Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Invision_White pasireiškė

Rekomenduoti pranešimai

O tu ar sumąstei, kad atsirastų žaidėjų? Tai pateik man idėjų. Paimk ir sugalvok, ką tu dabar gali veikt su taksistu, man įdomu bus paskaityt. Logiškai galvot? Hm... Aš tiesiog nematau žaidėjų ir man užtenka pamatyti, kad taksi yra beviltiškas. Net kai ir būdavo virš 50 žaidėjų, buvo neįdomu dirbti.

Man užtenka darbo taksi, o ką sugalvosiu tai pasakosiu tikrai ne tau o rašysiu idėja. Tai tu bandai čia primest toki protinga žmogėli kuris atsišaudo į komentarus bet tolko 0. Nėra beviltiškas kiek dirba ir kviečia tuos taksistus ir visiems gerai o tavęs net nemates serveryje ir tu bandai įrodyt kad niekas nekviečia. Tu žaidi? Ne. Tai kame beda. Visada yra ką veikt ir ką gero nuveikt suprask tai JEIGU NORI, TAI BUS. Tu atsišaudai bet ką noriu pasakyti tai, kad tu suprastum kad jeigu turi motyvacija - paseksi daug. Tik tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man užtenka darbo taksi, o ką sugalvosiu tai pasakosiu tikrai ne tau o rašysiu idėja. Tai tu bandai čia primest toki protinga žmogėli kuris atsišaudo į komentarus bet tolko 0. Nėra beviltiškas kiek dirba ir kviečia tuos taksistus ir visiems gerai o tavęs net nemates serveryje ir tu bandai įrodyt kad niekas nekviečia. Tu žaidi? Ne. Tai kame beda. Visada yra ką veikt ir ką gero nuveikt suprask tai JEIGU NORI, TAI BUS. Tu atsišaudai bet ką noriu padaryti tai, kad tu suprastum kad jeigu turi motyvacija - paseksi daug. Tik tiek.

 

O būtina būt labai aktyviu, kad žinotum serverio situaciją? "Mąstykim logiškai". Oh shit, here we go again... Serveryje retkarčiais apsilankydavau, buvau ir dirbęs, pamenu, kad situacija buvo apgailėtina. Taip, serveryje žaidžiau kiekvienais metais, nežaidžiau kiekvieną dieną, bet mačiau projekto stadiją. Kiek matau, idėjos nebuvo parašytos, vadinasi tavo kalbos taip pat vertos nulio. Sakai visada yra ką veikt? Žinoma yra, tik ar tas veikimas duoda kažkokios naudos? Jeigu tau įdomu žaisti tokiame serveryje, tai puiku, greičiausiai žaidi tik dėl to, kad direktorių turi. Nieko gero čia šiame projekte nenuveiksi, tik tiek. Dėl motyvacijos, man pamokymų nereikia, aš žinau, ką motyvacija gali suteikti žmogui. Motyvacija LV serveryje? Dėkui ne. Stengtis čia nėra dėl ko. Seniau buvo. BUVO. Nelabai matau prasmės toliau čia spamminti temą, tad manau pabaigsim čia šitą diskusiją. O tu gali ir toliau stengtis, žiūrėsiu kiek tai naudos atneš projektui ir pačiam tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Net ašara ištryška

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O būtina būt labai aktyviu, kad žinotum serverio situaciją? "Mąstykim logiškai". Oh shit, here we go again... Serveryje retkarčiais apsilankydavau, buvau ir dirbęs, pamenu, kad situacija buvo apgailėtina. Taip, serveryje žaidžiau kiekvienais metais, nežaidžiau kiekvieną dieną, bet mačiau projekto stadiją. Kiek matau, idėjos nebuvo parašytos, vadinasi tavo kalbos taip pat vertos nulio. Sakai visada yra ką veikt? Žinoma yra, tik ar tas veikimas duoda kažkokios naudos? Jeigu tau įdomu žaisti tokiame serveryje, tai puiku, greičiausiai žaidi tik dėl to, kad direktorių turi. Nieko gero čia šiame projekte nenuveiksi, tik tiek. Dėl motyvacijos, man pamokymų nereikia, aš žinau, ką motyvacija gali suteikti žmogui. Motyvacija LV serveryje? Dėkui ne. Stengtis čia nėra dėl ko. Seniau buvo. BUVO. Nelabai matau prasmės toliau čia spamminti temą, tad manau pabaigsim čia šitą diskusiją. O tu gali ir toliau stengtis, žiūrėsiu kiek tai naudos atneš projektui ir pačiam tau.

Tu nesupranti ką rašai, į nesamoningus klausimus pats atsakai. Nereikia žaisti kad suprast serverio situacijos? :DDD some shit, ką tu gali žinot? Iš busenos atnaujinimų? Juokini. Duoda naudos, yra ką veikt. Jeigu tu neturi motyvacijos tai tavo bedos kad nemoki save sumotyvuot ir sedi prie pc be tikslo. Kiekvienas žmogus turintis tikslą viską paseks viską padarys. Atneš iš kokios puses žiūrint. Nenoriu diskutuot su tavim toliau nes matau tai nenuvež iki tam tikros esmes. Baigiam diskusija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stengiuosi kiek galiu, neaktyvus šiek tiek buvau tačiau čia jau reikalai namuose ir darbai. Forume būnu daugiau tad seku gaujas per ten kiek eina. O dėl projekto tad kaip ir sakė nebe SAMPO laikai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Serveryje žaist išties įdomu rasti kažką unikalesnio galima ,bet kam prie to pratintis aš nežinau. Galvojau pradėsiu žaisti kitame serveryje bus įdomiau ,bet ne visiškai nepripratau ir likau lv ir niekada sakiau ,kad leavinsiu ar kažkas panašaus iš viso tokių žmonių nesuprantu parašo davai varom iš čia gal bus įdomu savininkams - Kam to reikia išeidami patys bandote iškrapštyti kitą dalį žmonių ,kad serveris tik mirtu ,ne tai ,kad atsiduotumėte serveriui padėtumete ,kažką veiktumete jūs tempiates visus žmones kitur ir tikites ,kad iš to bus kažkas gero ,o galiausiai neradę laimes kitur grįžtat atgal į serverį ir toliau verkiate ,kaip čia blogai nors niekur geriau įsitvirtinę ir nebuvote. Dėl savininkų irgi galiu teigti ,kad atsidavimas yra sumažėjas atsimenu ,kaip būdavo Emkis dar va tas vaikinas parodydavo ,kad lv dar nėra išmiręs gerbdavau jį vis surinkdavo žmonių tiek per tuos siekimus ,jog dabar sunku pagalvoti ar išeitu tiek žmonių surinkti. Visi būdavo patenkinti ,bet va nusivylė žmogus projektu būtum pakėlęs į aukštesnį lygį Invi ,kaip buvo progą gal būtų kažką ir padaręs nes iniciatyvą buvo gan didelė ,bet po Marto paskyrimo viskas žmogui ir dingo - kas yra iš ties gaila. Na nebeverskime lapų atgal žiūrėkime kas bus ateityje ar bus imtasi panašių priemonių ,kaip prieš metus ar tiesiog ir nebus iniciatyvos. Ir nebeatmazink ,kad tu mokaisi aukštąjį jeigu jau taip yra skirsk kitus prižiūrėtojus duok privilegijas ir panašiai nežinau buvau aš dingęs ar likes dar IV lygio administratorius ? Jeigu - Taip , tai gal būt kažkam jį reikėtu skirti kas tikrai to nusipelnė ir atliktu to administratoriaus pareigas. Rodyk savo iniciatyvą nes žaidėjui svarbiausiai yra ,kad serverio savininkas yra aktyvus rodo ,kad kažką veikia ,o ne ateina į serverį parašo "Sveiki" ir sėdi afk 6 valandas. Taip nesidaro seni...

 

Tikiuosi skaitė kažkas minčių kratinį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai va evento Velykų laukiu :)

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau po gerų atnaujinimų ir įdėto didelio darbo serveris bent kiek atsigautų. Galbūt nežaistų po 200 žmonių, bet bent po 100 galėtumėme įstumti. O kad čia tie ,,leavintojai" bedavoja, tai manau reiktu bausti ir vsio. Leavina ir vistiek rodosi forume, tai čia rodo tik tai, kad negalit be LV gyvent ramiai :D Galbūt sutikčiau dėl tvarkos. Per daug čia viskas griežtai, baisu žodį pasakyt, juolabiau adminui. Pasako jis, negali atsikirsti nes uždeda mute. O kad jūs neturite pakankamai laiko tai yra suprantama, tačiau galėtumėt šiek tiek jo surasti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visi supranta ,jog dabar vienam iš sunkiausių projektų laikas ,kadangi kai ir minėjo Karolis ,kad mokosi ,pats turiu sesę kuri įstojus į aukštąjį mokslą ir ji net gryžus savaitgaliais mokosi ,tai čia aš puikiai suprantu Karolį ,bei tikimės atnaujinimų :) Apmažėtų papeikimų forumuose ir panašiai ir manau viskas būtų gerai. Sekmės ,tikrai neverčiu visos kaltės vien tik ant savininkų ,juk jie turi irgi gyvenimą , draugus,mokslai ir panašiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sekmės ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atiduok limonus ant Josh_Walker gal grisiu , o tai sedziu dabar -10limonu xdddd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ateini į servą -  tu duh**, per /vis įžeidinėja ar kažką tokio, adminai pasikėle mutina už bet ką (garbanius, mikčius), tik kažką blogo kažkam padaryt ir tiek. Sėkmės su tokia bendruomene. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

alah akbar tik žodziai ir žodziai o veiksmu,pastangu o%. Kad serveris atsigautu.

 

Pasiskaityk ką parašiau, daugiau nieko tau neturiu ką pasakyti kol neperskaitei.

 

kol tiek teksto parašai tai manau galima padaryti kažką naudingesnio.

 

Tai irgi pakankamai naudinga. ;) žingsis į dar didesnę naudą.

 

NEBESPANK :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ką daugiau ir gali pasakyti žmogus, iš kurio buvo atimtas bugintas turtas?

 

 

Žinai Invi, gal ir nėra, čia pačių geriausiu sistemų, gal ir nėra, čia žaidėju, bet tikrai galit viską sukurt įdėju daug, o darbo - 0. Pats leavinau, tik dėl, to, kad nėra noro žaist kažkaip sujungiai, tuos darbus, ir koks tikslas? Tralistai buvo vienas, iš unikaliūjų darbų, kur kažkaip įdomiau dirbti. Grįšiu į serverį, kaip pamatysiu pastangas, ir nesvarbu, ar 2 žaidėjai, bus ar 1. Įdėkit darbo, ir žaidėjai patis gryš. :) 

 

 

Visų pirmą už atnaujinimus yra atsakingas Deividas_Britas, tačiau ne tą norėjau pasakyti cituodamas tavo pranešimą, o tai, kad tralistų darbas niekur nedingo, o buvo prijungtas prie furistų. Unikalumas kaip tu pats sakai išliko.

 

Nori taikingų bendruomenės narių SA-MP'e, kur žaidžia visokie marozėliai, nesubrendėliai ir dar kažkokie neaiškūs? Karoli, to nesitikėčiau niekada, tokia jau ta SA-MP bendruomenė. O jeigu apie patį tave, tai esi vienas iš man nuoširdžiausių SA-MP savininkų. Kaip ir pats matai, patys pirmi šios temos komentarai ne kokie, na ką padarysi, jie galvoja, kad žmonės gyvenimo neturi. Deja, čia nėra kažkoks žaidimas, čia yra megėjiškas SA-MP projektas, sukurtas paprasto žmogaus, o jie tikisi, kad bus sėdima prie projekto. Šie žaidėjai iš viso nenusipelnė jokių pastangų iš savininkų. Ką galiu pasakyt, šio projekto neatgaivins niekas, nebent šita bendruomenė stebuklingai ateis į protą, bet vargu...

 

O klausimas kodėl niekas nežaidžia? Asmeniškai ir aš dėl to? Nes bendruomenė kaip ir sakiau, apgailėtina. Kažką pasakai, išvadina ožiu, bandai atsikirst, pradeda į TS kviest, pasikviečia savo nesubrendėlių grupelę ir atseit "varto". 

 

Visai teisingai pasakyta.

 

Nu man patiko aprašyta viskas nuosekliai taip net žadu gryžti manau daros verta. :) Invision'ai ar tu darysi kokius atnaujinimus? :) Manau čia gryš kažkas o gal ir ne tegu deda skersa tie heiteriai jei kas kam nepatinka čia.

 

Atnaujinimus darys Deividas_Britas.

 

Ai baikit jūs čia verkt, daug laiko sugaišinai rašydamas šitą temą, imkites darbo o ne rašynėkit. Darykite dažniau atnaujinimus, reklamuokite, darykite eventus nuo pagr. administracijos su rimtais prizais. Peržiūrėkite savo komandą ir viskas, o jie čia verkia.. Vietoj to -  imkites veiksmų.

 

Skirk diskusijas nuo verkimų.

 

Pasakiai ir prisnigo, po situ tavo zodziu pyst ir gris zaidejai? As nemanau. Dar prisipisk prie komandos nariu kurie darba atlieka gerai, bet tau bbzb kas uzstoja ekrana. 2 savaites kazka padarysi ir vel tylu ramu bus. As nekaltinu taves invi, bet duok kokiam zmogui ta savininka kuris atliktu tavo darba. Ehmetas - Kodel ne? Zmogus stengiasi, puikiai atlieka darba, aktyvus. Tavo darba jis atliktu uz tave zymiai geriau del sao aktyvumo.

 

Visiškai nesupratai ką norėjau pasakyti rašydamas blogą.

 

esmė tame , kad kai kurių žmonių mąstymo neįmanoma pakeist , tu jiem sakyk ką nori , jie vistiek sakys oj žlugs tas lv ir taip toliau. Ta pati situacija ir su stumimu. Pykčiai kas dieną , nesutarimai , bet taip ir toliau bus , nes šita bendruomonė nėra stabili. Visų skirtingi interesai , visi pykstasi , niekas niekam netinka. 

 

Dėl tavo šito blogo , tai pagrinde pritariu , bet kaip ir sakiau , žmonių mąstymo pakeisti neina. Realybėje , jeigu pažįsti žmogų , tu jį gali įtikinti elgtis normaliau. Per sampo serverio forumą tu tikrai nieko neįtikinsi , nes daugelis čia yra anonimai (nežino niekas tikrų vardų ir aplamai nepažįstami realybėje) ir jiem nerūpi kitų žmonių nuomonė , jiem svarbu pasipyzdavot iš kažko , patrugdyt kitiem smagiai žaist , nes ką jie daugiau veiks. Mano nuomone jau praėjo tie laikai kai visi sueidavo ir nebūdavo kasdieninių pykčių.

 

Yra tavo žodžiuose tiesos, bet jeigu bent vieną žmogų privers nors kiek susimastyti tai jau bus šioks toks pasiekimas. O ir šiaip parašiau blogą ir tokiu tikslu, kad žmonės po to nesakytų, jog nieko negirdėjo.

 

Serveryje žaist išties įdomu rasti kažką unikalesnio galima ,bet kam prie to pratintis aš nežinau. Galvojau pradėsiu žaisti kitame serveryje bus įdomiau ,bet ne visiškai nepripratau ir likau lv ir niekada sakiau ,kad leavinsiu ar kažkas panašaus iš viso tokių žmonių nesuprantu parašo davai varom iš čia gal bus įdomu savininkams - Kam to reikia išeidami patys bandote iškrapštyti kitą dalį žmonių ,kad serveris tik mirtu ,ne tai ,kad atsiduotumėte serveriui padėtumete ,kažką veiktumete jūs tempiates visus žmones kitur ir tikites ,kad iš to bus kažkas gero ,o galiausiai neradę laimes kitur grįžtat atgal į serverį ir toliau verkiate ,kaip čia blogai nors niekur geriau įsitvirtinę ir nebuvote. Dėl savininkų irgi galiu teigti ,kad atsidavimas yra sumažėjas atsimenu ,kaip būdavo Emkis dar va tas vaikinas parodydavo ,kad lv dar nėra išmiręs gerbdavau jį vis surinkdavo žmonių tiek per tuos siekimus ,jog dabar sunku pagalvoti ar išeitu tiek žmonių surinkti. Visi būdavo patenkinti ,bet va nusivylė žmogus projektu būtum pakėlęs į aukštesnį lygį Invi ,kaip buvo progą gal būtų kažką ir padaręs nes iniciatyvą buvo gan didelė ,bet po Marto paskyrimo viskas žmogui ir dingo - kas yra iš ties gaila. Na nebeverskime lapų atgal žiūrėkime kas bus ateityje ar bus imtasi panašių priemonių ,kaip prieš metus ar tiesiog ir nebus iniciatyvos. Ir nebeatmazink ,kad tu mokaisi aukštąjį jeigu jau taip yra skirsk kitus prižiūrėtojus duok privilegijas ir panašiai nežinau buvau aš dingęs ar likes dar IV lygio administratorius ? Jeigu - Taip , tai gal būt kažkam jį reikėtu skirti kas tikrai to nusipelnė ir atliktu to administratoriaus pareigas. Rodyk savo iniciatyvą nes žaidėjui svarbiausiai yra ,kad serverio savininkas yra aktyvus rodo ,kad kažką veikia ,o ne ateina į serverį parašo "Sveiki" ir sėdi afk 6 valandas. Taip nesidaro seni...

 

Tikiuosi skaitė kažkas minčių kratinį

 

Dėl Karolio_Emkio, jis buvo pakeltas į aukštesnį lygį ir visų jam turimų privilegijų pilnai užteko. Jis tikrai buvo gana rimtas kandidatas kilti dar aukščiau, tačiau iš komandos pasitraukė dėl asmeninių priežasčių, o ne dėl to, kad negavo pagr. administratoriaus. Kitas dalykas, aš visada su bendruomene tokiose diskusijose esu atviras ir bent kiek protingas žmogus mane supranta. Iš to, ką tu parašei galiu pasakyti, kad proto bent kažkiek tikrai turi. Grįžtant prie atvirumo, atviras, todėl neįsigalvoju nebūtų dalykų kaip leidai suprasti, jog neva aš nesimokau aukštajame. Mokausi, tai atima laiko, bet nesakau, kad visiškai jo negaliu skirti projektui.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai baikit jūs čia verkt, daug laiko sugaišinai rašydamas šitą temą, imkites darbo o ne rašynėkit. Darykite dažniau atnaujinimus, reklamuokite, darykite eventus nuo pagr. administracijos su rimtais prizais. Peržiūrėkite savo komandą ir viskas, o jie čia verkia.. Vietoj to -  imkites veiksmų.

Sutinku su viskuom išskyrus "darykite dažniau atnaujinimus" lepinti esat gaudavot kas 1-2sav. atnaujimus kurie būdavo ne tokie geri kaip galėtu padaryti per 1-2mėn. nuo kurių ateidavo į serveri 0 naujokų, geriau lauksiu kelis mėnesius nei kelias savaites atnaujinimų ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasiskaityk ką parašiau, daugiau nieko tau neturiu ką pasakyti kol neperskaitei.

 

 

Tai irgi pakankamai naudinga. ;) žingsis į dar didesnę naudą.

 

 

Ką daugiau ir gali pasakyti žmogus, iš kurio buvo atimtas bugintas turtas?

 

 

Visų pirmą už atnaujinimus yra atsakingas Deividas_Britas, tačiau ne tą norėjau pasakyti cituodamas tavo pranešimą, o tai, kad tralistų darbas niekur nedingo, o buvo prijungtas prie furistų. Unikalumas kaip tu pats sakai išliko.

 

 

Visai teisingai pasakyta.

 

 

Atnaujinimus darys Deividas_Britas.

 

 

Skirk diskusijas nuo verkimų.

 

 

Visiškai nesupratai ką norėjau pasakyti rašydamas blogą.

 

 

Yra tavo žodžiuose tiesos, bet jeigu bent vieną žmogų privers nors kiek susimastyti tai jau bus šioks toks pasiekimas. O ir šiaip parašiau blogą ir tokiu tikslu, kad žmonės po to nesakytų, jog nieko negirdėjo.

 

 

Dėl Karolio_Emkio, jis buvo pakeltas į aukštesnį lygį ir visų jam turimų privilegijų pilnai užteko. Jis tikrai buvo gana rimtas kandidatas kilti dar aukščiau, tačiau iš komandos pasitraukė dėl asmeninių priežasčių, o ne dėl to, kad negavo pagr. administratoriaus. Kitas dalykas, aš visada su bendruomene tokiose diskusijose esu atviras ir bent kiek protingas žmogus mane supranta. Iš to, ką tu parašei galiu pasakyti, kad proto bent kažkiek tikrai turi. Grįžtant prie atvirumo, atviras, todėl neįsigalvoju nebūtų dalykų kaip leidai suprasti, jog neva aš nesimokau aukštajame. Mokausi, tai atima laiko, bet nesakau, kad visiškai jo negaliu skirti projektui.

Nu tai jmj, dabar eina diskusija, o tu tik pradedi verkt, kaip anksčiau taip ir dabar.. Jokio noro, motyvacijos tavo akyse nematau, nematosi jokių pastangų, rimtai.. Tai mano nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku su viskuom išskyrus "darykite dažniau atnaujinimus" lepinti esat gaudavot kas 1-2sav. atnaujimus kurie būdavo ne tokie geri kaip galėtu padaryti per 1-2mėn. nuo kurių ateidavo į serveri 0 naujokų, geriau lauksiu kelis mėnesius nei kelias savaites atnaujinimų ;)

Na, su šituo sutinku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Dėl Karolio_Emkio, jis buvo pakeltas į aukštesnį lygį ir visų jam turimų privilegijų pilnai užteko. Jis tikrai buvo gana rimtas kandidatas kilti dar aukščiau, tačiau iš komandos pasitraukė dėl asmeninių priežasčių, o ne dėl to, kad negavo pagr. administratoriaus. Kitas dalykas, aš visada su bendruomene tokiose diskusijose esu atviras ir bent kiek protingas žmogus mane supranta. Iš to, ką tu parašei galiu pasakyti, kad proto bent kažkiek tikrai turi. Grįžtant prie atvirumo, atviras, todėl neįsigalvoju nebūtų dalykų kaip leidai suprasti, jog neva aš nesimokau aukštajame. Mokausi, tai atima laiko, bet nesakau, kad visiškai jo negaliu skirti projektui.

 

 

Nieko nesakau paskyrimas jį į IV lygį buvo pats geriausias sprendimas. Žinau tik tiek iš mūsų bendravimo su juo ,kad jis tikrai buvo nusivylęs tuo ,bet sakė nelabai dar tu juo pasitikėjai ,kad skirtum aukštesnes pareigas. Jeigu sakai ,kad gali skirti laiko projektui tai ,kaip ir sakiau atėjas bet pravesk minimalių veiklų kuriuos ne atims daug tavo laiko ,tikrai nedalinsiu čia pavyzdžių - kaip tai padaryti pats pūikiai žinai nes valdai projekto vairalazdę jau labai ilgą laiką. :) Laukiame tavo iniciatyvos !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai jmj, dabar eina diskusija, o tu tik pradedi verkt, kaip anksčiau taip ir dabar.. Jokio noro, motyvacijos tavo akyse nematau, nematosi jokių pastangų, rimtai.. Tai mano nuomonė.

Pacituok mano žodžius, kuriuose išreiškiamas verkimas kažkoks. Dėl pastangų pripažįstu, jų tikrai nesimato šiuo metu, bet kur tu verkimus kažkokius mano matai tai neįsivaizduoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pacituok mano žodžius, kuriuose išreiškiamas verkimas kažkoks. Dėl pastangų pripažįstu, jų tikrai nesimato šiuo metu, bet kur tu verkimus kažkokius mano matai tai neįsivaizduoju.

 

Karka aš tau sakiau, ką daryt jeigu nori vėl pelną skaičiuot.. Aišku, jeigu tau px praleisk pro pirštus, kaip geriausiai ir tesugebi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienas sprendimas yra. Bet cia reikia daug pastangu. Tau reigtu susirasti daugiau zmoniu kurie des pastangas kai tu busi uzsiemes pvz su atnnaujinimais ir pns. Turbut tu nenori dalintis su jais kazkuo. Bet yra tokiu kurie dirbtu ir tau padedu uz paprasta Ačiū. Pastangu gali ideti ieskodamas kas pades atgaivinti sita projekta. Tavo klaidos yra didziules Brito dar didesnes. Kuom? Vat tuom kad tu dalini ir HR ir Limonus ir pns o kitiems nieko jiems pavydas kad kodel jam o ne man. Geriau tu jai duodi duok visiem arba apskritai nedalink tokiu dalyku. Daryk prasmingus eventus kad patys uzsidirbtu kazko ieskodami kazka darydami. Pastangu gali ideti ir Britas bet jis pastebejau kuo toliau tuo serve nieko apskritai nebeliks, tai darbus naikina tai prasti atnaujinimai. Paiimkit susitare ir padarykit "AHUJENAI" Atvirai sakant as sau sakiau kad kol serve nezais po 100 ar daugiau zmoniu tol nesirodysiu bet vis teik uzsuku ir kode? Todel kad cia gera kompanija visi tik sako eik ten ten geriau bet nu atvirai pasakius pradejas zaisti sitame kito nebenori tai vaiku pilna tai visokio sudo ir pns. *Myliu Las-Venturas.lt* Britai tu ziuri i kitus projektus ir dedi visa ta suda cia kam? Daryk kazka ispudingo kur niekur nera. Nesugebi? Prasyk pagalbos ieskok zmoniu kas pades ir pns. As vps nko neismanau apie tus dalykus bet nu vis teik kazka gero galima padaryti. Tu daugiau kurk o ne naikink. Kiti sako va servas zlugo einu paieskoti kitu projektu ir visus kviecia is paskos kiti atsiprasant debilelei tokie ir is paskos eina. As kaip Invi tu sakei padeciau bet nieko as nesuprantu kaip ten kas daroma ir pns. Suraskit zmoniu dekit pastangu o ne rasykit zodzius ar pazadus. Pazadeti kali kekvienas o va isteseti pazada tik keletas. Pajimk susirask zmogu kuris tikrai des pastangas pakalbek susitark. Bet sudu nedaryk nes nieko gero nebus. Cia faktas kad kai servas atsigaus zinoma su pastangom, tai cia visi pareis is tu sudserviu ir pns prades vergti kad neturiu nieko man reikia cia kazko duokit ir pns. Padaryk eventus prizus lai patys eina iesko kokiu moliugu ir uzsidirba nors veiklos bus. Kalbekit gyvai o ne rasykit. Surink nauja geresne komanda naujus adminus ir pns va tada paziuresim ar kazka pakeist galima ar tikrai SA:MP zluges.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pacituok mano žodžius, kuriuose išreiškiamas verkimas kažkoks. Dėl pastangų pripažįstu, jų tikrai nesimato šiuo metu, bet kur tu verkimus kažkokius mano matai tai neįsivaizduoju.

Tai visas tavo pranešimas skleidžia verksmo idėją.. Tai gali suprast žmogus, kuris bent truputi proto turi, kaip sakei. Aišku šitas pranešimas gal ir turi prasmę, bet laiką galima buvo skirti kažkam kitam (ta prasme serverio labui). Nereikia tų pranešimų, reikia veiksmų. Pidėtum bent minimalių pastangų. Pvz., buvo gi per gimtadienį 100 žaidėjų, o kas buvo padaryta? Buvo padaryti minimalūs jūsų veiksmai, kurie ir pritraukė žaidėjus. Net tie banalūs eventukai. O įsivaizduok, jei įdėtum daugiau pastangų? Kas gi būtų? Suprantu mokslai, pas mane irgi mokslai, bet gi nesedžiu visą dieną ir nemokausi, ir čia pora valandų galima būtų skirti... 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai taip, kur parašei tai tiesa. Mokslai tai sunkus dalykas, suprantu tave. Bet yra laiko nors kažkiek atkreipti dėmėsio į žaidėjų pasiulymus ir pranešimus ir tada tikrai galėsi kažką pasekti. Su dideliu malonumu padesiu tau, jeigu reikes pagalbos. Mažiau rašom - daugiau darom! :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai taip, kur parašei tai tiesa. Mokslai tai sunkus dalykas, suprantu tave. Bet yra laiko nors kažkiek atkreipti dėmėsio į žaidėjų pasiulymus ir pranešimus ir tada tikrai galėsi kažką pasekti. Su dideliu malonumu padesiu tau, jeigu reikes pagalbos. Mažiau rašom - daugiau darom! :)

Aš visiškai pritariu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Karoli, priprask prie tokių žaidėjų nuomonių. Kiekvieno žaidėjo nuomonė yra skirtinga, bet kas šiame serveryje žaidžia, dalyvauja projekto veikloje, ir kituose dalykuose.. Tai čia atvirai pasakius yra labai mažai protingų asmenybių. Nes yra žaidėjų grupelė kuri sugeba tik kritikuoti projektą bei jus, kad nieko gero nedarote.. Kita grupelė kurie yra neutralus, pritaria tiek vienai grupei bei kitai. Tai ką norėjau pasakyti, jog mažiau reikia klausytis čia žaidėjų nuomonių, nes čia daug kas nesupratingi. Parašei blogą, reiškiasi jau rieda ašaros, neskiria kur nuomonės išreiškimas, tai laiko ,,verkimu“.

 

Bloge daug parašyta tiesos. Bet iš šono noriu pasakyti pasakyti, jog tik porą administratorių atlieka savo pareigas. Nes dauguma pareigų turi tam tam, kad turėti, išnaudoti administratoriaus galimybės savo naudai. Nesuprantu ką veikia ,,Nedas_Fucker“ valdžioje, kai serveryje jo nesimato, projekto plėtroje taip pat? Aišku čia kiekvienas administratorius turi minusų, bet esmė jog visi naudoja pareigas tik savo naudai, o ne serverio. Kadangi jų prioritetai skirtingi.. Tad pirmas dalykas, reikia tvarkyti valdžios sudėtį projekte, pažadus tesėti Britui, kadangi žadėjo kas savaitę atnaujinimus, bet tikrai to nesimato. Tad labai žemina projekto vertę. Pasižiūrėkime į ,,ryžiną“.. Administracija tikrai ne vaikiška, yra labai suaugę ties amžiumi, bet kas tris dienas pastovus atnaujinimai, tad būtų faina pamatyti ir šiame projekte tokius dalykus, kadangi visgi atnaujinimai vyktų, o nestovėtų vietoje.. Kad ir tie patys vienas, du punktai būtų atnaujinimų, bet tai tikrai džiugintų bent jau mane..

 

Taip pat dauguma sako, jog kiekvienas suauga, ir atsibosta SA:MP žaidimas? Deja, projekte esu nuo 2013 liepos mėnesio, tada man buvo 15 metų, o dabar jau ir pilnametyste. Taip, žaidimas atsibosta, bet asmeniškai jį žaidžiu, nes įdomu žaisti kai nėra ką veikti, patinka prisidėti prie projekto veiklos, ir jokio atsibodimo nėra. Nors ir daug laiko negaliu skirti, bet vistiek dalis laiko yra skiriama. Taigi, kaip kiekvienas nusiteikia, taip ir gaunasi. Tad mažiau nesąmonių čia tegul šneka projekto žaidėjai. Vieni išeina- kiti ateina. Atsiminkit, kad trečdalis  žaidėjų yra nepilnamečiai, paaugliai, pavyzdys būtų koks Samp_Life 13 metų ir žaidžia SA:MP žaidimą, taigi jis dar daug laiko jį žaistų, tad čia galima sakyti kaip ,,pilstymas iš tusčio į kiaurą kibirą.

 

Išvada paprasta, jog kiekvienas žaidėjas kuriasi sau pats atmosferą, jeigu jam nepatinka- atviras kelias. Gana čia jums verkti, gyvent taikiai, ir susitaikysit su tokia atmosfera, jog tai tik žaidimas. Kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Šitą frazę kiekvienas supras skirtingai. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...