Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Nico_Nivelli

Nico siūlo #2

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nico_Nivelli
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Apačioje
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: 

    1) Šiandiena susipažinau su nauja problema... Mechanikų direktoriaus nėra, o mašinos akumuliatorius išsikrovęs. Ką aš siūlau? Taigi padarykime taip, kad kitas žaidėjas galėtų nusipirkti kioskelyje virvę, tuomet privažiuotų tarkime prie manęs, parašytų tam tikra komandą, man išmeta lentelę ar sutinku, parašau, kad sutinku ir kitas žaidėjas mane tempia, kad galėčiau savo automobilį užkurti ant bėgio. O važinėdamas su ja, man akumuliatorius pasikrautų. Gan originalus ir niekur nematytas sumanymas. Tai būtų galima ir bandyti ištraukti draugą iš duobės ar patraukti iki mechanikų, kad šis galėtų susitvarkyti savo tr. priemonę.

    2) Čia daugiau yra prašymas. Padarykite medikams, kad kas kažkiek laiko atsirastų daugiau sužeistųjų. Kadangi šiuo metu, mano darbuotojai pešasi dėl tų sužeistųjų ir aš juos pilnai suprantu, nes kiekvienas dirbantis žmogus, nori užsidirbti. Dabar atsiranda vienas sužeistasis, o ir jo laukti yra kas. Manau būtų sąžininga padaryti daugiau jų arba, kad šie atsirastų vienas po kito. Ir taip pelnas medikuose mažas, reikia kažką daryti, kad pritraukti žaidėjus dirbti.

    3) Galima padaryti kažką gero ir mūsų žvejams. Tarkime nors tu ir esi bedarbis, tačiau gali užsidirbti. Tu žvejoji žuvį, tuomet kažkur eini ją iškepti. Kada iškepi, tu jas išvežioji po visus taškus, kur prekiaujama maistu. Žinoma galima padaryti taip, kad ir žuvį sudegini, laužą reiktų pačiam kurti. Na duodu tik užuomeną, gal sugalvosit kažką originaliau.

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idėjos tikrai vertos dėmesio. Aš esu už. Bet

  • 1. Ideja, kažkada siuliau ji nebuvo padaryta. Buvo siulyta užkurimas su krokodilais (laidais)
  • 2. Medikams gal ir neprastai sugalvota. 
  • 3. Biški i RuneScape neša, tik del šios priežasties esu prieš.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na dėl trečiosios. Tai nebūtinai tu gali ją kepti. Tiesiog padaro serveryje žvejų darbą be pakv. ir lai šie turi savo žvejybinius laivus, krante turi savo furgonus ir lai tiekia žuvį maisto parduotuvėms.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku su tavom 3 įdėjom . UŽ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...