Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Invision_White pasireiškė

Rekomenduoti pranešimai

Taip, viskas gerai išdestyta bet, pastaruojų metu tikrai komandos aktyvumas sumažėjo(pora administratorių matyt) tai blogai. Bet manau tai viskas pasikeis ir viskas eis tik į gerą pusė. Apie atnaujinimus, atnaujinimai tai nesvarbus dalykas, ir be naujų sistemų galima padaryti sau veiksma(šratas, GangWar, DM, Drift ir t.t). Kame problema? Žaidėjai patys nenori action'o(veiksmo) kuris tikrai būtų įdomus, kiek bandau padaryti bet vienam tai padaryti tikrai nelengva todėl ir reikalingas vieningumas su kurio pasektumem tikrai daug.

 

Kaip ir minėjo Remigijus_Narcissus kad už beprasmiškus papeikimus ir temas reikia stipriai bausti ir tada sumažes tie papeikimai kurie tikslo jokio neturi( peikiu nes kablys ir t.t). Jeigu megsti pažaist sampą ir kažką su draugais nuveikt tai paimsi ir kažką padarysi o ne verksi forume kaip čia viskas blogai. Jeigu rodyti motyvacija tai motyvuos kitus o visi čia kaip plagiatai - copy paste varo tas blogas tas blogas ir vistiek.

 

Tiesiog žmonės jeigu norim kažką pasekti, reikalingas komandinis darba. Kartu mes paseksim tikrai daug, mes darom o Karolis padeda ir taip mes paseksim viršuniu nerašant nesamonių. Peace :)

 

Ir vėl jūs apie tą veiksmą... Jūs gal kituose serveriuose nelošę? Nejaugi galvojat, kad visas serverio aktyvumas yra susijęs su jūsų tuo mylimuoju "veiksmu"? O kur paprasti event'ai, ramus žaidimas be šaudymo? Jeigu to nėra, vadinasi ir žaidėjų nėra. Ne visiems žaidėjams patinka tas veiksmas, šaudymas. Pavyzdžiui asmeniškai man labai patikdavo tiesiog vėžioti žmones su Taksi, dar kai būdavo ką vežiot. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Štai dar viena priežastis, kodėl serveryje nėra žaidėjų. Žmonėms be pareigų - neįdomu. Vadinasi reikia ieškoti kažkokios įdomios veiklos žaidėjams be pareigų.

Ne taip supratai mano mintis. Serveryje yra žaisti ĮDOMU, tačiau tikrai ne man. Aš noriu PADĖTI PRIKELTI SERVERĮ, o ne būti komandoje ir stumti dūrą, kaip 50 procentų komandos daro. Kuomet komanda yra visiškai nemotyvuota, kaip gali būti motyvuoti žaidėjai?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne taip supratai mano mintis. Serveryje yra žaisti ĮDOMU, tačiau tikrai ne man. Aš noriu PADĖTI PRIKELTI SERVERĮ, o ne būti komandoje ir stumti dūrą, kaip 50 procentų komandos daro. Kuomet komanda yra visiškai nemotyvuota, kaip gali būti motyvuoti žaidėjai?

 

Laisvas, kaip mano triusikų guma. REALIAI OSENAI, TAU *Myliu Las-Venturas.lt* 11 METŲ KĄ TU GALI SUPRASTI APIE SERVERĮ *Myliu Las-Venturas.lt* NE ZJBALINK

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne taip supratai mano mintis. Serveryje yra žaisti ĮDOMU, tačiau tikrai ne man. Aš noriu PADĖTI PRIKELTI SERVERĮ, o ne būti komandoje ir stumti dūrą, kaip 50 procentų komandos daro. Kuomet komanda yra visiškai nemotyvuota, kaip gali būti motyvuoti žaidėjai?

 

Asmeniškai, manau, kad reikia išmesti tuos nemokamus administratorius ir palikti tik pačius aktyviausius, tie kurie daugiausiai įdeda pastangų, t.y. palikti tik prižiūrėtojus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip, SA-MP atgyvena jau, tačiau pažiūrėkim į kitus serverius, pavyzdžiui visiems puikiai žinoma GS. Kodėl ten žaidėjų vidurkis nepaisant gerų orų laikosi 80-90 ar net daugiau? Ogi dėl unikalių sistemų, kurios pritraukia žaidėjus. Kitas dalykas - serverio valdžios nariai. Vieni atlieką darbą gerai, kiti ne. Jeigu neatlieka savo pareigų, tai kam tokių žmonių reik? Duokit aktyviems žaidėjams, kurie surengs ir tuos event, užsiims didesniais renginiais, naujokų vakarais. Reikia stengtis įvairiais būdais pritraukti naujų žaidėjų, prisitraukti iš naujo pabėgusius žaidėjus, tačiau viskas lieka jūsų rankose, nes jūs esat serverio valdžia, o pagalbininkai tik padėjėjai, kurie vykdo savo paskirtas pareigas. Bet svarbiausia - jūsų indėlis į serverį. Kiekvienam žaidėjui manau smagiau, kad kažkokį tai event surengia pagr.administracija, iš kart žaidėjų skaičius kylą aukštyn, kodėl seniai to nebėra? Kame problemos? Jūs sakot kad visad vienus žaidėjus pakeis kitus, tačiau kodėl nesistengti sulaikyti senuosius ir dar pritraukti kitus? Darykit įvairius event forume, kaip seniau buvo piešinių, sudėliok serverio vardą, selfie konkursai, kur dingo tai, kas seniau vyko? Keiskit darbų sistema, keiskit visas sistemas iš esmės, tik taip pritrauksit naujus žaidėjus, taip pat manau ir senus. Kad parašei apsireiškimą tokį serveriui nieko nepadėjai, nepagerinai jo kokybės. Kur dingo ta kokybė? Mesk savo darbo neatliekančius žmones iš valdžios, kurk ta kokybę, o ne kiekybę ! :)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

esmė tame , kad kai kurių žmonių mąstymo neįmanoma pakeist , tu jiem sakyk ką nori , jie vistiek sakys oj žlugs tas lv ir taip toliau. Ta pati situacija ir su stumimu. Pykčiai kas dieną , nesutarimai , bet taip ir toliau bus , nes šita bendruomonė nėra stabili. Visų skirtingi interesai , visi pykstasi , niekas niekam netinka. 

 

Dėl tavo šito blogo , tai pagrinde pritariu , bet kaip ir sakiau , žmonių mąstymo pakeisti neina. Realybėje , jeigu pažįsti žmogų , tu jį gali įtikinti elgtis normaliau. Per sampo serverio forumą tu tikrai nieko neįtikinsi , nes daugelis čia yra anonimai (nežino niekas tikrų vardų ir aplamai nepažįstami realybėje) ir jiem nerūpi kitų žmonių nuomonė , jiem svarbu pasipyzdavot iš kažko , patrugdyt kitiem smagiai žaist , nes ką jie daugiau veiks. Mano nuomone jau praėjo tie laikai kai visi sueidavo ir nebūdavo kasdieninių pykčių.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laisvas, kaip mano triusikų guma. REALIAI OSENAI, TAU *Myliu Las-Venturas.lt* 11 METŲ KĄ TU GALI SUPRASTI APIE SERVERĮ *Myliu Las-Venturas.lt* NE ZJBALINK

Tokie degradai kaip tu turėtų tylėt ramiai, kurie su savo idiotiška galva ir veiksmais prilygsta šūdvežiui. Sėkmės dirbant kiemsargiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

esmė tame , kad kai kurių žmonių mąstymo neįmanoma pakeist , tu jiem sakyk ką nori , jie vistiek sakys oj žlugs tas lv ir taip toliau. 

 

ne ne seni, tu čia kilnotojas esi *Myliu Las-Venturas.lt*.. tu vienas prilaikai tą serverį ant.. nepamiršk, kad tavo bamba su klaviatūra liečiasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokie degradai kaip tu turėtų tylėt ramiai, kurie su savo idiotiška galva ir veiksmais prilygsta šūdvežiui. Sėkmės dirbant kiemsargiu.

 

Osenai, pasiūlysiu pažiūrėt į veidrodį. O daugiau supranti, ką pačiam daryt..

 

Virvę po kaklu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir vėl jūs apie tą veiksmą... Jūs gal kituose serveriuose nelošę? Nejaugi galvojat, kad visas serverio aktyvumas yra susijęs su jūsų tuo mylimuoju "veiksmu"? O kur paprasti event'ai, ramus žaidimas be šaudymo? Jeigu to nėra, vadinasi ir žaidėjų nėra. Ne visiems žaidėjams patinka tas veiksmas, šaudymas. Pavyzdžiui asmeniškai man labai patikdavo tiesiog vėžioti žmones su Taksi, dar kai būdavo ką vežiot. 

Nesuprantu bandai čia kažką primest bet neišėjo, patinka ramiai žaist? Paimk ir vairuok mašina - driftink. Paskaityk atidžiau, turėjau omeny kad jeigu turi tikslą ir nori kažką daryti tu tai padarysi. O čia tik susišaudymai, taip yra kurie mėgsta pasišaudyt o yra kurie tiesiog mėgsta kažką nuveikt su draugais o ne tik verkt forume. Tai jeigu patinka taksi tai kame beda? Pakvietei drauga, isidarbinot į taksi, pajungiat muzika ir varinejat sau. Tiesiog reikia galvot ir motyvuoti save kažką daryt o ne rašyti nesamonės. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Osenai, pasiūlysiu pažiūrėt į veidrodį. O daugiau supranti, ką pačiam daryt..

 

Virvę po kaklu

Viskas ką tu moki, pasakyt pažiūrėt į veidrodį? Aš asmeniškai manau, jog tau net negalima kompo duot. *Myliu Las-Venturas.lt*-sudaužysi. Gaila, kad tokių avinų kaip tu čia prisirinkę daug, kurie tik tokiais būdais ir tikisi gero žodžių iš draugelių, kurie taip pat idiotai. Užauk, o jei užaugęs, surimtėk, pats laikas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Bukiau, ne apie įžeidimus kalbu, o per vis paskelbia pwz skelbimą ar pnš. Nežinai, kas buvo seniau, tai tau ir nesuprast.

 

 

Esu serveryje nuo 2012 metų rugsėjo 1d. Tavo vaikiškas įžeidimas - "Bukius", tik parodo tavo argumentacinę pusę - kaip mažas vaikas, pradedi putotis, kadangi nuomonė nesutampa.

 

Skelbimų kontora yra tam, kad skelbti. Visur turi būti savotiška tvarka.

 

O kas buvo seniau, aš žinau ir puikiai suprantu. O tau turbūt gyvenime nedaeis į galvą, ką reiškia priimti žmogaus nuomonę, CUZ "Apgailėtina bendruomenė"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas ką tu moki, pasakyt pažiūrėt į veidrodį? Aš asmeniškai manau, jog tau net negalima kompo duot. *Myliu Las-Venturas.lt*-sudaužysi. Gaila, kad tokių avinų kaip tu čia prisirinkę daug, kurie tik tokiais būdais ir tikisi gero žodžių iš draugelių, kurie taip pat idiotai. Užauk, o jei užaugęs, surimtėk, pats laikas.

 

Seni, man gali neaiškinti, kad man reik suaugt ir pnš :D aš pats puikiai žinau, ko man iš tiesų reikia ir ko ne.. Tu nesijausk pats suaugęs, nes tu pats vaikas esi, bet tu esi didelis vaikas ne palei protą, o palei kūno apimtį :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As pats nebezaidziu, nes net nebera noro cia kazko siekti ar net siaip kazka daryti? Kodel? Todel, kad paprasciausiai visi tokie poxuistai palike valdzioje (nekalbu apie visus) bet dauguma tikrai, nevardinsiu as cia po viena. Bet taip pat jei kalbant apie atnaujinimus, britas prisibazarino daryt kas i savaite bent 1 atnaujinima, o ka dabar matom? Ogi kad nesilaiko savo duoto pazado...Taip pat uztektu tikrai bent i savaite vienu atnaujinimu, bet ju reiktu tokiu, kad zaidejai vel matytu kad stengiamasi yra del projekto.Sistemas naujint uztektu ir zaideju vel prisiveistu, bet maton dabar kokia situacija tai net sunku kazka kalbet...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesuprantu bandai čia kažką primest bet neišėjo, patinka ramiai žaist? Paimk ir vairuok mašina - driftink. Paskaityk atidžiau, turėjau omeny kad jeigu turi tikslą ir nori kažką daryti tu tai padarysi. O čia tik susišaudymai, taip yra kurie mėgsta pasišaudyt o yra kurie tiesiog mėgsta kažką nuveikt su draugais o ne tik verkt forume. Tai jeigu patinka taksi tai kame beda? Pakvietei drauga, isidarbinot į taksi, pajungiat muzika ir varinejat sau. Tiesiog reikia galvot ir motyvuoti save kažką daryt o ne rašyti nesamonės. :)

 

Kaip tau taip gerai skamba? 20-30 žaidėjų. Dirbi taksistu su draugu. Kažkas galvoji iškvies taksi? :D Teleportai, privilegijuoti žaidėjai, adminai. Visas serveris maždaug. Nuomų mašinos kiekvienam kampe, dviračiai irgi. Ir tu man sakai, kame bėda? Nu gerai, supratau. Tai tau čia neišėjo kažko primest.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu serveryje nuo 2012 metų rugsėjo 1d. Tavo vaikiškas įžeidimas - "Bukius", tik parodo tavo argumentacinę pusę - kaip mažas vaikas, pradedi putotis, kadangi nuomonė nesutampa.

 

Skelbimų kontora yra tam, kad skelbti. Visur turi būti savotiška tvarka.

 

O kas buvo seniau, aš žinau ir puikiai suprantu. O tau turbūt gyvenime nedaeis į galvą, ką reiškia priimti žmogaus nuomonę, CUZ "Apgailėtina bendruomenė"

http://prntscr.com/es0cm9

 

30k xp net sugebėjai surinkt. Sampas - ne realus gyvenimas. Ir nereikia visko griežtai vertint.O kažkur rašei, kad yra žmonių, kuriem nepatinka veiksmas. Hmm pagalvojus kai serveris buvo savam "žydėjime" tai 200 žmonių apie 100 garantuoju kad buvo kažkokiam klane (Teisėsauga dar kokia 50). Nesuprantu žmonių, kuriem patinka tiesiog važinėtis ir ridą kelt. Jau geriau veiksmas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seni, man gali neaiškinti, kad man reik suaugt ir pnš :D aš pats puikiai žinau, ko man iš tiesų reikia ir ko ne.. Tu nesijausk pats suaugęs, nes tu pats vaikas esi, bet tu esi didelis vaikas ne palei protą, o palei kūno apimtį :)

Patikėk, nei per nago juodymą neprilygsti normaliam žmogui. Tu žinai ko tau reikia? Tau reikia nustot šlaistytis po forumus, nustot gaišt laiką, o jeigu turi pasakyti kažką protingo, prašom. Vaikas? Žiūrint kaip pamatuosi. Kiekvienas iš mūsų esame savo tėvams vaikai, o jeigu tau vis dar 17-mečiai vaikai, nesistebiu, kodėl tu toks psichologiškai sužalotas. Nusiramink, susiimk ir nustok elgtis kaip pusprotis, nes atrodai apgailėtinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patikėk, nei per nago juodymą neprilygsti normaliam žmogui. Tu žinai ko tau reikia? Tau reikia nustot šlaistytis po forumus, nustot gaišt laiką, o jeigu turi pasakyti kažką protingo, prašom. Vaikas? Žiūrint kaip pamatuosi. Kiekvienas iš mūsų esame savo tėvams vaikai, o jeigu tau vis dar 17-mečiai vaikai, nesistebiu, kodėl tu toks psichologiškai sužalotas. Nusiramink, susiimk ir nustok elgtis kaip pusprotis, nes atrodai apgailėtinai.

 

ne ne :D ošenai, neprakaituok tu, apgailėtinas visą gyvenimą tiek projekte, tiek ne projekte buvai, esi ir būsi - TU. šveplas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip tau taip gerai skamba? 20-30 žaidėjų. Dirbi taksistu su draugu. Kažkas galvoji iškvies taksi? :D Teleportai, privilegijuoti žaidėjai, adminai. Visas serveris maždaug. Nuomų mašinos kiekvienam kampe, dviračiai irgi. Ir tu man sakai, kame bėda? Nu gerai, supratau. Tai tau čia neišėjo kažko primest.

Nesvarbus žaidėjų skaičius, dar karta sakau. Patinka taksi? Nori kažką veikt? Isidarbinai, paleidai muzika ir važinek kažką galvok idėjas naujas, ką nuveikt, ko truksta ir t.t. o ne rašyt po kiekvieno komentara. Suprask jau galu gale.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ne ne :D ošenai, neprakaituok tu, apgailėtinas visą gyvenimą tiek projekte, tiek ne projekte buvai, esi ir būsi - TU. šveplas 

Tu manęs nepažįsti, tu net neįsivaizduoji koks aš esu, tik žinai mano suėjimą, tai viskas kuo tu remiesi? Žinai, yra gera patarlė : duok durniui kelią. Manau ja ir pasinaudosiu, rašyk ką nori, vis vien, tiek tu, tiek aš žinom, jog nieko nepakeisim, o tai, kad tu atsilikęs, tiesiog matosi tavo sakinio gale. "esi ir būsi - TU. šveplas". 2 klaidos 4 žodžių eilutėje, tiesa, skyrybos, ne rašybos. Sėkmės 9-oje klasėje! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu manęs nepažįsti, tu net neįsivaizduoji koks aš esu, tik žinai mano suėjimą, tai viskas kuo tu remiesi? Žinai, yra gera patarlė : duok durniui kelią. Manau ja ir pasinaudosiu, rašyk ką nori, vis vien, tiek tu, tiek aš žinom, jog nieko nepakeisim, o tai, kad tu atsilikęs, tiesiog matosi tavo sakinio gale. "esi ir būsi - TU. šveplas". 2 klaidos 4 žodžių eilutėje, tiesa, skyrybos, ne rašybos. Sėkmės 9-oje klasėje! :)

 

kur tu klaidas matai? tipo aš turiu rašyti „Tu“? ..

 

pridusk, nes jau už dūhą čia esi, o prisipisinėdamas prie klaidų, nepasirodysi, kad čia užvartei mėšle

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://prntscr.com/es0cm9

 

30k xp net sugebėjai surinkt. Sampas - ne realus gyvenimas. Ir nereikia visko griežtai vertint.O kažkur rašei, kad yra žmonių, kuriem nepatinka veiksmas. Hmm pagalvojus kai serveris buvo savam "žydėjime" tai 200 žmonių apie 100 garantuoju kad buvo kažkokiam klane (Teisėsauga dar kokia 50). Nesuprantu žmonių, kuriem patinka tiesiog važinėtis ir ridą kelt. Jau geriau veiksmas

 

Žaidimai irgi nėra realus gyvenimas, bet ten taip pat yra tvarka, negalima reklamuoti ir t.t. Vienu žodžiu, nemanau ar yra dar daugiau apie kažką diskutuot, tiesiog mūsų nuomonės skiriasi. Manau laikas pabaigt šitą pokalbį.

 

 

Nesvarbus žaidėjų skaičius, dar karta sakau. Patinka taksi? Nori kažką veikt? Isidarbinai, paleidai muzika ir važinek kažką galvok idėjas naujas, ką nuveikt, ko truksta ir t.t. o ne rašyt po kiekvieno komentara. Suprask jau galu gale.

 

Nesvarbus skaičius? O jetau jetau... Negaliu net žiūrėt. Ar tu rimtai, ne sarkazmas čia? Tu man sakai, kad gali dirbti taksi su vos keliais žaidėjais, kai niekas nekviečia ir tau neatsibos? Muziką aš galiu klausyt ir be SA-MP'o. Kokias dar idėjas galvot ir nuveikt naujo? Kur? SA-MP'e? Tu pats net nežinai, ką galima nuveikti, bet sakai. Tai tu galų gale suprask, kad tokie darbai, kaip taksi yra visiškai nereikalingi dabar. Įdomumo - jokio. Taip, gal pirmą dieną ir bus faina, klausai muziką, važinėji sau po miestą ir t.t. Bet atsibos! Seniau imdavai klientus, pašnekėdavai, naujokus vėžiodavai, dabar to nėra. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidimai irgi nėra realus gyvenimas, bet ten taip pat yra tvarka, negalima reklamuoti ir t.t. Vienu žodžiu, nemanau ar yra dar daugiau apie kažką diskutuot, tiesiog mūsų nuomonės skiriasi. Manau laikas pabaigt šitą pokalbį.

 

 

 

Nesvarbus skaičius? O jetau jetau... Negaliu net žiūrėt. Ar tu rimtai, ne sarkazmas čia? Tu man sakai, kad gali dirbti taksi su vos keliais žaidėjais, kai niekas nekviečia ir tau neatsibos? Muziką aš galiu klausyt ir be SA-MP'o. Kokias dar idėjas galvot ir nuveikt naujo? Kur? SA-MP'e? Tu pats net nežinai, ką galima nuveikti, bet sakai. Tai tu galų gale suprask, kad tokie darbai, kaip taksi yra visiškai nereikalingi dabar. Įdomumo - jokio. Taip, gal pirmą dieną ir bus faina, klausai muziką, važinėji sau po miestą ir t.t. Bet atsibos! Seniau imdavai klientus, pašnekėdavai, naujokus vėžiodavai, dabar to nėra. 

Yra ir dabar tiesiog jus nenorit kad taip būtų, forume tik kažką kalbat bet tolko nėra. Paemet sugalvojot - padaret. Ir atsiras tu žaidėjų, o jeigu nieko nedaryt tai nieko nebus. Reikia logiškai galvot. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra ir dabar tiesiog jus nenorit kad taip būtų, forume tik kažką kalbat bet tolko nėra. Paemet sugalvojot - padaret. Ir atsiras tu žaidėjų, o jeigu nieko nedaryt tai nieko nebus. Reikia logiškai galvot. 

 

O tu ar sumąstei, kad atsirastų žaidėjų? Tai pateik man idėjų. Paimk ir sugalvok, ką tu dabar gali veikt su taksistu, man įdomu bus paskaityt. Logiškai galvot? Hm... Aš tiesiog nematau žaidėjų ir man užtenka pamatyti, kad taksi yra beviltiškas. Net kai ir būdavo virš 50 žaidėjų, buvo neįdomu dirbti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...