Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Grazvass_Psyho

Peikiu Jonh_Volfs

Rekomenduoti pranešimai

Būtent. O jis bando įrodyt kažką dar čia :D Per daug pasikėlę žmogus.

nu bet ta prasme, parašė /rasti tai tas šūdukas ant to mėlino kvadratuko, ir tai įrodo kad ten jis, o kad dėl HP sako jog jis ten, tai Pažiurėk bankas tarkim yra vidurį tarp viriausybės ir HP, jeigu būtų HP, būtų jis labiau dešnėj pusėj, o jeigu viriausybėj (kaip dabar) būtų kairėj pusėj, galime ateiti į serverį ir patestuoti, pvz: nuvažiuos į HP ir pažėsim kokį rodys atstumą, ir tapatį padaryt nuvažiavus prie viriausybės. PEACE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu bet ta prasme, parašė /rasti tai tas šūdukas ant to mėlino kvadratuko, ir tai įrodo kad ten jis, o kad dėl HP sako jog jis ten, tai Pažiurėk bankas tarkim yra vidurį tarp viriausybės ir HP, jeigu būtų HP, būtų jis labiau dešnėj pusėj, o jeigu viriausybėj (kaip dabar) būtų dešnėj pusėj, galime ateiti į serverį ir patestuoti, pvz: nuvažiuos į HP ir pažėsim kokį rodys atstumą, ir tapatį padaryt nuvažiavus prie viriausybės. PEACE

 

Rytoj kai prisijungsiu su kažkuo pratesuosiu aš tuos atstumus, ir numesiu į forumą jeigu dar tas volfsas nesigaudo šitoj situacijoj :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* volfsas dar ant kitų išvaizdos stūmt bando matau, o kaip pats Darjušai pasirodysi ar bus smagu? ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi sveiki, jau visi pasiilgot mano atsakymo.. Taigi pradesim, važiuodamas prie policijos departamento sutikau policininka Grazvas_Psyho ar koks ten veikėjas, surakines mane buvau nušautas gaujinio, mano gaujinis paeme mane iš ligonines ir važiavome link ginklų prekeivių bazes. Pakeliui sutikome pareigūna vel(Farai) ir buvau sulaikytas ir pasodintas į kalėjima. Taip taip atkreipkime dėmesį į minimapp'ą, matosi kaip rodo ligoninės puseje mane, o kad melynas taškiukas žmogau, serveryje kai padarai /patruliuoju visas minimapp'as melynas nes yra nusikalteliu jeigu nežinojei. Todėl tas tavo žodynas „apsiverke“, „užduso“ ar kitaip naudojant šitus sakynius gali panaudoti savo artimems ar draugeliams. Nepažysti manęs todėl savo „bazara“ gali rodyti darželyje. Nori pabendraut? Ateik į TeamSpeak'ą juk sakei kad esi užblokuotas bet suklydus tave atblokavau todėl turi pilna teisė prisijungti prie programos. Peace.

Muilo opera  :(  Rašai niekam nereikalingus įvykius, kurie įvyko vėliau :D Sakiau nemeluot po TS ban'o, nu bet okei  :( 

Įdomiausias faktorius čia yra dėl tarpo tarp surakinimo laiko(14:10:29) ir atsiradimo prie vyriausybės(14:10:41). 12 sekundžių huh? Nušovė huh? Nušovimo/mirties animacija - 2-3s, nubėgimas iki išėjimo pick'upo apie 3-4s, stunas po išėjimo 1-2s, nu ir visas važiavimo laikas, neskaičiuojant visų animacijų, stunų ir t.t. laikų, vistiek neįsiterpi į 12s. nuo bet kurios galimos "nušovimo"  vietos, paimtų iš hp ir nuo ten važiuotų - 39s, važiuotumėt nuo /tpvip - 43s, nuo GP bazės - 23s. 

Dėl pick'upų tai irgi muilo opera #2, nelabai skiri puses kairę nuo dešinės, iš Gražvydo pusės HP turi būti dešinėje, o ne kairėje, video viskas matos. Nu žodžiu muilo opera nesėkminga  :(  :(  Pinigus už bilietus grąžins man kažkas?  :blink: 

Daugiau pranešimų temoj matyt nenoriu, bausiu įspėjimais, nebent turit VAIZDINIUS įrodymus, o ne žodinius. 

  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gali baust, vistiek parasysiu.. srr.. Volfai, gerai ehmis uzgaude? Toks teisinguolis buvai, vos ne emigraciju priziuretojas. :D Atmazkes nebepaeis. :DD Mldc ehmi, gerbiu dar labiau. :D daba gali det 5 isp aok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2dienos parašytas papeikimas ir nėra nuosprendžio kuri jau tikrai manau dauguma žino. Kažkas nerealaus OHO :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2dienos parašytas papeikimas ir nėra nuosprendžio kuri jau tikrai manau dauguma žino. Kažkas nerealaus OHO :D

 

Turbūt, kad sprendimas nerealus, todėl čia taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2dienos parašytas papeikimas ir nėra nuosprendžio kuri jau tikrai manau dauguma žino. Kažkas nerealaus OHO :D

Sprendimas manęs jau priimtas, logus ir t.t. turiu, neapsisprendžia tik pats savininkas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sprendimas manęs jau priimtas, logus ir t.t. turiu, neapsisprendžia tik pats savininkas :)

Atskleisk visiems Ehmi kokią komandą panaudojo ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1.TeamSpeak, nerodo kad būtent aš tave užblokavau tai gali padaryti kiekvienas moderatorius arba prižiūrėtojaus privilegijas.

 

2. Buvau nužudytas iš AWP ginklo gaujinio, atsiradau ligoninėje. Kitą kartą prašyčiau video prieš kaltintinant žmogu kad čytina, nes tai apgailetina. 

Kokioj ligoninei ką tu nusišneki nuotraukose aiškiai matosi ,kad net ne į tą puse /rasti komanda tu esi. nepisk proto. peace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Savaitė praėjo nuosprendžio dar nežinom :o

įspėjima gavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

įspėjima gavo.

Vieni už tai praranda pareigas bet yra vienas kuris ispėjimą tegavo, "Visi lygus" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

įspėjima gavo.

įspėjimą senai turi.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas priimtas.

Šį kart labai nusivyliau pagr. administracija dėl subjektyvaus mąstymo, na bet apsieisiu ir be jų. Administratorius nušalintas už čytinimą. O dėl papeikimo, tai būnant surakintam buvo naudotos komandos /tps ir /prietr:
[2017-04-30 14:07:02]: Panaudojo komanda: /pusti hasisas
[2017-04-30 14:07:08]: Mire, zudikas: 16, reason: 31 (1777.83,2584.16,10.85) (1777.30,2564.18,10.81)
[2017-04-30 14:07:23]: Panaudojo komanda: /prietr 2
[2017-04-30 14:07:23]: Panaudojo komanda: /pusti hasisas
[2017-04-30 14:07:26]: Panaudojo komanda: /prietr 1
[2017-04-30 14:07:29]: Panaudojo komanda: /pultas
[2017-04-30 14:08:13]: Panaudojo komanda: /atstatyti 2
[2017-04-30 14:08:43]: Panaudojo komanda: /pusti hasisas
[2017-04-30 14:09:21]: Panaudojo komanda: /tps
[2017-04-30 14:09:26]: Panaudojo komanda: /gaut 7
[2017-04-30 14:09:40]: Panaudojo komanda: /kolegos
[2017-04-30 14:09:58]: Gavo sms is Dovydas_Sipavicius(7): ge
[2017-04-30 14:09:58]: Gavo sms is Dovydas_Sipavicius(7): get
[2017-04-30 14:10:01]: Panaudojo komanda: /gaut 7
[2017-04-30 14:10:06]: Sako: NuĆ°auk moni
[2017-04-30 14:10:17]: Sako: grĆØ
[2017-04-30 14:10:18]: Sako: mentas
[2017-04-30 14:10:18]: Sako: *Myliu Las-Venturas.lt*
[2017-04-30 14:10:27]: Sako: ...
Mano sprendimas papeikimui buvo toks - įspėjimas už piktnaudžiavimą komandomis ir įspėjimas už melavimą papeikimo atsakymuose, tačiau kaip sakiau, kažkieno subjektyvus mąstymas neleido paskelbt sprendimo.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...