Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jonas_Nikez

[Priimta] Jonas_Nikez BAN The_Kent

Rekomenduoti pranešimai

UŽBLOKAVIMO ANKETA

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jonas_Nikez
  2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Kentas, Arvydas_P kažkoks ir ant ano acc ban. Geriausiu atvėju reikėtu atimti jo vartotoją nes kaip suprantu skundai jau senai yra bet niekas į juos rimtai nežiūri
  3. Užblokavimo priežastis: 88mln logus gerai būtu gauti. http://prntscr.com/eq2gxc

    http://www.part.lt/img/cd6aeac2387bab3b47e94905e95b95ae103.png

  4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas: Matosi

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labuka. Zinau ir pats ta buga. Cleo failas krc. Jei tonito reikės, pm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne tas bugas sergio. Jonai nhj tu banini šita mano acc? Aš broli turiu ir nahuja tu čia banini šita acc aš nesuprantu? Išviso tas invis pagal viską ir tave turėjo šalinti, o ne tik sergio, bet KORUP KORUP KORUPCIJA <3.

 

 

Neištaisys to bugo gyvenime...

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kentai, ir su cleo veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tu net nežinai kas čia yra per dalykas ;D.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne tas bugas sergio. Jonai nhj tu banini šita mano acc? Aš broli turiu ir nahuja tu čia banini šita acc aš nesuprantu? Išviso tas invis pagal viską ir tave turėjo šalinti, o ne tik sergio, bet KORUP KORUP KORUPCIJA <3.

 

 

Neištaisys to bugo gyvenime...

Tegu šalina jei nori. Tačiau esi prisidirbes ir gavai bausme. Jei Karolis nepatingės viska patikrins ir supras kad ne veltui baninau. O dėl brolio visa kažka panašaus velia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ble gal tau kaip tehui nuotraukas atsiųst ar dokus parodyt :D? LVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV :D.

 

Juokdarių serveris. Neturiu nieko prieš tave, bet jei sergio nušalino, o tavęs ne nu tai čia viską ir parodo :D 

 

Laukiu unban Tonito, nes free banas. Brolis šaibų padalino, tai kuo šitas acc kaltas, nesuprantu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ble gal tau kaip tehui nuotraukas atsiųst ar dokus parodyt :D? LVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV :D.

 

Juokdarių serveris. Neturiu nieko prieš tave, bet jei sergio nušalino, o tavęs ne nu tai čia viską ir parodo :D 

 

Laukiu unban Tonito, nes free banas. Brolis šaibų padalino, tai kuo šitas acc kaltas, nesuprantu.

:D :D :D :D :D Brolis sako, nebepirma karta žmonės ant brolių stumia jog jie padaro, nors ph kad naujokui aišku kad čia tu, gavęs draudimą prisiperki adminų ant kitų acc ir banini/kickini visus,  Vietoj tonito tavęs neatblokuočiau nes kenki serveriui tai pyzdink lauk iš čia, Nu jeigu tonito atbaninsi tai aš tikrai byby dėjau. geriau inviui numesk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šio momentu sprendima turėti priimti Karolis. Atsižvelgdamas į viską. Tegul nušalina jei tau geriau bus. Tačiau už tokius dalykus likti tau nenubaustam.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D :D :D :D :D Brolis sako, nebepirma karta žmonės ant brolių stumia jog jie padaro, nors ph kad naujokui aišku kad čia tu, gavęs draudimą prisiperki adminų ant kitų acc ir banini/kickini visus,  Vietoj tonito tavęs neatblokuočiau nes kenki serveriui tai pyzdink lauk iš čia, Nu jeigu tonito atbaninsi tai aš tikrai byby dėjau. geriau inviui numesk.

Keikiasi prižiūrėtojas, bauskit :). Brolis yra brolis, ne tavo reikalas čia mikčiau tu jibanas <3

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Priimta!

Anketa priimta!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...