Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Sergio_Llull

Davaice by SERGIO_LLULL

Rekomenduoti pranešimai

Zdare, px kad negalima kurti tų leavinimo anketu, bet jau žadėjau tokia rašyt pora dienų atgal... Nušalino ir dar geriau, pagreitino procesą. Krč.. Atėjau į šį serva prieš metus su kitu nicku, nikezas radistų pava davė, viskas ok, pradėjau siekti tikslų toliau, nesisekė, susikūriau nauja acc, iškart geriau. :D Bet nh čia siekti, jei nušalina už tokia pieva, kai tau free duoda auksinius lagaminus ir bbžn ar jie buginti ar ne? Iš kur reikėjo žinoti, kai net negirdėta apie tokius buginimus. 

 

Noriu padėkoti už viską: Jonas_Nikez: Zjbs buvai, padėjai, be tavęs čia vapšė būtu neįdomu.

Lukas_Lektkaaa: Zjbs bičas, pralinksmina, skaičiukas ane. :D

Jomantas_Drift: Zjbs čiūvakas, irgi pralinksmina. :D

Kiti: Volfas, Cames, Jimas, Remyga, Smitas, Eima, Malčikas  ir visi gerbiamuosiuose pas mane irgi jums dq. 

 

Kalbant apie korupcija.. Ką galiu pasakyt, juokinga asmeniškai man.. Pavyzdys: Klasiokas pradeda čytinti sėdi šalia jo ir ble baninsi draugą? Nu *Myliu Las-Venturas.lt*, tai realiam gyvenime jei jis muzika per garsiai pasileis, pliūha pisi? Aš suprantu, kad tai tik žaidimas, bet niekada nebaninčiau klasiokų ar draugų iš realaus gyvenimo, vapšė sakykit ką norit, niekas nebanintu draugų. (Ledas gal) 

 

Dar ką galiu pasakyti, tai prakaitas kai kuriems nuo to žaidimo rimtai, šratukai sukasi. Atsigaukit, išlyskit į kiemą, pats prapisau viena vasara, dar vienos neprapisiu prie PC. 

 

Invi: Nušalinai vapšė už nieka kaip jau minėjau, dabar jau ph, nieko aš tau nesakysiu, bet projektui jau pzdc, pelnas jauti mažėja, ane? Opa, prisijungiai, nes galvoji *Myliu Las-Venturas.lt* nebepareina šaibų.. Tu į projektą pažiūrėk, arba jį nh uždaryk, nes nieko taip nebus, reikia viska kardinaliai keisti, čia bbžn, man sunku patikėt, kad dar 30 lošia. 

 

Britas: Šitas mldc, taip žadėjo atnaujinimus vėluot max savaite, bet savo darba atlieka gerai ir bent tuos atnaujinimus daro. 

 

Vodka: Žiūrėk, Ledas forume nebuvo užbanintas, jei mane užbaninsi už leavinimo anketa, tai jasnas būsi. Na nebent abu užbaninsi, šjp vapšė ph.

 

Tehas: Turbūt pirmas ir paskutinis geras Direktorių prižiūrėtojas, nors aktyvumo ir nėra, bet nėra net noro ir jam prie 30 žaidėjų kažką daryti. 

 

 

Smagu buvo čia atiduoti 1 gyvenimo metus. Ir kaip už nieką tau pasako: Valink.. 

 

Gaila iš tikro, kad su kiekviena diena LV situacija prastesnė, bet kaip nebus, kai invis šalina už nieko ir taip pradėjo daryt nesąmonės, turtą dar savo vienam kokiam atiduosiu.

 

Invi, tvarkykis biški, dar kart pasakau, nieko nedarysi - visi išeis, nors ir taip jau nesimato kažko, kad ateityje bus geriau...

 

DAVAICE VIRAI, ačiū kas palaikėt, ačiū kas nepalaikėt, dabar jau ph. 

  • Patinka 25

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

durns ai cia ph yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išeini tai ir išeik niekam nesiskelbes nes nelabai kam įdomu čia skaityti tas tavo litanijas, fsio daswiduli.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Haštag dramaqueen? haštag korupcijaine. Ta prasme, ok prapisai ta admina, pareigas gi ne pasaulio pabaiga :DD Galėsi susitelkti į mokslus į asmeninį gyvenimą, siekti rezultatų gyvenime o ne sampe xddd

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tik pasakiau viską ką galvoju, neprakaituokit taip, apeikit tema jei nepatinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu jau skaiciuke nebesimatysim ;( atia sergio  :wub: 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dw sėkmės tau, nepamiršk vasaros p.s dpkt ne jisvienas buvo gerras ir eimis su fredka buvo zeba ).

 

 

Ai bėto ledo netrine nes žygis ir būvo argumentavęs dėl ko taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

17264926_1364117093632042_41863374571693

 

 

Nežinau atrodo buvai tikrai mldc, nebaninai manęs už čytus (net kuomet juos tikrai naudodavau, tai va už tai galiu padėkoti , kad viska priimdavai for fun) Gerai tavęs nepažinojau, bet kaip ir skau man visi žmonės yra mldc kol jie neparodo kad tokie nėra. Čia sergio. Sergio mldc, Buk kaip sergio.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

FAKTAI DĖL KURIŲ TAVĘS NEPASIILGSIU IR ETC.


 


  1. SENIAI SAKIAU, KAD TOKIE VAIKAI TIK DAUG NERIA , GAVĘ PAREIGAS ŠLUOSTO SAVO RUDAS NOSIS IR NAUDOJA ADMIN DĖL SAVO POREIKIŲ.
  2. GAVĘ PAREIGAS NIHRIEEEENA NIEKO NEDARO
  3. NEMOKA RAŠYT
  4. DAAAUG ISTERIKUOJA
  5. NEMOKA PRIIMT LOGIŠKŲ SPRENDIMŲ
  6. VERKIA, KAD SERVAS ŠŪDAS , NORS PATYS NEPRISIDEDA IR PO TO ISTERIKUOJA, KAD LEAVINA, DAUG ŽLIUMBIA, STUMIA ANT ADMINŲ, VIETOJ TO , KAD PRISIDĖTŲ, KAŽKĄ PASIŪLYTŲ IR PNŠ, GALIAUSIAI LEAVINA
  7. EIK NAAHUI - PAMATĖM TAVO TIKRĄJĮ VEIDĄ - STUMI ANT INVIO, NEREIKALINGAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šitas savas... Atsimenu norėjau perleist swatų praktiką... Sėkmės tau Liūli <3

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pamirsai mane paminet.

Exe: Buvo mldc, dabar nebe, dabar dar labiau mldc, dabar abu nebijosim skraidyt ane. Su pareigom irgi smagu buvo paskraidyt ane

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

FAKTAI DĖL KURIŲ TAVĘS NEPASIILGSIU IR ETC.

 

  1. SENIAI SAKIAU, KAD TOKIE VAIKAI TIK DAUG NERIA , GAVĘ PAREIGAS ŠLUOSTO SAVO RUDAS NOSIS IR NAUDOJA ADMIN DĖL SAVO POREIKIŲ.
  2. GAVĘ PAREIGAS NIHRIEEEENA NIEKO NEDARO
  3. NEMOKA RAŠYT
  4. DAAAUG ISTERIKUOJA
  5. NEMOKA PRIIMT LOGIŠKŲ SPRENDIMŲ
  6. VERKIA, KAD SERVAS ŠŪDAS , NORS PATYS NEPRISIDEDA IR PO TO ISTERIKUOJA, KAD LEAVINA, DAUG ŽLIUMBIA, STUMIA ANT ADMINŲ, VIETOJ TO , KAD PRISIDĖTŲ, KAŽKĄ PASIŪLYTŲ IR PNŠ, GALIAUSIAI LEAVINA
  7. EIK NAAHUI - PAMATĖM TAVO TIKRĄJĮ VEIDĄ - STUMI ANT INVIO, NEREIKALINGAS

 

Nenerk vafli, nepaeis.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

FAKTAI DĖL KURIŲ TAVĘS NEPASIILGSIU IR ETC.

 

  1. SENIAI SAKIAU, KAD TOKIE VAIKAI TIK DAUG NERIA , GAVĘ PAREIGAS ŠLUOSTO SAVO RUDAS NOSIS IR NAUDOJA ADMIN DĖL SAVO POREIKIŲ.
  2. GAVĘ PAREIGAS NIHRIEEEENA NIEKO NEDARO
  3. NEMOKA RAŠYT
  4. DAAAUG ISTERIKUOJA
  5. NEMOKA PRIIMT LOGIŠKŲ SPRENDIMŲ
  6. VERKIA, KAD SERVAS ŠŪDAS , NORS PATYS NEPRISIDEDA IR PO TO ISTERIKUOJA, KAD LEAVINA, DAUG ŽLIUMBIA, STUMIA ANT ADMINŲ, VIETOJ TO , KAD PRISIDĖTŲ, KAŽKĄ PASIŪLYTŲ IR PNŠ, GALIAUSIAI LEAVINA
  7. EIK NAAHUI - PAMATĖM TAVO TIKRĄJĮ VEIDĄ - STUMI ANT INVIO, NEREIKALINGAS

 

Faktai įrodantys kad tu nusišneki :

1. Tu esi nesubrendėlis kuris gyvena dėl sampo

2. Visiem bandai įnerti bet nesiseka

3. Esi nemąstantis ir smegenų neturintis žmogus

4. Kaip ir beveik visi stumikai šitame serveryje neturi normalių argumentų kai stumi ant žmogaus

5. Esi vienas iš tų kurie labai mėgsta rašyti papeikimus , nesakysiu žodžio nes turbūt labai įsižeisi

 

O dėl sergio , visiem ateina laikas . Sėkmės gyvenime. :D (pamiršai mane pridėti į sąrašą , tai jasnas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mane pamirsai ;/ sekmes..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mane pamirsai ;/ sekmes..

Jay: Eisim pacitint. dosiu saibu

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Faktai įrodantys kad tu nusišneki :

1. Tu esi nesubrendėlis kuris gyvena dėl sampo

2. Visiem bandai įnerti bet nesiseka

3. Esi nemąstantis ir smegenų neturintis žmogus

4. Kaip ir beveik visi stumikai šitame serveryje neturi normalių argumentų kai stumi ant žmogaus

5. Esi vienas iš tų kurie labai mėgsta rašyti papeikimus , nesakysiu žodžio nes turbūt labai įsižeisi

 

O dėl sergio , visiem ateina laikas . Sėkmės gyvenime. :D (pamiršai mane pridėti į sąrašą , tai jasnas)

Dar Drugzas: Su inf paskraido kartais su čytais kartais be kaip užein. Mldc krč čiūvelis mechus ten laikė gerai ph

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+rep už tai, kad nepra*isinėsi dar vienos vasaros sampe. Pats laikas tau baigt žaist žaidimukus ir pradėt domėtis kažkuo rimčiau. Buvai mldc ir liksi mldc. Sėkmės tau gyvenime.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dw

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesiai šviesei pasisakei, malacius, miršta tas LV, jei dar nepastebejei Invi, būtų pats laikas. Prieš du metus kai lošiau, tikriausia buvo įdomiau, neį dabar. Pažaidus keturias dienas atsibodo. Neveltui tiek žmonių čia nebelosia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės tau nors ir nepažinojau, bet geras adminas buvai. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinoma, esu dėkingas Sergio už laiką, kurį skyrė projektui. Savo laiku mano akyse buvo tikrai gana rimtas žmogus (arba tik bandė parodyti, kad toks yra). Atrodo dar visai nesenai normaliai elgėsi, o šiandien, sužinojęs, kad yra nušalintas nejaučia dangaus žmogus.

 

Galų gale, kam reikalingas komandoje toks žmogus, kuris netiki, kad projektas gali būti vėl stiprus? Taip, taip, dabar jūs vėl pradėsit sakyti, koks aš esu blogas, kadangi nebesu toks aktyvus kaip seniau, neprižiūriu projekto. Pagal daugumos iš čia esančių mastymą Invision_White turi sukontroliuoti visus žaidėjus, spręsti visus nesutarimus ir atlikti dar begales darbų. Nesuprantat, kam aplamai reikalingas pagr. administratorius projekte ir kokios jo pareigos.

 

Čia daugumai: patys nesuvokiate, kad laikotes kvailos nuostatos, jog mano darbas yra projektą prižiūrėti ir tobulinti, o jūsų darbas jį žlugdyti (kelti ginčus, kenkti vienas kitam, atgrasyti žaidėjus, tyčiotis vieniems iš kitų). Žinoma, tokie tikrai nėra visi, per tuos penkerius metus buvo labai įvairių žmonių, kurie nuoširdžiai padėjo projektui už tai jiems ir esu dėkingas. Nors ir kvailokai kalbi, Sergio, bet dar kartą pasakysiu - esu dėkingas ir tau.

  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinoma, esu dėkingas Sergio už laiką, kurį skyrė projektui. Savo laiku mano akyse buvo tikrai gana rimtas žmogus (arba tik bandė parodyti, kad toks yra). Atrodo dar visai nesenai normaliai elgėsi, o šiandien, sužinojęs, kad yra nušalintas nejaučia dangaus žmogus.

 

Galų gale, kam reikalingas komandoje toks žmogus, kuris netiki, kad projektas gali būti vėl stiprus? Taip, taip, dabar jūs vėl pradėsit sakyti, koks aš esu blogas, kadangi nebesu toks aktyvus kaip seniau, neprižiūriu projekto. Pagal daugumos iš čia esančių mastymą Invision_White turi sukontroliuoti visus žaidėjus, spręsti visus nesutarimus ir atlikti dar begales darbų. Nesuprantat, kam aplamai reikalingas pagr. administratorius projekte ir kokios jo pareigos.

 

Čia daugumai: patys nesuvokiate, kad laikotes kvailos nuostatos, jog mano darbas yra projektą prižiūrėti ir tobulinti, o jūsų darbas jį žlugdyti (kelti ginčus, kenkti vienas kitam, atgrasyti žaidėjus, tyčiotis vieniems iš kitų). Žinoma, tokie tikrai nėra visi, per tuos penkerius metus buvo labai įvairių žmonių, kurie nuoširdžiai padėjo projektui už tai jiems ir esu dėkingas. Nors ir kvailokai kalbi, Sergio, bet dar kartą pasakysiu - esu dėkingas ir tau.

 

Čia tu ir klysti. Projektas nebebus toks stiprus, koks buvo anksčiau. Žaidėju skaičius mažės, nes keičiasi žaidėju prioritetai, senesniems žaidėjams atsiras kita veikla, o jaunesniems žaidėjams nebera Samp'as aktualu. Dabar yra kitokių ir visgi įdomesnių žaidimų. Juo lab, kad ateina vasara ir skaičius dar labiau sumažės, iki kol suprasi, kad nebeverta bus projekto laikyt. Siulau nebut dėl to tokiam pozityviam, nes galiausiai viskam ateina galas, o man atrodo, kad šiam serveriui jis nebetoli, ir ne tik dėl to, ka pasakiau, bet ir dėl pačio serverio netvarkos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Faktai įrodantys kad tu nusišneki :

1. Tu esi nesubrendėlis kuris gyvena dėl sampo

2. Visiem bandai įnerti bet nesiseka

3. Esi nemąstantis ir smegenų neturintis žmogus

4. Kaip ir beveik visi stumikai šitame serveryje neturi normalių argumentų kai stumi ant žmogaus

5. Esi vienas iš tų kurie labai mėgsta rašyti papeikimus , nesakysiu žodžio nes turbūt labai įsižeisi

 

O dėl sergio , visiem ateina laikas . Sėkmės gyvenime. :D (pamiršai mane pridėti į sąrašą , tai jasnas)

 

Nesubrendęs? Gyvenu dėl sampo? Garbaniau, tu pagaliau pagrįsk savo žodžius, o nemalk ko nereikia, per savo garbanas jau nebematai kas rašoma. Kodėl manai, kad aš nesubrendęs ir gyvenu dėl sampo? Dėl to , kad lazdavoju tokius kaip tu ir sergio? Pažiūrėk gi pats, pasirodė visu gražumu, isterikuoja kaip nevisprotis nevaldantis savo veiksmų ir stumia ant Invio, kuris jam davė šansą.

Visiem bandau įnert? O kartais aš ne tas žaidėjas, kuris visą laiką sako tik tiesiai ką galvoja, stengiasi dėl projekto bent tuo, kad gali kažką protingo ir realaus parašyt?

Esu nemąstantis ir neturiu smegenų? Čia išvis perfekt tavo mąstymas. Kodėl taip teigi? Nes parašiau tiesą? Ar nori užstot sergio? Ar čia dėl to, kad parašiau tiesą? Nesupratau.

Stumiu ant žmogaus? Neturiu argumentų? Pirmas dalykas: parodyk kur stūmiau ant bent vieno žmogaus BE ARGUMENTŲ. Tiesiog vat paimk ir parodyk. Jei stumiu ant sergio , kento, ar kažkurio kito, visada turiu argumentus kodėl? Paaiškint tau kur mano argumentai stumiant ant sergio? Aiškinu dar kartą, skaityk (jei garbanos neužstoja teksto): Argumentas numeris 1: Sergio isterikuoja. Argumentas numeris 2: Sergio stumia ant Invio, kuris jam suteikė šansą. Argumentas numeris 3: Sergio gavęs pareigas naudojo jas tik savo tikslam, nustojo rengt eventus ir pnš. Argumentas numeris 4: Sergio leavina vietoj to, kad padėtų serveriui ir rodo savo tikrąjį veidą. Tikiuosi perskaitei ARGUMENTUS , kuriu aš NETURIU. Ar vis dar galvosi, kad aš jų neturiu, nes tau taip pasirodė?

Mėgstu rašyt papeikimus? Gal ir esu porą parašęs, tarkim Evansui, kuris nusiženginėjo taisyklėm (su juo dabar sutariam) , Domsei (kuris pastoviai nesigaudydavo ir bausdavo už nieką) , Kentui (kuris perka adminą tam , kad užmest 600k sekundžių free baną) Kodėl pats banini žmones? Turbūt todėl , kad nusižengė taisyklėm?

 

Ir kitas dalykas.. Ką tu veiki free adminuose - iki šiol nesuprantu.. Serve tavęs nesimato, daug nardei, daug burbuliavai niekus, dabar nieko nedarai. Savo šitu bereikšmiu pasisakymu tik parodei savo žemą lygį, visi galim pašnekėt, bet ar visi argumentuot ir atsakyt už tai ką rašom? Aš bent rašau tiesą, ką galvoju, bandau bent kažkiek prisidėt prie serverio veiklos ir paprotint liaudį, o tu šiki čia savo isteriškom fantazijom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...