Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Alcapone_Pablo

Peikiu Dyglas_Fingeris

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Alcapone_Pablito

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Dyglas_Fingeris

3. Administratoriaus nusižengimo apibūdinimas: freeban, tipo yrodymai neišsisaugojo :DD

4. Įrodymai (būtina):  http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/159350-unban-mindozaacme/&do=findComment&comment=1346871

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ką man padaryt, kad neišsisaugojo?

na manau jai banini ir turi irdymus pirma irodymus persizek ar viskas gerai matosi ir ar isvis tu juos turi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ko jūs čia panikuojat, neišsisaugojo tai neišsisaugojo... Viskas ok.

 

Dyglai, ir kitą kart atsargiau nes matai kas čia dedas.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ko jūs čia panikuojat, neišsisaugojo tai neišsisaugojo... Viskas ok.

 

Dyglai, ir kitą kart atsargiau nes matai kas čia dedas.. :D

Ar girdi mauk tu iš čia doneiteri :DD blemba tave būtų užbaninę tai verkias būtai, 2 freebanus šovė, ir atmazai *Myliu Las-Venturas.lt* kad tipo neišsisaugojo įrodymai. Nenardyk vaikas nes galvą prasiskelsi. ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ar girdi mauk tu iš čia doneiteri :DD blemba tave būtų užbaninę tai verkias būtai, 2 freebanus šovė, ir atmazai *Myliu Las-Venturas.lt* kad tipo neišsisaugojo įrodymai. Nenardyk vaikas nes galvą prasiskelsi. ;)

Doneiteri? Tokie vaikai kaip tu man prasiunčia. 2 Freebanus šoviau? Vieną kartą įrodymai neišsisaugojo (mano bėda čia jau), o kitas banai tai hp šokinėja pirmyn ir atgal tai grynas dmg controlerio bruožas yra, bet kadangi tu su savo smegenimis net negalvoji taip taip ir būna. Nardau? Niekam vpš nenardau

 

na manau jai banini ir turi irdymus pirma irodymus persizek ar viskas gerai matosi ir ar isvis tu juos turi :D

Pirmas ban kaip jau ir minėjau mano bėda buvo, tačiau visiem pasitaiko, o antram hp negali šokinėti iš oro pirmyn ir atgal, tačiau čia tokios ahujėnos pas mumis sistemos, kad su skydu ir liemene jos šokinėja.

 

Ko jūs čia panikuojat, neišsisaugojo tai neišsisaugojo... Viskas ok.

 

Dyglai, ir kitą kart atsargiau nes matai kas čia dedas.. :D

Ne veltui lv.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ar girdi mauk tu iš čia doneiteri :DD blemba tave būtų užbaninę tai verkias būtai, 2 freebanus šovė, ir atmazai *Myliu Las-Venturas.lt* kad tipo neišsisaugojo įrodymai. Nenardyk vaikas nes galvą prasiskelsi. ;)

Tu pųsk vpš, Donateris pats, tūrėjo 2lvl adminą, paprašė kad nuimtų, Ehmis nuimė prasisiųntė kredų dar ir asiėme 3lvl adminą ';DDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai *Myliu Las-Venturas.lt* kalpokas irgi kai uzbanino evansa galėjo sakyt kad video neisisaugojo :-D kr atmazeris tai n.x

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai *Myliu Las-Venturas.lt* kalpokas irgi kai uzbanino evansa galėjo sakyt kad video neisisaugojo :-D kr atmazeris tai n.x

kad aš evanso nebaninau niekada :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Perspėjimas

Dar kartą taip pasikartos, bus baudžiamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...