atgaivinti serveri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

už,pakeistu tapačia rutina ir viskas būtų smagiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku, su šita įdėja ineštu serveriui kažką įdomaus, bei laiką bent užimtų - !


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauniai sugalvojai, tikrai būtų veiksmo tiek gaujoms tiek teisėsaugai, aš sakau UŽ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai už, kažkada ir pačiam buvo kilus idėja rašyt kažką panašaus su laivais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pilnai sutinku su šia idėja, pakeistų teisėsaugos/gaujos rutiną, ne būtų viskas per tą patį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera idėją. Reikia eiti padaryti, o toliau permesti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi, sugalvota tikrai neblogai, veiksmo būtų bet reikia tam tikros vietos mano manymų tai pirmas laivas tiktu daugiau bet ten kaip mes žinom vykstą „Medžioklės“ eventai todėl siulyčiau padaryti kitame laive tame kuris San-Fierro mieste. Taip, tai nėra labai arti bet būtų tikrai smagu važiuojant pasišaudyt ir būtų motyvaciją nuvykti ten kuo greičiau. Aš už!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už! Įdėja man patiko, bei norėčiau pamatyti tai serveryje!


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na žinai dėl narkotikų gal ir už, nors netrugdo man ir dabartinis sandėlis. O dėl ginklų tai renki renki pyst nušauna teisėsauga ir gun saunaikinti. Nežinai. Nei taip nei ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už! Įdėja man patiko, bei norėčiau pamatyti tai serveryje!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...