Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Alanas_Grigaitis

Grigaičio pasiūlymas serveriui.

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Alanas_Grigaitis
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui.
  • Kokia tai sistema?: Apačioj išakysiu savo mintis.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Nemokamiems administratoriams kurie pasirinkę eventų grupę sukurti vieną komandą /kurtieventa ir koks eventas ten jau pats aprašytų ir t.t bei dalyvių skaičius ir koks tai būtų prizas. Taip pat jie galėtų duoti ginklus nes naujokai ne visi turi dar savų ginklų tai jiems smagu būtų jog evento organizatorius galėtų duoti ginklus/atkeltų transporto priemonę bet tik kada rengia eventą
  • Gražinti seną SG žalą, manau tikrai gryžtų senų dimerių nes daugelis nemoka tiesiog su deagle drožt ir krenta.
  • Administratoriams per stebėti komandą rodytų klavišus W A S D man rodos yra komanda speciali nesu įsitikinęs tai todėl rašau, kur nors lentelės rodytų lengviau būtų atpažinti auto cbugą ir begalę kitų čytų.
  • GP DARBUI NAUJOVĖ Realiai tas dėžes pagamina pats serveris ir ten jų daug yra ir nėra labai logiška. Reiktų naujo MAPP darbo kur būtų daugiau erdvės ir jie turėtų gamintis tuos paketus/ginklus patys GP. Pvz; Atvažiuoja su Boxlive ar kokia ten tr.priemonė į sandelį, prieina prie stalo, paspaudžia F raidę ir pasijama stalą ir išmestų GUI lentelę ką nori gaminti AWP/Deagle/AK-47 pasirenki bet kurį kurio labiausiai reikia. Minimape rodytų 1 vietą iki kurios turi nubėgti paimti ginklo pagrindą, kulkas, scope ir t.t būtų idėta mažos dėžutės ir vsio sunešiojii prie stalo pagamini, procesas užtruktų ir iškarto pasigamintų pvz; 10paketų. nešiotų į boxlive ir vėl gamini, tiesiog atsibodęs GP visas procesas ir vsio tik nauji MAPP darbai buvo padaryti nuo pačio GP įdėjimo.

  • Atnaujinti ZONAS nes jos jau kiek metų stovi tos pačios, norisi naujų tiesiog perkelti, įdėti porą smulkių detalių.

  • Įdėti į topus daugiausia žaidėjas turintis mašiną su ridą ir patektų į top 10. [NE MANO IDĖJA BET VISAI NIEKO MAN JI].

  • LV 6 atnaujinime tiktų šitas klanams nes jam reiktų darbo tikrai daug ir iš Karolio pastangų. Prieš 2 metus kai dar buvo Britas sakė Karolis jog pats labai norėjo šito bet nežinojo kam pritaikyti tai padėsiu aš. Klanams reiktų nusipirkti naują paslaugą už 500 kreditų minuoti tiltą. Minuoti galėtų tik klano vadas/bei jų rankos. Būtų į dieną galima minuoti tik vieną kartą tiesiog sistema leistų nuo 15:00 minuoti. Kai užminavus teisėsaugai į /rt praneštų jog užminuotas tiltas ir turėtų skubėti teisėsauga išminuoti bombą, išminavę gautų abi teisėsaugos sritys į fondą pinigų ar dar ką. Iš klano būtinai turėtų būti bet 7 klaniškiai jog būtų galima minuoti. Jie turėtų laikyti 50minučių jei išlaiko jie taip pat gauna į seifą pinigų, bei per tą tiltą neitų niekam pravažiuoti nes iškart įkrisi į vandenį tiltas atsistatytų 20:00h valandą.

  • Taip pat gražinti seną narkotikų sandelį su priekiniu ir galiniu įėjimu nes kiek buvo tiek visi lievi ir nelabai limpa o dabartinis laivas išvis nelogiška ;)

  • Į KOMENTARUS GALIT PILDYTI, ARBA REDAGUOTI/PATAISYTI.

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O jes Griki! Pats esu naujokas ir buvau evente, tai vos to shotguno turėjau ir pralaimėjau, krč esu už! (Lik'us atgal drg )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau nereikalinga idėja, nei bus naudos nei ka. Čia tik mano nuomonė.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už ir tokiu sistemu samp forume jau esu matęs aišku ir rusu geru esu mates ten tik vertimo reik galečiau išverst jeigu surandi sau tinkamą, bet šiaip labai gera įdėja nes šiandien buvo dm eventas norėjau dalyvaut bet be ginklų buvau. ir gerai kadvisiem praneštu kad daromas eventas i butu laiko apribojimas iki 23h o kitus už savo daryk kad nebugintu niekas kulku iš freeadmino ir visi matytu kiek išdalino ne tik artimiausieji matytu o išvis visi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, nes į tokius event'us kaip "DM" ateis daug daugiau žaidėjų, kadangi nereikės patiem pirkti ginklų ir mokėti savų pinigų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau nereikalinga idėja, nei bus naudos nei ka. Čia tik mano nuomonė.

Nauda bus žaidėjams jog jiem suteiktų galimybę dalyvauti neprašant savo lėšų ;) Iš šiaip visiškai tavo komentaras neargumentuotas kodėl nereikalinga :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už viskas!! labai naudingos ir tikrai pagyvintu serveri!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pilna idėjų, o kurias skaičiau man tikrai patiko! O skaičiau visas!

Tikrai pilnas už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas Zjbs, puiki idėja. Norėčiau tai matyti serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zjbs praverstų šita įdėja serveriui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zjbs praverstų šita įdėja serveriui.

Komentuoji per visus pasiūlymus iš eilės tik tam, kad pakomentuoti. Visų pirmą čia ne viena idėja, o aštuonios, antrą  dauguma idėjų jau yra padaryta. Daugiau postų forume tavęs nepadarys išskirtiniu.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...