Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Naujasis pagalbininkas, IV lygio administratorius

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, manau visi suprato, kad po Deivido_Brito išėjimo tebuvo laiko klausimas, kada atsiras žmogus, kuris padės man dirbti prie projekto ir jį atgaivinti, kadangi buvo didžiulė darbo skylė, kurios aš tiesiog neturiu laiko tinkamai užpildyti. Kalbu apie surinktą gerą projekto komandą, renginių organizavimą ir panašiai. Mano manimu ne aš vienas esu pastebėjas, jog esu daug naudingesnis projektui dirbdamas prie atnaujinimų. Tai darydamas jaučiu didesnę motyvaciją ir lengviau atrasti laiko, kadangi kiekvieną laisvą minutę gali skirti tam ir po truputi sulipdyti vieną ar kitą atnaujinimų versiją.

 

IV lygio administratorius, mano pagalbininkas - Sky_Andrius.

 

Kodėl pasirinkau jį? Pirmiausia tai, kad iš pačios komandos (nemokamų administratorių) šiuo metu tikrai nematau tokio, kuris galėtų užimti tokias pareigas, daugumai komandos narių trūksta noro kažkuo rimtu užsiimti, todėl ten net neieškojau žmogaus, kuris užimtų didesnes pareigas šiame projekte. Tikrai nesakau, kad visi yra blogi. Ne. Yra ir tikrai pakankamai normaliai dirbančių narių, tačiau jie komandoje palyginus neilgą laiką ir kol kas jiems nenorėjau priskirti jokių rimtesnių pareigų. Kitas dalykas, kodėl mano pasirinkimas yra šis žmogus, kas žaidėte kituose projektuose turbūt jums šis slapyvardis yra girdėtas, kadangi jis yra valdęs kitą, pakankamai žinomą projektą, todėl žmogus turi patirties šioje srityje. Patirtis taip pat pakankamai svarbus faktorius norint, kad projektas atsistotų ant kojų.

 

Teko su Sky_Andrius bendrauti ir už interneto ribų, tiesa, pradžioje kitais reikalais, kurie nesusija su projektu, tačiau šiandien dar kartą susitikome ir aptarėme jo pradinį vaidmenį šiame projekte:

 

1. Renginių organizavimas - tikimės iš naujojo IV lygio administratoriaus daugiau eventų su registracija, konkursų bei kitokių įvairių renginių, kurie sudomins žaidėjus prisijungti į serverį.

 

2. Valdžios priežiūra - į Sky_Andrius rankas bus patikėta surinkti stiprią nemokamų administratorių bei prižiūrėtojų komanda, kuri būtų motyvuota gerai atlikti savo darbą. Tikiuosi, jog šioje srityje taip pat greitu metu išvysime progresą.

 

3. Team Speak priežiūra - naujasis IV lygio administratorius bus atsakingas už tvarką, moderatorius ir visą kitą mūsų teamspeak serveryje.

 

4. Pagalba gyvai - Sky_Andrius žaidėjams padės per pagalba gyvai sistemą, tikimės, jog šis pagalbos būdas taps gerokai aktyvesnis.

 

Pabaigai norėčiau pasakyti, kad neskubėkite daryti skubotų išvadų nepamatę jokių rezultatų. Nesvarbu, kad tai naujas veidas projekte, tačiau jo darbas gali būti raktas į sėkmę. Atsiminkite: bus blogas - išmesim!

 

P.S Skatinu visus žaidėjus siūlyti savo idėjas čia dabar aš jas pakankamai aktyviai tikrinu, dominančias idėjas pasižymiu ir atlieku jas laikui bėgant!

 

Las-Venturas.LT - MES NEPASIDUOSIM!

 

2017-09-21: nušalintas.

  • Patinka 30

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu atvykus į komandą bei sėkmės darbuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Gustai! Malonu tave čia matyt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus pasirinkimas Invi, jei neklystu San-Andreas savininkas buvęs. Tikiuosi kažkiek padėsi atgaivinti projektą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas prisijungęs prie LV, tikiuosi nepavesi mūsų visų. Smagu kai LV nenuleidžia rankų.Sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiku, kažkas naujo 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauriai COOl, tikrai atsirado daugiau motyvacijos atieti į projketą, kuomet pasakiai ,kad iš idėjų skilčių darai atnaujinimus, daugelis tą pastebėjo, beje sekmės Sky_Andrius darbuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tai pala pala, o ką Mart`Paulas daro? :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc invi ir taipat Sveikinu Sky_Andrius 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką sveikinu prisijungus prie LV komandos! Sėkmės darbuose Andriau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O Sky_Andrius kaip gerai žmogelis to vertas. ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

opa :D sw :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pasinaudos vel pop. projektu ir sukurs savo sudserveri. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

O tai pala pala, o ką Mart`Paulas daro? :D

 

Paskaityk dar kartą invio vlogą ar ten kokį "apsireiškimą" , o pirmas žingsnis geresnio serverio link peržiūrėti prižiūrėtojų/adminų aktyvumą serveryje :))))))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Las-Venturas.LT - MES NEPASIDUOSIM!


 


 


Nusijuokiau balsu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


 


anyways sėkmės


  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va dabar tai tikrai šaunu. Pagaliau pasiemiai žmogų kurio galima pasitikėti ir turi motyvacijos dirbti!. Dabar RCON nuiimk ir pats pradesiu lost

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šaunu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu įdomu kiek čia laiko jis užsibus..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...