Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deivis_Silgeris

Naujoko atsiliepimas.

Rekomenduoti pranešimai

 

 

Sveiki,

malonu kas užėjot paskaityt naujoko sapalionių, o kas pasirinkti pranešimų. Manau pirmiausia įdomu sužinoti kodėl atėjau į projektą. Nuo pat to laiko kaip pradėjau savo SA:MP žaidimą buvo pasirinkimas žaisti šiame projekte, ar kitame, tačiau kažkodėl šito serverio atsisakiau. Nežinau, kodėl buvo tokia nuomonė, tačiau galiu pasakyti gal šiek tiek net gailiuosi, jog nepradėjau žaisti čia. Pamačius, jog sugrįžo Gustas į šio žaidimo erdves (kitaip Estas) taip pat paskatino mane prisijungti prie Jūsų. Šiandiena prisijungęs į serverį nustebau, jog galimi du registracijos būdai. Žinoma šis dalykas yra svarbus, kadangi apsauga tikrai nėra blogai ir tai yra svarbus dalykas, jog apsisaugotum savo paskyrą. Per apmokymus buvau supažindintas su serverio svarbiausiomis vietovėmis kas tikrai pagelbės mano žaidimą kol priprasiu prie viso žaidimo žemėlapio įvairių vietų pasiskirstimą. Taip pat po registracijos buvo istorija, kuri man nelabai patiko, todėl būtų malonu, kad galėtų pasirinkti savo norimą istoriją pačiam. Taip pat po visko nustebino jog atsiradau dangoraižyje. Šiek tiek neįprastai pasijutau, visai fainai jisai padarytas, o ten buvo dar daugiau informacijos. Perėjau per visus pickupus, per visus aukštus, kuriuose sužinojau dar daugiau informacijos apie projektą, jo veiklą, pasiekimus, transportą ir kt. Tai ką apibendrinus galiu pasakyti, jog projektas tikrai padarė gerą įspūdį, visai patiko ir matysim kaip seksis toliau.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Džiugu girdėti gražius žodžius, tik gaila aš tavęs iš anksčiau nepamenu, bet manau bus proga prisiminti :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...