Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Jack_Xtrax

Įdėja dėl Policijos darbo.

Ar reikia?  

9 nariai balsavo

  1. 1. Ar reikia?

    • Taip.
    • Ne. BŪTINA ARGUMENTUOTI KOMENTARUOSE!!!!!!!!!!!!


Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jack_Xtrax
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui.
  • Kokia tai sistema?: Padaryti, kad į Policiją galima būtu įsidarbinti nuo 500 xp.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Tagi, asmeniškai man policija įdomiausias darbas, jame daug veiksmo ir pan, tačiau turiu 500 xp, o darbui reikia per 20`000! Teoriškai galvojant, norint dirbti policijoje reikia pražaisti ~15 valandų, kas yra išties nemažai. TAIGI, norėčiau, kad padarytumėte, kad norint įsidarbinti į pd reiktu ~500 xp.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš.       Policijos darbe turi but tik patyre serverio žaidejai. (Mano nuomonė)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš, kadangi policija yra rimtas darbas ir tikrai nereikia naujoku kad prisirinktu ir nesamones darytų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai esu prieš, kaip tik manau ta patirties skaičiu reikėtu pakelti, nes ir taip naujokai prisirinke neatsakingai dirba.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai esu prieš, kaip tik manau ta patirties skaičiu reikėtu pakelti, nes ir taip naujokai prisirinke neatsakingai dirba.

nemanau jog reiketu didinti mano manymu tiesiog normalias atrankas per ts reiktu daryti su visais klausimais kaip westas i taxi darydavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemanau ar tai daro didelę įtaką serveriui, kadangi renka darbuotojus direktorius tai ir galit pamažint. Kas renka, tas ir atsakingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...