Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 8 / 200

Versija: LV 7.7.7


Paul_Wolfs

Mano atsiliepimas apie projektą.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, kaip ir supratote iš temos pavadinimo apie ką šiandien papasakosiu/pakalbėsiu. Taigi, pirmiausia norėčiau pradėti nuo to kaip susiradau šį projektą. Kadangi nusibodo žaisti sename projekte nusprendžiau pakeisti visą rutiną. Šį serverį susiradau tinklalapyje kuriame buvo aprašyta apie projektą, paskaičiau visą papasakojimą, ir mane stipriai pritraukė, nusprendžiau pabandyti. Tik ką atėjęs į projektą labai nudžiugau serverio administracija, labiausiai įkrito žmogus Paulius_Jusas, šis žmogus man padėjo išsilaikyti teises, aprodė servery, supažindino su viskuo, ir pasiūlė man parašyti šį atsiliepimą, pagalvojau o kodėl gi ne? Noriu paviešinti tai ,kad serverio administracija yra labai mandagi, labai gera. Be to pastebėjau vieną dalyką, kad serverio žmonės iš tikrųjų yra labai kultūringi ir negaili kažkuo padėti/paremti. Manau šio serverio atmosfera yra tikrai nuostabi.


Parašiau tikrai trumpą atsiliepimą, tačiau manau, jog pradžiai užteks. Ir parašiau ne ilgą todėl, kad skaitovams neatsibostų skaityti.


Ačiū visiems kurie man padėjo arba padės.


 


Pagarbiai Paul_Wolfs.


 


 


Norėčiau padėkoti žmonėms: Paulius_Jusas, Edvis_Denreo,Ingrida_White už puikią pagalbą, tikiuosi šis sąrašas didės. :)


  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pradžia visada džiaugsminga būna, sarkazmas žinoma. Puiku, kad radai ir nusprendei žaisti būtent šiame serveryje. Patarimai būtų paprasti, pasikliauk daugiau savim negu kitais, vykdyk /misijos ; /pasiekimai. Gero žaidimo^_^ 


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Trumpas, tačiau geras atsiliepimas. Sėkmės tau tolimesne žaidime ;). Beto jei nori gauti Vip, xp ir € tai emigruok į serverį.

Beto už atsiliepimą žaidėjas gavo 39,000€.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Džiugu girdėti, ypač dėl naujų administratorių :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, geras atsiliepimas, šaunolis, jog parašei.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus atsiliepimas apie serverį, nei per ilgas, nei per trumpas. :) Sėkmės tau žaidime, jeigu reikės pagalbos rašyk. ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu girdėti, jog apie serverį ir administratorius atsiliepi puikiai! Sėkmės tau toliau žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...