Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Yuri_Samp

LV ReDesign

  

68 nariai balsavo

  1. 1. Keičiam?

    • taip
      60
    • ne
      8


Rekomenduoti pranešimai

Man patiko tik pats logotipas ir zaidejo pazymejimas, dizainas tai man asmeniskai nepatinka juolab rankai, galima buvo ivariesnius padaryt tik gradientai uzdeti is esmes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patiko tik pats logotipas ir zaidejo pazymejimas, dizainas tai man asmeniskai nepatinka juolab rankai, galima buvo ivariesnius padaryt tik gradientai uzdeti is esmes.

grazu viskas cia yra, nes solidu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rankus galejai kazkokius idomesnius padaryt nes atrodo kad kurti kokiam matematikos pratybu atsakymu webui ir pati logo reikia pakeist kaip pats sakei ten tas miestas is gta v bet cia ne lv geriau is aukstai lv nufotkint ir padaryt negu kazkoki random miesta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu jau tikrai manau reiktų naujo dizaino, nes dabartinis yra jau ilgą laiką ir jis yra pabodęs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D nebejuokinam lv žaidėjų bei kitų projektų žaidėjų.. už 150e? man atrodo per žiema kažkam galva pašalo :D visi žinom kas atlieka pigiau, bei daug gražesnius bei geresnius dizainus.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Keičiam!! Tikrai gražus dizainas. Būtų labai malonu jeigu pakeistų šį gražų darbą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

A kodėl aš dar šito nematau kaip dabartinio dizaino? Vajei vajei koks gražumėlis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

A kodėl aš dar šito nematau kaip dabartinio dizaino? Vajei vajei koks gražumėlis

ehmi pats žinai kodėl, neblefuok. o taip tai gražus, bet invis kai pamatė kainą pagalvojo, kad kebabų geriau nusipirktu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ehmi pats žinai kodėl, neblefuok. o taip tai gražus, bet invis kai pamatė kainą pagalvojo, kad kebabų geriau nusipirktu.

:DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ehmi pats žinai kodėl, neblefuok. o taip tai gražus, bet invis kai pamatė kainą pagalvojo, kad kebabų geriau nusipirktu.

Rado kas apie kebabus kalbėti. Pats ne ką mažiau jų susivaręs į save. O kaina per aukšta įpač kad dauguma forumu kūrėju jau moką ir daugiau nei čia padaryti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pakeičiam, iš kart pritrauksim, bent jau tikiuosi, naujų žaidėjų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ktuu naa... ziauriai grazus, invi pirk ir dek kol gali =D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

keičiaim, tikrai forumo dizainas labai gražus, kokybiškas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...