Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Carlos_Chaplin

Pora Carlos'o pasiūlymų

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Carlos_Chaplin

  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui

Kokia tai sistema?: Apačioj

Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:

1. Abidvi gaujas išimt ir įdėti vieną mafiją. Gaujoms dabar išvis ragas, nes atsirado klanai. O tada manau ir žaidėjų daugiau ateitų ir veiklos biškį daugiau atsirastų. Labai daug neišsiplėsiu, nes puikiai suprantat apie ką aš. Dar prie to pačio mafijos galėtų pardavinėti ginklus kuriuos irgi turėtų iš kažkur parsivežti ir t.t.

 

2. Sumažinti darbų kiekį. Teisėsaugą sujungti ir manau tikrai būtų žymiai geriau, nes dabar kas iš to, kad sėdi po 2-5 darbuotojus. Ginklų prekyba užsiimtų mafijos, tai dingtų dar 1 darbas. EP jungti prie TRV, nes čia galima sakyti lygiai tas pats, o darbuotojai kurie vežiojo MP3 tie ir vežios MP3. Liktų 5 darbai serveryje ir manau būtų žymiai geriau, kadangi dabar tokiuose darbuose kaip medikai, mechanikai tiesiog nesusirenka žmonių.

 

3

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už , tikrai geriau būtų, nes dabar paprastuose darbuose beveik nėra darbuotojų, čia ne tie laikai kaip būdavo virš 100 žaidėjų per dieną pastovei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tralistai jau ir taip sujungti su fūristais, tai manau palikti taip kaip yra, o dėl teisėsaugos sujungimo sutinku, sujungti PD su Spec. būriu ,,Aru", o SPD palikti sau, nes šis darbas kaip suprantu neliečiamas. Kad gražinti mafijas, tikrai už. Padaryti, kad mafijos nariams eitų pardavinėti narkotikus, ginklus ir to pakaktų, būtų kaip seniau, nes tikrai seniau veiksmo netrūkdavo Messio laikais. Manau ir dabar tas pats būtų pasirinkus gerą mafijos vadeivą. Tai kaip ir už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kodėl tik vieną mafiją? siūlau idėti 2 mafijas, sūrius ir yardes kaip ir seniau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritariu, jog reikėtų sujungti darbus ir įdėti mafijas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai pritariu, mafijoje gal būtų žymiai daugiau veiklos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl mafijų sutikčiau pilnai teisėsauga irgi reikėtu jungt nes dbr dauguma į klanus ir teisėsaugos gan mažai yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už bučiau su pirma ideja, bet zinok reiktu abieju gauju. Tada tikrai dauguma zmoniu pritrauktu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai gal sujungiam visus darbus į vieną kokį ir ramu bus? Dėl mafijų kaip ir buvau sakęs kitiems: Invis nedės mafijų dėl to, kad jam tektų perrašyt viską, siūlykite idėjas gaujoms, nes galima pritaikyti joms tą patį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už.

Redaguota nario Johnas_Freizeris
Įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

už , už abi idejas praverstu serverje sitos idjeos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...