Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Teh_Human

Išrinktas SPEC pajėgų direktorius

Rekomenduoti pranešimai

las_venturas_lt_wallpaper__by_vegallas-d

 

 

Pildė: 6

Kandidatai: 2

Atrinkta: 1

 

 

Naujasis SPEC pajėgų direktorius būtų tapęs: Marezzo_Chill , tačiau jis yra palikęs serveryje ir nebeaktyvus.

 

Sveikiname antrosios vietos kandidatą: Drugz_Tronaz tapusi SPEC pajėgų direktoriumi.

 

Komentuoti 6 anketų tikslo nėra.

 

DPI

 

 

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

  • Sveikinu, tikiuosi sutarsim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikinu naujaji direktoriu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išsami analizė :D grauds esi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D Sveikinu, su savo garbanom galėsi vadovaut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išsami analizė :D grauds esi

 

O davai gal tu ir vėl galvą išsitrink kaip padarei praeitą kartą?

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai, kolega padirbėsim :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na dabar suprantu kodėl taip ilgai buvo renkamas Spec. pajėgų direktorius... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na dabar suprantu kodėl taip ilgai buvo renkamas Spec. pajėgų direktorius... :D

Ai nu manykit ką norit, direktorių jau buvau išsirinkęs senai, tik analizės vis neprisiruošdavau parašyti. Turbūt su tokiu žmonių skaičių serveryje net nereiktų galvoti apie korupciją.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu su direktoriaus postu, patytas veidas ,bet nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naujajį Spec.Burio aro direktoriu, sekmės jam tiktais prailgins teisėsauga.Smagu jog šis žmogus užemė, vertas šiu pareigu nors ir nemok.admin bet, tose pareigose tvarkosi ispūdingai

Šauni analizė maža, bet supratinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai nu manykit ką norit, direktorių jau buvau išsirinkęs senai, tik analizės vis neprisiruošdavau parašyti. Turbūt su tokiu žmonių skaičių serveryje net nereiktų galvoti apie korupciją.

 

Tikriausiai daug laiko užima parašyt tokią analizę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, bet tiesą sakant kiekviena detalė yra reikšminga projekto dalis, o tokia analizė manau tik atbaido žaidėjus nuo šio serverio. Manau būtų kur kas smagiau skaityti išsamią analizę ne tik man bet ir forumo svečiams kurie galbūt po šios analizės taptų nauji serverio žaidėjai, bet esu visiškai tikras kad net naujokas kuris galbūt šiandien arba prieš kelias dienas pradėjo žaisti serveryje - pamatęs tokią analizę pradėtų ieškoti alternatyvos serveriuose, kadangi tokia analizė neverta privilegijų kuriomis puikuojiesi. Tokią analizę parašyti užtrukčiau 30 sekundžių, o tai padaryti sugebėtų apsoliučiai visi (nebent tie kurie neturi rankų, bet manau ir kitu būdų tai sugebėtų). Jei manai, kad analizės apimtis neturi įtakos žaidėjų požiūriui į serverį tai tikrai klysti, o ar analizę kažkas skaitys ar ne - tau tai turėtų mažiausiai rūpėti, kadangi tu analizę rašai ne tam kad visi skaitytų kiekvieną žodį o tam, kad aprašytum kandidatus, išsakytum kiekvieno parašiusiojo pastabas bei patarimus kurie ateityje tikrai suteiktų  žaidėjams noro kandidatuoti į direktoriaus, bet dar kartą sakau, jog po tokios analizės nenuostabu, kodėl rezultatą matome būtent tokį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai. Iš esmės tai viskas ok, bet klausimas iškilo, analizės nėra nes visiškai nėra motyvacijos iš savininkų ir tai savotiškas protestas ar tiesiog nėra ką rašyti, kadangi išrinktasis nebežaidžia serveryje? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, bet tiesą sakant kiekviena detalė yra reikšminga projekto dalis, o tokia analizė manau tik atbaido žaidėjus nuo šio serverio. Manau būtų kur kas smagiau skaityti išsamią analizę ne tik man bet ir forumo svečiams kurie galbūt po šios analizės taptų nauji serverio žaidėjai, bet esu visiškai tikras kad net naujokas kuris galbūt šiandien arba prieš kelias dienas pradėjo žaisti serveryje - pamatęs tokią analizę pradėtų ieškoti alternatyvos serveriuose, kadangi tokia analizė neverta privilegijų kuriomis puikuojiesi. Tokią analizę parašyti užtrukčiau 30 sekundžių, o tai padaryti sugebėtų apsoliučiai visi (nebent tie kurie neturi rankų, bet manau ir kitu būdų tai sugebėtų). Jei manai, kad analizės apimtis neturi įtakos žaidėjų požiūriui į serverį tai tikrai klysti, o ar analizę kažkas skaitys ar ne - tau tai turėtų mažiausiai rūpėti, kadangi tu analizę rašai ne tam kad visi skaitytų kiekvieną žodį o tam, kad aprašytum kandidatus, išsakytum kiekvieno parašiusiojo pastabas bei patarimus kurie ateityje tikrai suteiktų  žaidėjams noro kandidatuoti į direktoriaus, bet dar kartą sakau, jog po tokios analizės nenuostabu, kodėl rezultatą matome būtent tokį.

 

Čia yra labai didelis pavyzdys, dėl ko aš gaunu tik 6 žmonęs, kurie parašo beviltiškas anketas. Privalumas dar tame, kad tikimasi iš DPI aiškios analizės, apie tai, kaip man smagu buvo skaityti niekalą kažkokį. Visi pildę kreipiasi pas mane asmeniškai į až, tiems, kuriems rūpi ir su jais vyksta diskusija. Niekam čia nebūtina žinoti kaip kiekvienas užpildė, kuriems aktualu, jie pasiklausia patys ir ta sistema kol kas gerai veikia, nes jie pasitaiso tarp savo klaidų. Toliau net nekomentuosiu, nes nesusigaudai tarp DPI ir tikrųjų serverio spragų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...