Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Invision_White pasireiškė

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, aš irgi truputį čia pasireikšiu ir t.t jau esu temą sukūręs vieną galite pasižiūrėti http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/159489-apie-serverį-by-sjames/ Matau, kad yra kalba apie komandos narius ir t.t, taigi norėčiau pakalbėti apie komandą ir kt. Kaip žinote komandos narys, kai esi f.mod, prž. ar nemokamas administratorius. Rašai, kad nėra motyvuota ir t.t serveriui, bet dabar palauk pažiūrom nuo kada nemokami administratoriai yra ir kokie jų lygiai. Pvž. Fred'as, kuris buvęs DPi dirbo administratoriumi stengėsi ir jam pakėlė tik per metus tą administratorių, nes dar ne vienas žmogus rašė, kad jam pakeltų, nes jis tikrai nusipelnė. Dabar kalbant apie viską, kai pats buvau valdžioje taip ir nesupratau, kaip ir kiti dabartiniai turbūt administratoriai kaip pasikelti administratoriaus lygį? Buvau uždavęs tokį klausimą tau, bet tu tiesiog atsakei, kad stebit ir jeigu gerai dirbat pakeliat, bet tai nori pasakyt, kad metus ar mėnesius, kurie padeda, stengiasi dėl serverio yra nieko verti, nes jūs galvojate, kad jie nedirbat? Arba geriau atrodys gal dėl to nepakeliat, nes jų nepastebit? Jūs nestebit administratorių ar kitų darbo, tad jie negali nei pasikelti administratoriaus lygio nei ką, nes jie negali jums įrodyti nebent patys prašyt, kad jūsų pakeltų. Visgi aš buvau pasikėlęs iki 3 lygio, bet mano darbą pamatei dėl to, kad rengiau renginius, aišku tie renginiai gerai būdavo, nes pritraukė žaidėjų ir pakėlė truputį žaidėjų skaičių, bet kas iš to, jeigu visi dėl administratoriaus lygio rengs renginius? Be to geras pavyzdys moderatorius Kupryss, kuris nedirbo jau ilgą laiką buvo sakę, kad ir kiti žaidėjai dėl jo rašė, bet jis dar galėjo likti, bet tai nusprendė Vodka ir nušalinai. Tai galima sakyti, kad gali būti koks forumo moderatorius neaktyvus ir va sėdėt sau ramus, nes nei kredų gauni, nei ką už tą modą. Ir ką tarkime Nedas_Fucker veikia dar komandoje, jeigu jo beveik serveryje būna nematyti? Ir aišku jie gauna algas, sau sėdi neaktyvūs tie adminai ir viskas tai kam tokių tada?

 

Kalbant apie renginius, kurie būdavo rengdami kartais ir su Ehmmetu rengdavau buvo tokių atvejų, kad susitariam ir t.t prizai bus įteikti jo pirmą dieną būni serveryje, bet sakai suteiksi kokį šeštadienį ar sekmadienį ir t.t būdavai suteikdavai, bet buvo ir tokių atvejų, kad Ehmmetas turėdavo prašytis pinigų, kad galėtume rengti renginius. Kalbant apie jūsų renginius, jų tiesiog nėra, bet pažiūrėk padarė Britas kuponų vakarą tiesiog serveryje ir susirinko gal 110 online ar kiek tada. Tu bent nepagailėk savo laisvo savaitgalio, kai truputį laisvesnis esi pasirūpinti serveryje, o ne eiti gert ar kažką kito daryti. Jeigu sakysi, kad kam tų renginių ir t.t taip truputį dažniau tai tu pagalvok dabar. Emkis darė renginius buvo kritęs žaidėjų skaičius, bet kiek prisirinkdavo žaidėjų per tą dieną ir paskui žaidė? Kaip aš rengiau renginius kažkur dar prieš mėnesį su viršum žaidė 80 kažkur, o kas dabar? Net 40-50 nebe surenkat kaži ar net 30 surenkat, nes nelabai žiūrėjau.

 

Apibendrinant norėjau pasakyti, kad reikia stebėti administratorių darbą, suteikti suknistą administratoriaus lygį, nes dabar kai kurie dirba, o kai kurie by** dėję ant to srw. O apie renginius nesakau, kad čia kas savaitę ar dažniau rengti. Rengt reikia, kai gali leisti serveriui kokį savaitgalį bent jau kas antrą, bet nemanau, kad ir surengsi, nes ir per mūsų renginius sunkei būdavai. Tiek šiam kartui(apie idėjas ir t.t mano temoj ir panašiai ką čia parašiau galit pasižiūrėt). O kad tas samp'as atgyvenęs tai ir taip jau aišku, bet dar galima sutraukti liaudį į serverį, jeigu prie jo dirbs visi. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Perskaičiau lyg ir viskas aišku, informacija suprasta. Tik nesuprantu tų, kurie rašo apie kažkokius verkimus, skundus ar dar kažkokias visiškai beprasmes pievas, tai yra paprasčiausia diskusija. Nežinau, Invi, ar tokia tema nori suteikti kažkiek motyvacijos ar tiesiog paprotint liaudį, bet gerbiu vien už tai, kad nieko neprižadėjai, kas tik suteiktų viltį, kadangi ji SA:MP'e visiškai nereikalinga. Ir apskritai, viltis durnių motina, norit rezultatų - jų siekit patys, ant lėkštutės bus įmanoma padėt tik atnaujinimus ir bendrus pasikeitimus projekte, o kur žaisit (lokacija) ar ožyne ar durnyne ar Las-Venturas.LT priklauso tik nuo pačių žaidėjų, tai tiek. Didelės sekmės su galimom permainom, mano epilogas tik toks. :lol:


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu bachurai čia jau jaučiu nieko nebeišeis atgaivint nes tiesiog aplamai lietuvoj visi samp serveriai žlunga, pažiekit sar*as nuo 500 krito iki 250 kiek matau, kad dabar po tiek žaidžia, ryžinas irgi po 120 , 150 max čia tiesiog visi išauga iš šito samp amžiaus ir jo nebežaidžia, o kiti vaikai kur seniau žaisdavo labai dideliu mąstu sampa, eina žaisti csgo, o nebe sampa... Ir šiaip visgi ateina vasarėle :) tai reikia galvoti logiškai :) mano nuomonė yra tokia ir aš manau jog taip viskas ir vyksta:) Ir dar viena problema, tai jog Britas pasakė visiems, kad darys atnaujinimus kas 2-3 dienas (savaitė),  o jų vapše nėra :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu bachurai čia jau jaučiu nieko nebeišeis atgaivint nes tiesiog aplamai lietuvoj visi samp serveriai žlunga, pažiekit sar*as nuo 500 krito iki 250 kiek matau, kad dabar po tiek žaidžia, ryžinas irgi po 120 , 150 max čia tiesiog visi išauga iš šito samp amžiaus ir jo nebežaidžia, o kiti vaikai kur seniau žaisdavo labai dideliu mąstu sampa, eina žaisti csgo, o nebe sampa... Ir šiaip visgi ateina vasarėle :) tai reikia galvoti logiškai :) mano nuomonė yra tokia ir aš manau jog taip viskas ir vyksta:) Ir dar viena problema, tai jog Britas pasakė visiems, kad darys atnaujinimus kas 2-3 dienas (savaitė),  o jų vapše nėra :)

Vasara pagrindinis dalykas kodėl nežaidžia nieks SA:MP? ;D nebejuokauk kad ir vasara tačiau ne kiek viena diena būni užimtas, t.y kad kažkur išvažiuoji ar pnš...

Dėl brito tai gal ruošia stambų atnaujinima? arba šiaip š mala. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir kam čia ta diskusija? Vėl tuščios kalbos? Nuo šių kalbų serverio būklė nepagerės, ir kaltinti galima iš dalies JŪS, buvo žadėti atnaujinimai - kur? NĖRA. Kažkokių renginių su pgrd.administracija - NĖRA, dar viena priežastis tai, kad seni serverio žaidėjai nenardant jokių privilegijų negauna,o čia ateina kažkieno geras pažįstamas - BAM, prižiūrėtojas, nemokamas administratorius. Tokiu būdu ir atbaidot tuos senus žaidėjus, o nauji čia neužsilaiko nes ateinant jiems čia vyksta tokie dalykai serveryje, kad nei vienas nenorėtu užsilikti, taip pat naujokams visiškai neskyriamas joks demėsis, todėl kaltė telieka suversti ant jūsų, kiek idėjų, kiek pasiūlymu, o ar įgyvendinta? NE. O jeigu jūs nesugebat skirti kažkiek laiko savo "verslui" ieškokit žmogaus kuris už atlygį tai padarys už Jūs. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasižiūrėkime į ,,ryžiną“.. Administracija tikrai ne vaikiška, yra labai suaugę ties amžiumi, bet kas tris dienas pastovus atnaujinimai, tad būtų faina pamatyti ir šiame projekte tokius dalykus, kadangi visgi atnaujinimai vyktų, o nestovėtų vietoje.. Kad ir tie patys vienas, du punktai būtų atnaujinimų, bet tai tikrai džiugintų bent jau mane..,

,,ryžiną"?.. Ten atnaujinimų jau gal metus nėra, 1.8 ruošiamas jau net nežinau kiek laiko, kažką tu čia maišai :) BTW, žaidėjai ten ir be tų atnaujinimų žaidžia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

,,ryžiną"?.. Ten atnaujinimų jau gal metus nėra, 1.8 ruošiamas jau net nežinau kiek laiko, kažką tu čia maišai :) BTW, žaidėjai ten ir be tų atnaujinimų žaidžia.

 

Greičiausiai turėjo omenyje Tautrimo projektą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

5.7.7. - versijos atnaujinimas čia parašytas ! :) Mldc.

 

Vietoj šitos litanijos galėjot atnaujinimus padaryt :D 

SALAM BALAM.
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

butu malonu, kad LV vel pakiltu. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Blemba, bet rimtai, chebra, stumiat. Teisingai čia tas Invis parašė, kam kaltint pagrindinę administraciją, kai patys nešat vien negatyvą, kas pykstasi tarpusavy, kas čytina, kas stumia ant adminų.. Nu kas per nesąmonė kaltint kitus? Kaltas ne tik darbo stygius iš pagrindinių adminų.. Kalti jūs patys. Būtumėt ištikimi serveriui, žaistumėt tikėdami, kad situacija pasitaisys (nors visada ir pasitaiso) ir viskas būtų okei.. Rimtuoliai gi "leavinat", po to forume sėdit ir reiškiatės kas jums nepatinka ir panašiai.. Jei leavinai tai ir dasviduli, ko čia ateidinėt.. Vis tiek po gerų atnaujinimų grįšit. Invi nesustok, tiesiog reikia permainų. Atnaujinimai, apgalvotai perrinkta valdžia - jau kita atmosfera.. Chebra, pagalvokit, ar yra alternatyva LV serveriui? Man asmeniškai joks kitas serveris net negalėtų taip užkabint ir įtraukt, kaip įtraukia LV. Jei jau pradėjom su LV, tai davai gal iki galo? Žaisiu iki paskutinio atodūsio ir neverksiu taip, kaip verkiat jūs. Gėda kartais net skaityt jūsų negatyvą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lauk nafik tus dzrugzus ir ehmetus is komandos ir vsio budit xaraso

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prasmingi žodžiai, bet vis tiek gedulas serveryje į dieną 20 žaidėjų prisijungia ir viskas, 0 veiksmo, 0 pastangų,,,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėdit visą laiką ramiai rankas sudėja , kaip pamatot kad jau krenta žaidėjai ir kritine situacija pradedat kažką daryt ir litanijas rašyt - šaunuoliai.

 

Nepirmas kartas kaip jau taip atsitinka , žaidėjai visi leavina , pradedat atnaujinimus daryt ir vėl grįžta ir nesuprasi kodėl jus taip darot. Kaip buvo senbuviai visi dėl kurių tikrai verta žaisti į juos dėmesio nekreipėt tai dabar turėkit 10 žaidėjų diena.

 

SAMP jau sensta? Sensta tik SAMP serveriai kurių neprižiūri , ryžinas šuda malė - dabar turi 100-150 žaidėjų kur budavo 300-400 , LV pradėjo šuda malt - dabar turi po 10 žaidėjų kur budavo seniau žymiai daugiau. Vienintelis projektas kurį prižiūri ir laikosi normaliai tai sargis , diena žaidžia 400 - 450 ir nėra skirtumo ar vasara ar žiema serverį prižiūri , stengiasi ir bbž motyvacijos nepraranda jau vos ne 7m , jus jau prarandat motyvacijas tai uždarykit projektą ir viskas kam čia laikyt su 10 žaidėjų , nes vistiek žaidėjai tikrai nebegrįš , o kad litanijos rašyt kiekvieną kartą padės tai tikrai ne.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėdit visą laiką ramiai rankas sudėja , kaip pamatot kad jau krenta žaidėjai ir kritine situacija pradedat kažką daryt ir litanijas rašyt - šaunuoliai.

 

Nepirmas kartas kaip jau taip atsitinka , žaidėjai visi leavina , pradedat atnaujinimus daryt ir vėl grįžta ir nesuprasi kodėl jus taip darot. Kaip buvo senbuviai visi dėl kurių tikrai verta žaisti į juos dėmesio nekreipėt tai dabar turėkit 10 žaidėjų diena.

 

SAMP jau sensta? Sensta tik SAMP serveriai kurių neprižiūri , ryžinas šuda malė - dabar turi 100-150 žaidėjų kur budavo 300-400 , LV pradėjo šuda malt - dabar turi po 10 žaidėjų kur budavo seniau žymiai daugiau. Vienintelis projektas kurį prižiūri ir laikosi normaliai tai sargis , diena žaidžia 400 - 450 ir nėra skirtumo ar vasara ar žiema serverį prižiūri , stengiasi ir bbž motyvacijos nepraranda jau vos ne 7m , jus jau prarandat motyvacijas tai uždarykit projektą ir viskas kam čia laikyt su 10 žaidėjų , nes vistiek žaidėjai tikrai nebegrįš , o kad litanijos rašyt kiekvieną kartą padės tai tikrai ne.

 

Kad SA-MP sensta tai faktas, kad jis senas mod'as, tai taip pat faktas. Bet, kad miršta SA-MP, tai SA-MP miršta tik Lietuvoje, vien dėl to, jog nėra serverių, pasiūlančių įdomų ir linksmą žaidimą. O Tautrimo projekte nežaidžia 400-450, 300-350 susirenka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas vakariukas visiems. Nesu žaidžiantis šiame projekte, bet žaidžiau ir turėjau pareigas todėl pasireikšiu ir aš šiek tiek. Su Karolio nuomone sutinku. Blemba kartais pamačius tuos žaidėjus gaila pasidaro kaip kurių. Įsispauskit sau į galvas jog čia yra tiesiog pramoga/ laisvas laikas. Ateini pajuokaut ar pakimarint tam projekte. Su draugais ar be, bet blemba nustokit rašyt tuos papeikimus. Kodėl pusę žaidėjų išėję? Na taip laiko trūkumas didelė priežastis ypač vyresnėse klasėse  ( profkėj tai negalioja). Bet kiek esu kalbėjęs su senais veidais net iš "Svolačiai" laikų tai blemba vaikų darželis. Bam tu toks tu anoks iškarto bėga rašo tuos papeikimus oooooh čia tipo zjbs. Ateikit į protą visi ir bus visiems gera atmosfera žaisti. Pagrindinis dalykas kuris traukia šiame projekte bent mane tai yra gaujos/mafijos/teisėsauga kitaip išsireiškiant pats veiksmas... Grąžint mafijas šiek tiek jau įdomiau. Duoti tikrai tokiems nariams lyderius kurie moka valdyt visą gaują ar mafiją. Atsimenat tuos laikus kaip ateini ir po  h  u i  būdavo ar yra tie atnaujinimai ar ne, bet žinai kad atėjus bus ką veikt. Ateini į teamspeak'ą rėkia koks Saimisis ateik čia davai varom ten ten. Šaudomės prieš tą ir tą. Opa unoras prisijungti. Gerbiu iš LSV gaujos narius tik tuos kurie nešoka į akis ir moka kariaut. Kurie nežemina kitų ir sėdi savo vietoje. Ir tikrai buvo smagu prieš LSV pasimalt. Bet jeigu garbingai tai garbingai. Aišku galima faktą pasakyt, kad jie nemoka pralaimėt. Prisirinkę dar neišaugėlių daugelis ( čia nauji nariai) ir rėkia už visus. Visu antra diskriminacija projekte. Ne kartą matyta visiems, kad tam yra suteikiama tas, tam anas. Blemba tai jopapa... Jeigu visiem vienodos tos taisyklės tai visiems. Prižiūrėtojai mieli nuo jūsų daug priklauso serveryje. Jeigu jūs pasiduosit kažkokio lo c ho spaudimui ten duok man tą ir tą tai būsit prisidėję prie diskriminacijos. Žiūrėkit į savo pareigas atsakingai ir mokėkit elgtis su jomis. Nes pamatau kartais pro retą tai... Aišku visiem, kad daugelis yra prie LSV gaujos ar kitaip Messio. Ir bijot kažką padaryt prieš nes tipo nebūsit "savas". Išaukit pagaliau. Žaiskit savo malonumui o ne prie kitų prisiplakę. Manau, kad užtektų visiems surimtėt nustot rašyt supis t u s papeikimus, mažiau verkt ir gaivint mafijas/gaujas/teisėsaugą. Teh'as ar koks jis ten dabartinis DPI mačiau kaip dar buvau SP neseniai, kad daro išvadas ir padeda teisėsaugai. Šaunu taip ir turi būt ! O gaujų prižiūrėtojas neturi būt vienoje gaujoje jesus. Visi pagalvokite išrenka lyderį ir kartu su "savais" jį nuverčia. Logic? Nu tai *Myliu Las-Venturas.lt* jeigu tu nori padaryt gaujas stiprias tai daryk tvarką. Padėk tai kuriais sunku iš pradžių. Čia tokių šūdų prisidarė dabar kad *Myliu Las-Venturas.lt* pamačius bloga darosi. Visi susiskirstę tais anais ir visi ant kito "važiuoja". Sakau norit darnios,puikios atmosferos serverio ypač žmonių tai išaukit iš savo amžiaus. Peace jeigu kas keisi gal ir grįsčiau. 

LVH <3

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas vakariukas visiems. Nesu žaidžiantis šiame projekte, bet žaidžiau ir turėjau pareigas todėl pasireikšiu ir aš šiek tiek. Su Karolio nuomone sutinku. Blemba kartais pamačius tuos žaidėjus gaila pasidaro kaip kurių. Įsispauskit sau į galvas jog čia yra tiesiog pramoga/ laisvas laikas. Ateini pajuokaut ar pakimarint tam projekte. Su draugais ar be, bet blemba nustokit rašyt tuos papeikimus. Kodėl pusę žaidėjų išėję? Na taip laiko trūkumas didelė priežastis ypač vyresnėse klasėse  ( profkėj tai negalioja). Bet kiek esu kalbėjęs su senais veidais net iš "Svolačiai" laikų tai blemba vaikų darželis. Bam tu toks tu anoks iškarto bėga rašo tuos papeikimus oooooh čia tipo zjbs. Ateikit į protą visi ir bus visiems gera atmosfera žaisti. Pagrindinis dalykas kuris traukia šiame projekte bent mane tai yra gaujos/mafijos/teisėsauga kitaip išsireiškiant pats veiksmas... Grąžint mafijas šiek tiek jau įdomiau. Duoti tikrai tokiems nariams lyderius kurie moka valdyt visą gaują ar mafiją. Atsimenat tuos laikus kaip ateini ir po  h  u i  būdavo ar yra tie atnaujinimai ar ne, bet žinai kad atėjus bus ką veikt. Ateini į teamspeak'ą rėkia koks Saimisis ateik čia davai varom ten ten. Šaudomės prieš tą ir tą. Opa unoras prisijungti. Gerbiu iš LSV gaujos narius tik tuos kurie nešoka į akis ir moka kariaut. Kurie nežemina kitų ir sėdi savo vietoje. Ir tikrai buvo smagu prieš LSV pasimalt. Bet jeigu garbingai tai garbingai. Aišku galima faktą pasakyt, kad jie nemoka pralaimėt. Prisirinkę dar neišaugėlių daugelis ( čia nauji nariai) ir rėkia už visus. Visu antra diskriminacija projekte. Ne kartą matyta visiems, kad tam yra suteikiama tas, tam anas. Blemba tai jopapa... Jeigu visiem vienodos tos taisyklės tai visiems. Prižiūrėtojai mieli nuo jūsų daug priklauso serveryje. Jeigu jūs pasiduosit kažkokio lo c ho spaudimui ten duok man tą ir tą tai būsit prisidėję prie diskriminacijos. Žiūrėkit į savo pareigas atsakingai ir mokėkit elgtis su jomis. Nes pamatau kartais pro retą tai... Aišku visiem, kad daugelis yra prie LSV gaujos ar kitaip Messio. Ir bijot kažką padaryt prieš nes tipo nebūsit "savas". Išaukit pagaliau. Žaiskit savo malonumui o ne prie kitų prisiplakę. Manau, kad užtektų visiems surimtėt nustot rašyt supis t u s papeikimus, mažiau verkt ir gaivint mafijas/gaujas/teisėsaugą. Teh'as ar koks jis ten dabartinis DPI mačiau kaip dar buvau SP neseniai, kad daro išvadas ir padeda teisėsaugai. Šaunu taip ir turi būt ! O gaujų prižiūrėtojas neturi būt vienoje gaujoje jesus. Visi pagalvokite išrenka lyderį ir kartu su "savais" jį nuverčia. Logic? Nu tai *Myliu Las-Venturas.lt* jeigu tu nori padaryt gaujas stiprias tai daryk tvarką. Padėk tai kuriais sunku iš pradžių. Čia tokių šūdų prisidarė dabar kad *Myliu Las-Venturas.lt* pamačius bloga darosi. Visi susiskirstę tais anais ir visi ant kito "važiuoja". Sakau norit darnios,puikios atmosferos serverio ypač žmonių tai išaukit iš savo amžiaus. Peace jeigu kas keisi gal ir grįsčiau. 

LVH <3

Ohhh ašaros ir dar sako nėra jų. Aš išvis be gaujos esu jau įlgą laiką. Dar Messis rodos buvo lyderis ar prieš jam gaunat palikau gaujas ir į viską žiūrėjau vienoda, taip žiūrėjau visad. Kad ir būdavau gaujoje tačiau tikrai būdamas kitai gaujai nedarydavau kažko ko nedarau vienai. Visad buvo lygu, tiek viena tiek kita gauja buvo vienodos, jei ir buvau gaujoje tai tik dėl veiksmo ir narkotikų. Tačiau tikrai ne dėl to kad padėčiau išsisukti ir panašiai. ČIa labiau skirta tiems kurie dėl manęs rašo Karoliui ir pastoviai bando pripiršti min kad aš kažkam padedu o kitus verčiu. Ne to nedarau. Paklauskite The_Deus ar bent karta sakiau kad nušalinsiu ar bent karta sukūriau taisyklė kuri būtu tik vienos gaujos naudai. Lyderiai atsisako ne dėl to kad jiems ale padeda prižiūrėtojas o tiesiog todėl jog yra 

  1. Nesubrendę užimti tokį postą [ Verkite kiek norit tačiau pasimomokiau iš Deno. 13 metu vyrukas visai neturėjo logiško mastymo apie gaujas ]
  2. Per daug pasikėlę ir mano kad jiems nėra taisyklių
  3. Nupisa seifą [ centus ] ir mano kad tie pinigai visam. Tikrai ne. Ane Peri ;D
  4. Tiesiog atlaiko savo kadenciją ir pasitraukia. [ Dauguma lyderiu kurie aprašyti, ir tie kurie bus aprašyti [ tik Deusas ] ]
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Blemba, bet rimtai, chebra, stumiat. Teisingai čia tas Invis parašė, kam kaltint pagrindinę administraciją, kai patys nešat vien negatyvą, kas pykstasi tarpusavy, kas čytina, kas stumia ant adminų.. Nu kas per nesąmonė kaltint kitus? Kaltas ne tik darbo stygius iš pagrindinių adminų.. Kalti jūs patys. Būtumėt ištikimi serveriui, žaistumėt tikėdami, kad situacija pasitaisys (nors visada ir pasitaiso) ir viskas būtų okei.. Rimtuoliai gi "leavinat", po to forume sėdit ir reiškiatės kas jums nepatinka ir panašiai.. Jei leavinai tai ir dasviduli, ko čia ateidinėt.. Vis tiek po gerų atnaujinimų grįšit. Invi nesustok, tiesiog reikia permainų. Atnaujinimai, apgalvotai perrinkta valdžia - jau kita atmosfera.. Chebra, pagalvokit, ar yra alternatyva LV serveriui? Man asmeniškai joks kitas serveris net negalėtų taip užkabint ir įtraukt, kaip įtraukia LV. Jei jau pradėjom su LV, tai davai gal iki galo? Žaisiu iki paskutinio atodūsio ir neverksiu taip, kaip verkiat jūs. Gėda kartais net skaityt jūsų negatyvą.

Bet tai pala pala,  tu kalbi apie negatyvumą , o tai ką tu darai? 

Stumi ir stumi , forume , žaidime. Bandei čia suvelt ir pasirodyt protingas, bet nepaėjo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Ohhh ašaros ir dar sako nėra jų. Aš išvis be gaujos esu jau įlgą laiką. Dar Messis rodos buvo lyderis ar prieš jam gaunat palikau gaujas ir į viską žiūrėjau vienoda, taip žiūrėjau visad. Kad ir būdavau gaujoje tačiau tikrai būdamas kitai gaujai nedarydavau kažko ko nedarau vienai. Visad buvo lygu, tiek viena tiek kita gauja buvo vienodos, jei ir buvau gaujoje tai tik dėl veiksmo ir narkotikų. Tačiau tikrai ne dėl to kad padėčiau išsisukti ir panašiai. ČIa labiau skirta tiems kurie dėl manęs rašo Karoliui ir pastoviai bando pripiršti min kad aš kažkam padedu o kitus verčiu. Ne to nedarau. Paklauskite The_Deus ar bent karta sakiau kad nušalinsiu ar bent karta sukūriau taisyklė kuri būtu tik vienos gaujos naudai. Lyderiai atsisako ne dėl to kad jiems ale padeda prižiūrėtojas o tiesiog todėl jog yra 

  1. Nesubrendę užimti tokį postą [ Verkite kiek norit tačiau pasimomokiau iš Deno. 13 metu vyrukas visai neturėjo logiško mastymo apie gaujas ]
  2. Per daug pasikėlę ir mano kad jiems nėra taisyklių
  3. Nupisa seifą [ centus ] ir mano kad tie pinigai visam. Tikrai ne. Ane Peri ;D
  4. Tiesiog atlaiko savo kadenciją ir pasitraukia. [ Dauguma lyderiu kurie aprašyti, ir tie kurie bus aprašyti [ tik Deusas ] ]

 

Ne pirmas ir ne paskutinis tokius žodžius sakai. Esu ten tik dėl veiksmo ir narkotikų. Ir man jie visai ne savi :DDD Nejuokink. Dėl tavo kadencijos prižiūrėtojo nieko nesakau nes nežiūrėjau bet pasižiūrėjus bet kam iš šalies iškarto toki prikolai muša atgal iš šito projekto.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas vakariukas visiems. Nesu žaidžiantis šiame projekte, bet žaidžiau ir turėjau pareigas todėl pasireikšiu ir aš šiek tiek. Su Karolio nuomone sutinku. Blemba kartais pamačius tuos žaidėjus gaila pasidaro kaip kurių. Įsispauskit sau į galvas jog čia yra tiesiog pramoga/ laisvas laikas. Ateini pajuokaut ar pakimarint tam projekte. Su draugais ar be, bet blemba nustokit rašyt tuos papeikimus. Kodėl pusę žaidėjų išėję? Na taip laiko trūkumas didelė priežastis ypač vyresnėse klasėse  ( profkėj tai negalioja). Bet kiek esu kalbėjęs su senais veidais net iš "Svolačiai" laikų tai blemba vaikų darželis. Bam tu toks tu anoks iškarto bėga rašo tuos papeikimus oooooh čia tipo zjbs. Ateikit į protą visi ir bus visiems gera atmosfera žaisti. Pagrindinis dalykas kuris traukia šiame projekte bent mane tai yra gaujos/mafijos/teisėsauga kitaip išsireiškiant pats veiksmas... Grąžint mafijas šiek tiek jau įdomiau. Duoti tikrai tokiems nariams lyderius kurie moka valdyt visą gaują ar mafiją. Atsimenat tuos laikus kaip ateini ir po  h  u i  būdavo ar yra tie atnaujinimai ar ne, bet žinai kad atėjus bus ką veikt. Ateini į teamspeak'ą rėkia koks Saimisis ateik čia davai varom ten ten. Šaudomės prieš tą ir tą. Opa unoras prisijungti. Gerbiu iš LSV gaujos narius tik tuos kurie nešoka į akis ir moka kariaut. Kurie nežemina kitų ir sėdi savo vietoje. Ir tikrai buvo smagu prieš LSV pasimalt. Bet jeigu garbingai tai garbingai. Aišku galima faktą pasakyt, kad jie nemoka pralaimėt. Prisirinkę dar neišaugėlių daugelis ( čia nauji nariai) ir rėkia už visus. Visu antra diskriminacija projekte. Ne kartą matyta visiems, kad tam yra suteikiama tas, tam anas. Blemba tai jopapa... Jeigu visiem vienodos tos taisyklės tai visiems. Prižiūrėtojai mieli nuo jūsų daug priklauso serveryje. Jeigu jūs pasiduosit kažkokio lo c ho spaudimui ten duok man tą ir tą tai būsit prisidėję prie diskriminacijos. Žiūrėkit į savo pareigas atsakingai ir mokėkit elgtis su jomis. Nes pamatau kartais pro retą tai... Aišku visiem, kad daugelis yra prie LSV gaujos ar kitaip Messio. Ir bijot kažką padaryt prieš nes tipo nebūsit "savas". Išaukit pagaliau. Žaiskit savo malonumui o ne prie kitų prisiplakę. Manau, kad užtektų visiems surimtėt nustot rašyt supis t u s papeikimus, mažiau verkt ir gaivint mafijas/gaujas/teisėsaugą. Teh'as ar koks jis ten dabartinis DPI mačiau kaip dar buvau SP neseniai, kad daro išvadas ir padeda teisėsaugai. Šaunu taip ir turi būt ! O gaujų prižiūrėtojas neturi būt vienoje gaujoje jesus. Visi pagalvokite išrenka lyderį ir kartu su "savais" jį nuverčia. Logic? Nu tai *Myliu Las-Venturas.lt* jeigu tu nori padaryt gaujas stiprias tai daryk tvarką. Padėk tai kuriais sunku iš pradžių. Čia tokių šūdų prisidarė dabar kad *Myliu Las-Venturas.lt* pamačius bloga darosi. Visi susiskirstę tais anais ir visi ant kito "važiuoja". Sakau norit darnios,puikios atmosferos serverio ypač žmonių tai išaukit iš savo amžiaus. Peace jeigu kas keisi gal ir grįsčiau. 

LVH <3

Daug tiesios bet gaila neber tiek žaidėju kad normaliai pakariaut. dabar tik nuverst tebando.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką galiu pasakyt tai esmė, dėl ko krito žaidėjų skaičius palaipsniui tai dėl to, kad projekto žydėjimo metais žaisdavo 16-17 mečiai arba bent koks 20-30% jų, dabar jau jiem maždaug 20 ir yra gyvenime atsiradę svarbesnių dalykų nei žaist sampa, o kadangi senbuviai išeina, o naujų neateina, todėl ir turim tai ką turim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet tai pala pala,  tu kalbi apie negatyvumą , o tai ką tu darai? 

Stumi ir stumi , forume , žaidime. Bandei čia suvelt ir pasirodyt protingas, bet nepaėjo ;)

 

Kad parašau savo nuomonę, tai stumiu? Mm, matai kaip čia. Realiai gėda tau ir atrašinėt, nes pastoviai šaudai be argumentų ir be jokios logikos. Kas man nepaėjo čia? Išsakyt savo nuomonės, kuri yra visiška tiesa? Ar kas nepaėjo? Niekaip negaliu tavęs suprast kodėl mėtai tokias pro šalį replikas ir bandai čia įrodyt kažką.. O stumiu ant ko? Ant tavęs tipo? Parašiau papeikimą, nes provokavai mane, o atgal gavęs apsiverkei su mute.. Žiūriu niekaip negali to pamiršt. Dar kart pasikartosiu. Ką tu blemba veiki free adminuose? Jei esi nemokamas adminas, tai nebegydyk, bendrauk su visais vienodai, neskirstyk žmonių pagal savo diagnozes ir ramiau bus... Bet kur gi čia tau kažką paaiškinsi, nusprendi kažką pats vienas, diagnozuoji ir sėdi patenkintas. Nesuprantu tikrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nesuprantu tie kurie gina LV tiek moderatoriai tiek žaidėjai , jus mokėkit kritiką priimti , kaip jus galit sakyt kad serveriui viskas ok ir panašiai jeigu aiškiai matosi kad čia nihuja negerai kaip 10 žaidėjų žaidžia dieną :D Ir jus visi tokie pozityvus ir puikiai nusiteikia kad Britas padaris atnaujinimą , įdėsim naują bazę ir bus opa balius rankas į viršų 100 dieną vėl lošia , jus pripažinkit kad čia jau kritine situacija , o ne ginkit LV ir bandykit prinardyt į direktorius ar moderatorius :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nesuprantu tie kurie gina LV tiek moderatoriai tiek žaidėjai , jus mokėkit kritiką priimti , kaip jus galit sakyt kad serveriui viskas ok ir panašiai jeigu aiškiai matosi kad čia nihuja negerai kaip 10 žaidėjų žaidžia dieną :D Ir jus visi tokie pozityvus ir puikiai nusiteikia kad Britas padaris atnaujinimą , įdėsim naują bazę ir bus opa balius rankas į viršų 100 dieną vėl lošia , jus pripažinkit kad čia jau kritine situacija , o ne ginkit LV ir bandykit prinardyt į direktorius ar moderatorius :D

 

Karoce britas idės baze, bus karoce zjbs, džiaugsis visi, zaisim tuku tuku aš naujoj bazej, karoce laukit naujos bazes, bus gerai soksim iki paryciu karoce.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne pirmas ir ne paskutinis tokius žodžius sakai. Esu ten tik dėl veiksmo ir narkotikų. Ir man jie visai ne savi :DDD Nejuokink. Dėl tavo kadencijos prižiūrėtojo nieko nesakau nes nežiūrėjau bet pasižiūrėjus bet kam iš šalies iškarto toki prikolai muša atgal iš šito projekto.

Gal tu pats mušamas. Neesu gaujoje pirma tai kas svarbiausia, nelendu niekam padėti ir t.t. Taisyklės, temos, visa kita skirta visiems, tiek LSV tiek GS tai ko čia dabar atėjai ir verki eilini karta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal tu pats mušamas. Neesu gaujoje pirma tai kas svarbiausia, nelendu niekam padėti ir t.t. Taisyklės, temos, visa kita skirta visiems, tiek LSV tiek GS tai ko čia dabar atėjai ir verki eilini karta?

 

Nusileisk ant žemės, nes jau perdaug įsijautei .

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...