Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deividas_Paska

Nuomonės apie Paškute. ;D

Rekomenduoti pranešimai

Ay nigga's laukiu jūsu nuomonių apie mane.

Čytas ? i know that.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viska sakai tiesisi sviesiai , mldc

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viską sakai tiesiai šviesiai senas svolačiu vadas ir esi mldc bahurs .

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Axujenas kovotojas :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viska sakai tiesisi sviesiai , mldc

Niekad nereik bijot šaut teisybes į akys.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

OOOOO........... Apie šitą žmogų galima būtų prirašyti labai labai daug ! Iš tiesų Paška, esi galbūt vienintelis mano matytas žmogus serveryje (Ivanas su Bendeliu irgi prie to pačio), kurie tikrai neišduos savų! Visada, kad ir betkokį postą turint, nepalieki draugų bėdoje, padedi, nu krč, čia prirašyti apie tave daug labai galima, bet tu man šiame serveryje esi daugiausiai padėjęs žmogus. Atsimenu patį pirmą kartą, kai užsiregistravau šiame serveryje, nusipirkęs telefoną parašiau tau - ir iškart padėjai, viską aprodei, tiesiog per tave prasimušiau šiame serveryje, jei ne tu, būčiau tiesiog išėjęs kur nors kitur žaisti... Kitame serveryje su tavim buvo tas pats. Tiesiog visada išliksi mldc čiūvas, kuris visada padės saviem, ir už juos kovos! Tu niekada neišduodi savų, visada laikaisi "Auksinės Svolačių taisyklės" :D Savi eina už savus, o su savais mes einam iki galo.

 

Apie tave čia prirašyt galima daug, bet reikia tave pažint, su tavim bendraut, tada pamatys ištikro, koks žmogus esi, čytas - ne čytas, tai visai pofik. ŠAUNUOLIS!

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Universalus karys. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

OOOOO........... Apie šitą žmogų galima būtų prirašyti labai labai daug ! Iš tiesų Paška, esi galbūt vienintelis mano matytas žmogus serveryje (Ivanas su Bendeliu irgi prie to pačio), kurie tikrai neišduos savų! Visada, kad ir betkokį postą turint, nepalieki draugų bėdoje, padedi, nu krč, čia prirašyti apie tave daug labai galima, bet tu man šiame serveryje esi daugiausiai padėjęs žmogus. Atsimenu patį pirmą kartą, kai užsiregistravau šiame serveryje, nusipirkęs telefoną parašiau tau - ir iškart padėjai, viską aprodei, tiesiog per tave prasimušiau šiame serveryje, jei ne tu, būčiau tiesiog išėjęs kur nors kitur žaisti... Kitame serveryje su tavim buvo tas pats. Tiesiog visada išliksi mldc čiūvas, kuris visada padės saviem, ir už juos kovos! Tu niekada neišduodi savų, visada laikaisi "Auksinės Svolačių taisyklės" :D Savi eina už savus, o su savais mes einam iki galo.

 

Apie tave čia prirašyt galima daug, bet reikia tave pažint, su tavim bendraut, tada pamatys ištikro, koks žmogus esi, čytas - ne čytas, tai visai pofik. ŠAUNUOLIS!

Dekui labai, gaila like nebeliko ;///
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkoks čiortas nematytas.

Joo. Ir taves velnės nesu huj girdejas ;D
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias LMG_LTTTT

 

*Myliu Las-Venturas.lt* naras *Myliu Las-Venturas.lt*ui , čyteris *Myliu Las-Venturas.lt* , nardai visiem hackeris .

 

O jei rimtai geras komanderis , mldc bičas :D , tik va lops esi kad bana gavai :DDD , dbr Mantą į pavaduotojus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Joo. Ir taves velnės nesu huj girdejas ;D

 

Huj čia suprasi... Laids iš laidą - tai ne aks iš akės. Ane ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* naras *Myliu Las-Venturas.lt*ui , čyteris *Myliu Las-Venturas.lt* , nardai visiem hackeris .

 

O jei rimtai geras komanderis , mldc bičas :D , tik va lops esi kad bana gavai :DDD , dbr Mantą į pavaduotojus

viskas... kelnes mausies rytoj.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Huj čia suprasi... Laids iš laidą - tai ne aks iš akės. Ane ?

Tai va, va..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsimenu tuos laikus, kai budavo tikri -Svolačiai- , Tadas_Bass, Arnas_Kingas, Ivanas_Žigulys,Deivas_Airošius,Tomas_Outside,Dan_Warning, Deividas_Paška ir dar kt. Si hebra man padejo daug ka ismokti sa-mp serveri.Nes kai atejau pirma karta i serveri jus man padejot apsiprasti, nieko netgi nemokejau,isvis nieko,bet kai paskelbei i Vagos atranka,aš netgi nezinau kodel ejau,gal del algu gal ne.Bet prazaisdamas daugiau laika su jumis as pajauciau nrml zaidima, dm,grobimai ir t.t is pradziu bijojau netgi sneket , nes galvoju pradesit stumti ir t,t , bet kai prakalbau pasirodet kad esat draugiski, ir dar labiau isdrasejau, na pradejom baninti,linksmintis ir jailint,mutint.Bet atejo galas , kai sedejau r'cone, bet nu ir kas ? Vistiek nieko nepakeisi , draugystes nepakeisi nieko, Savi eina už savus, o su savais mes einam iki galo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkada turėjau nuomonę, dabar nebeturiu. -_-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias LMG_LTTTT

viskas... kelnes mausies rytoj.

Aš dar nenoriu nekaltybės prarast :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš dar nenoriu nekaltybės prarast :DDD

Jau teks už tuos žodžius...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galbūt nuomonės apie tave nenorėsi išgirsti iš manęs, bet pasakysiu jog kiti matytų ką apie tave manau.

 

Visų pirma, esi žmogus sutvertas gaujoms / mafijoms, išmanai puikiai šią sritį.

 

Visų antra, susipykę esam, bet tikėkimes baiksis šis konfliktas taikiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc pacanas , moka paprikolinti , gerbiu!. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsimenu tuos laikus, kai budavo tikri -Svolačiai- , Tadas_Bass, Arnas_Kingas, Ivanas_Žigulys,Deivas_Airošius,Tomas_Outside,Dan_Warning, Deividas_Paška ir dar kt. Si hebra man padejo daug ka ismokti sa-mp serveri.Nes kai atejau pirma karta i serveri jus man padejot apsiprasti, nieko netgi nemokejau,isvis nieko,bet kai paskelbei i Vagos atranka,aš netgi nezinau kodel ejau,gal del algu gal ne.Bet prazaisdamas daugiau laika su jumis as pajauciau nrml zaidima, dm,grobimai ir t.t is pradziu bijojau netgi sneket , nes galvoju pradesit stumti ir t,t , bet kai prakalbau pasirodet kad esat draugiski, ir dar labiau isdrasejau, na pradejom baninti,linksmintis ir jailint,mutint.Bet atejo galas , kai sedejau r'cone, bet nu ir kas ? Vistiek nieko nepakeisi , draugystes nepakeisi nieko, Savi eina už savus, o su savais mes einam iki galo.

Joo, esme ne amžius o kaip bendrauji thanks bro.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias LMG_LTTTT

Jau teks už tuos žodžius...

Aš pasitaisysiu ... Tai paskutinis kartas :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galbūt nuomonės apie tave nenorėsi išgirsti iš manęs, bet pasakysiu jog kiti matytų ką apie tave manau.

 

Visų pirma, esi žmogus sutvertas gaujoms / mafijoms, išmanai puikiai šią sritį.

 

Visų antra, susipykę esam, bet tikėkimes baiksis šis konfliktas taikiai.

Ant taves blogo nieko niekad neturejau... Tik mes to iš tawes nesitikejom.. Savas pacanas buvai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...