Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Eimaz_Yellow

4. Rimti pasiulymai.

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Eimaz_Yellow

Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui

Kokia tai sistema?: Kainų, bei verslų.

Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:

 

 

1. Taigi šiandien važinėdamas Las-venturas mieste rimtai pagalvojau, kodėl musu serverijaTR.priemones yra brangesnes už verslus,namus, net už kai kuriuos garažus ar kitokį turtą.

  • Taigi mano pasiūlymas butu toks, kelti namu, verslu, garažu, kainas perkant iš serverio.

 

 

2. Dar vienas pastebėjimas, Serverio ,,Loterijos Punkte" , Jame atsiradusiame naujame žaidime ,,AtspėkSpalva" yra tikrai lengviau laimeti pinigu nei žaidžiant ,,Laimingasis Skaičius", bet žaidime kuriame atspėjinėjimą kortos spalva yra didesnis koficijentas nors žaidimas yra tikrai lengvesnis.

  • Taigi mano pasiūlymas butu sumažinti ,,Atspėk Spalva" žaidimo laimėjimo koficijenta.

 

 

 3. Pakėlus verslu pirkimo kainas, manau reikėtu pakelti uždarbi, arba sumažinti pelno gavimo laiką, Dabartiniai verslo pelnai gaunami kas 20 minučių, taip gaunant pinigus verslas atsiperka labai per ilga laiko tarpa.

  • Taigi mano pasiūlymas butu pakelti verslo pelnus, arba sumažinti pelno gavimo laiką iki 5minučių.

 

4. Žaidime galima pasitobulinti verslą, bet tai įmanoma tik turint verslą kuris būna pirktas už realius piginus. nors musu Serverija dažniausia parduodami verslai nesiekia net 10€ į 20 minučių.

  • Taigi mano pasiulymas butu sukurti dar viena verslo pelno kelimo būdą, žinoma tai turėtu buti pigesnis verslo pelno kelimo budas, nes perkamas verslas yra su rizika jog ji prarasite, kaip galite prarasti versla kuris pirktas iš serverio? Ogi labai paprastai užtenka neprisijungti i serveri 30 dienu.
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

UŽ - pirmą ir trečia idėjas! Abi tikrai puikios! 


Prieš antrą idėją! Kodėl? Tai galbūt reikėtų padidinti skaičiuko kofą? Ir taip serveris vienas iš tokių kuriame pinigų gaut yra sunkiau! Dėl skaičiaus kofo, jis tikrai tinkamas. 50/50


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Eimaz_Yellow

Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui

Kokia tai sistema?: Kainų, bei verslų.

Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:

 

 

1. Taigi šiandien važinėdamas Las-venturas mieste rimtai pagalvojau, kodėl musu serverijaTR.priemones yra brangesnes už verslus,namus, net už kai kuriuos garažus ar kitokį turtą.

  • Taigi mano pasiūlymas butu toks, kelti namu, verslu, garažu, kainas perkant iš serverio.

 

 

2. Dar vienas pastebėjimas, Serverio ,,Loterijos Punkte" , Jame atsiradusiame naujame žaidime ,,AtspėkSpalva" yra tikrai lengviau laimeti pinigu nei žaidžiant ,,Laimingasis Skaičius", bet žaidime kuriame atspėjinėjimą kortos spalva yra didesnis koficijentas nors žaidimas yra tikrai lengvesnis.

  • Taigi mano pasiūlymas butu sumažinti ,,Atspėk Spalva" žaidimo laimėjimo koficijenta.

 

 

 3. Pakėlus verslu pirkimo kainas, manau reikėtu pakelti uždarbi, arba sumažinti pelno gavimo laiką, Dabartiniai verslo pelnai gaunami kas 20 minučių, taip gaunant pinigus verslas atsiperka labai per ilga laiko tarpa.

  • Taigi mano pasiūlymas butu pakelti verslo pelnus, arba sumažinti pelno gavimo laiką iki 5minučių.

 

LABUKAZZZZ EIMAZAI.  2 IDĖJA PRIEŠ, 1 IR 3 ZJBS AOK

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai, kad tada tas pats gausis, jai verslai kas 5minutes gaus tų pinigų, nėra prasmės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sakei 3, parašei 4. ai jo gi antras pasiūlimas nerimtas. prieš antrą idėją.  toliau nž. bet 2 tai neman vienam čj nepatiko tavo idėja 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu net rašyt nemoki kokia dar žmona turi elementario penktoko klaidos manau jau gali šalintis. Idėjos šlamštas. Antra idėja iš viso tipo atspėk spalva ane dvi spalvos ,kaip ir realybėje yra. Raudona ir Juoda, kokio tu koefeciento nori. 50/50 viskas čiki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su 2nr nieko gero ir taip viska pralošiu... :D 4nr PUIKIAI!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sakei 3, parašei 4. ai jo gi antras pasiūlimas nerimtas. prieš antrą idėją.  toliau nž. bet 2 tai neman vienam čj nepatiko tavo idėja 

Sakiau 3 bet išsaugojęs sumasčiau dar viena, tokia kaip 4. Atsiprašau tuoj pataisysiu, jai taip krenta i akį.

 

Tu net rašyt nemoki kokia dar žmona turi elementario penktoko klaidos manau jau gali šalintis. Idėjos šlamštas. Antra idėja iš viso tipo atspėk spalva ane dvi spalvos ,kaip ir realybėje yra. Raudona ir Juoda, kokio tu koefeciento nori. 50/50 viskas čiki

Kritika nebuvo prašyta, eik paverk kitur, jai esi prieš tai ir parašyk esu prieš, manau serveriui idėjos nereikalingos, neliek ašarų.

.Ps Nesijausk užkalbintas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakiau 3 bet išsaugojęs sumasčiau dar viena, tokia kaip 4. Atsiprašau tuoj pataisysiu, jai taip krenta i akį.

 

Kritika nebuvo prašyta, eik paverk kitur, jai esi prieš tai ir parašyk esu prieš, manau serveriui idėjos nereikalingos, neliek ašarų.

.Ps Nesijausk užkalbintas.

Nu baik tu, neįsižeisk. Neimk už tikrą. Kiekvienas turim savo nuomonę, ir jeigu nenori ,kad savo nuomonę pasakytumėme tai parašyk išviso be komentarų ir tegul Invis sprendžia daryti/nedaryti. Princas mat atsirado. Artistas iš sudegusio teatro. Ne freeposting daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu baik tu, neįsižeisk. Neimk už tikrą. Kiekvienas turim savo nuomonę, ir jeigu nenori ,kad savo nuomonę pasakytumėme tai parašyk išviso be komentarų ir tegul Invis sprendžia daryti/nedaryti. Princas mat atsirado. Artistas iš sudegusio teatro. Ne freeposting daugiau.

Komentarai reikalingi, bet tiesiog nepatinka išsišokimai tokie, manau geriau tokie komentatoriai apeitu pasiulyma.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idėjos yra neišplėtotos, visiškai nesudomino. 

 

Kitas pastebėjimas, dėl atspėjimo spalvos. Žaidimas sukurtas pagal realybę. Kadangi yra kazino žaidimų aparatai(ruletės), ir tenais reikia taip pat spėlioti spalvas, tad ir čia tas pats. Tiek ten dvigubinas, tiek čia. Mažiau nusišnekėjimų. Prieš visas idėjas, kadangi nereikalingos. Gal tik didinti namų gerų kainas, ir tiek.

 

PS: lipk nuo kompiuterio, nes su gramatika didelės problemos, nereikia pasakoti ką tu galvoji važinėdamas. ;)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su vienu sutinku, tai, kad reiktų atimti verslą iš tų, kurie neprisijungę per mėnesį laiko bent kartą, taip būtų atlaisvinti verslai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kritika nebuvo prašyta, eik paverk kitur, jai esi prieš tai ir parašyk esu prieš, manau serveriui idėjos nereikalingos, neliek ašarų.

.Ps Nesijausk užkalbintas.

Kritika buvo neprašyta? Užauk, įdėjos viena su kita "pykstasi", padidint kainas tik reikėtu, daugiau viskas gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už verslo laiko pamažinima,nes dbr tikrai nesamonė 20 minučių laukti kol pereis centai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patiko zjbs už ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...