Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Arvydas_Torres

Britas Interviu #2!

Rekomenduoti pranešimai

Deividas_Britas Interviu #2!

 


 

 

Sveiki, norėdamas įnešti šiek tiek Velykinės nuotaikos - sukūriau 2 interviu dalį su Deividu_Britu!

 

Šioje dalyje išvysite 2 naujus personažus, t.y. Invision_White ir Deimante_Miela

 

 

 

 

1 dalį galite rastti paspaudę ant šio teksto.

 

PATIKO? LIKE

NEPATIKO? LIKE VISTIEK

  • Patinka 15

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Baninkit jūs šita pituha dapiso *Myliu Las-Venturas.lt*

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užpisai *Myliu Las-Venturas.lt*, pisk iš čia padaryk geriau apie save interviu... 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

OI prajuokinai ant nakties čia mane :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O bent įdomu buvo pažėt, daugiau tokių:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nardydavai ten inviui į šikną, o dabar stumi :DD, bet vidosas irgi neblogas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nardydavai ten inviui į šikną, o dabar stumi :DD, bet vidosas irgi neblogas.

Aš nardydavau ar tu nardydavai? Gal davai prisiminkim kaip buvo iš tikrųjų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nebestumk :DDD gera shutke cia  tas vidosas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik kur ta gaidiška serva *Myliu Las-Venturas.lt* pisi čia prota visems trolintojas atsirado į telefoną bijo pasukt čiūvakas, per 20 metu merginos neturėjas, ir dar giriasi, kiek per dieną prie pc praleidžia suprantu kodel motina tokiam galva senai numyžo :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik kur ta gaidiška serva *Myliu Las-Venturas.lt* pisi čia prota visems trolintojas atsirado į telefoną bijo pasukt čiūvakas, per 20 metu merginos neturėjas, ir dar giriasi, kiek per dieną prie pc praleidžia suprantu kodel motina tokiam galva senai numyžo :D

 

Make LV great again! gogogogogogo!!!!!

 

Sąskaita pasibaigė todėl neskambinau, ir šiaip neskambinčiau nes mama sakė nebendrauti man su vyresniais :( Tai va stengiuosi klausyti mamos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Make LV great again! gogogogogogo!!!!!

 

Sąskaita pasibaigė todėl neskambinau, ir šiaip neskambinčiau nes mama sakė nebendrauti man su vyresniais :( Tai va stengiuosi klausyti mamos :)

Tik apie LV temoki, ane? Tai tu toliau pasigirk, kaip ten kiek prie pc praleidi :DDDDDD, tu toks žlugęs, kad net visi tavo fb drraugai samperiai, ir pats pasigyriai 

. :DDDD Atsigauk viruti ir į lauka išeik. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tik apie LV temoki, ane? Tai tu toliau pasigirk, kaip ten kiek prie pc praleidi :DDDDDD, tu toks žlugęs, kad net visi tavo fb drraugai samperiai, ir pats pasigyriai 

. :DDDD Atsigauk viruti ir į lauka išeik. ;)

 

OMFG... Aš nesuprantu tik vieno, kodėl tu taip domeisi manimi, ir ką aš veikiu... Jei kažkas nepatinka - apiek temą ir toliau žaisk sau laimingas sa:mp, o ką aš veikiu, kiek praleidžiu prie pc, kiek uždirbu ir kas mano draugai - tau mažiausiai turėtų rūpėti... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

OMFG... Aš nesuprantu tik vieno, kodėl tu taip domeisi manimi, ir ką aš veikiu... Jei kažkas nepatinka - apiek temą ir toliau žaisk sau laimingas sa:mp, o ką aš veikiu, kiek praleidžiu prie pc, kiek uždirbu ir kas mano draugai - tau mažiausiai turėtų rūpėti... 

Kažkam žodžiu pritrūko ''Bazaru kovotojau''? Supranti seniuk kame bėda, kad tu toks žlugęs, esi, kad nežinau per pluga grąsini, kad mano IP turi ir uždosinsi :DDDDDDDDDDDDDDDDD, tai žinai tokiu klaunu reta sampe nebent 10 metu vaikinuks pagazdint, bet tau 20 C'mon. Aš noriu, gi, kad mane patrolintum, ar be make lv grat again nieko nemoki? :DD 

Rašinėji į skypę, kad live, kas nori atsibusk iš sapno, kad neįdomus tu ir tavo servas - NIEKAM. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkam žodžiu pritrūko ''Bazaru kovotojau''? Supranti seniuk kame bėda, kad tu toks žlugęs, esi, kad nežinau per pluga grąsini, kad mano IP turi ir uždosinsi :DDDDDDDDDDDDDDDDD, tai žinai tokiu klaunu reta sampe nebent 10 metu vaikinuks pagazdint, bet tau 20 C'mon. Aš noriu, gi, kad mane patrolintum, ar be make lv grat again nieko nemoki? :DD 

Rašinėji į skypę, kad live, kas nori atsibusk iš sapno, kad neįdomus tu ir tavo servas - NIEKAM.

 

Ble bet koks tu įkyrus žmogus... Jei tai ką rašau juoko formoj, - nesuprasdamas priimi už gryną tai čia jau tau reikią kreiptis į gydytojus. Realiai pats pagalvok, kodėl man neturėtų būti po.xui ant tavo nuomonės?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ble bet koks tu įkyrus žmogus... Jei tai ką rašau juoko formoj, - nesuprasdamas priimi už gryną tai čia jau tau reikią kreiptis į gydytojus. Realiai pats pagalvok, kodėl man neturėtų būti po.xui ant tavo nuomonės?

Ant juokų? :DDDDD

 

Tu juokaut nemoki, tik prie pc sėdėt idegt bandai :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Ant juokų? :DDDDD

 

Tu juokaut nemoki, tik prie pc sėdėt idegt bandai :DDD

Čia aš ne juokaut nemoku, o čia tavo susireikšminimo level orver limit, todėl problemų ieškok pas save :). Jei dar turi kažką pasakyti - rašyk į PM (mielai išklausysiu).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

c38e57a567219d6fa5fd3fd54a0000f7259.png


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...