Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Ledas_Competiv

Pasiūlymas dėl klanų progresavimo

Rekomenduoti pranešimai

On 08/04/2018 at 13:12, Pit_Viper rašė:

Už, bet turiu pastebejima, dabar yra 2 veiksmo klanai visam LV projekte rolinsai su 6k tasku, ir lvg su 0

(Neskaiciuoju uzsaldytu ir t.t)

Kiek tu galvoji klanu tures po 1.5k tasku? Labai mazai : 

tai tame ir priežastis kodėl jų yra mažai nes jiem čia tiesiog nėra ką veikti.

Prižadėjau jums, kad įtikinsiu Karolį( @Invision_White) bent jau peržvelgti šitą idėją, jis taip padarė, ir parašė man atsakymą:


[2018-04-09 21:05:08] Karolis S. - Invision_White: sveikas, manau taip padarius nebūtų jokios konkurencijos tiesiog, kadangi nėra tų klanų, kurie rinktų tokius kiekius taškų

Tad mano supratimu, jum visiem šiuo metu reikia kviesti kitus žmones ir draugus žaisti šiame projekte, kad pats žmonių skaičius būtų daug aukštesnis, na o tada galima bus galvoti apie didesnius ir tikrai rimtesnius atnaujinimus klanams ir ne tik.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Ledas_Competiv rašė:

tai tame ir priežastis kodėl jų yra mažai nes jiem čia tiesiog nėra ką veikti.

Prižadėjau jums, kad įtikinsiu Karolį( @Invision_White) bent jau peržvelgti šitą idėją, jis taip padarė, ir parašė man atsakymą:


[2018-04-09 21:05:08] Karolis S. - Invision_White: sveikas, manau taip padarius nebūtų jokios konkurencijos tiesiog, kadangi nėra tų klanų, kurie rinktų tokius kiekius taškų

Tad mano supratimu, jum visiem šiuo metu reikia kviesti kitus žmones ir draugus žaisti šiame projekte, kad pats žmonių skaičius būtų daug aukštesnis, na o tada galima bus galvoti apie didesnius ir tikrai rimtesnius atnaujinimus klanams ir ne tik.

Del draugu kvietimo, beveik visi draugai nebeidzia isvis sampo, irl ( in real life) sako kad pasenes zaidimas ir t.t( zaidzia tik keli)

Dabar arteja vasara, geras oras todel ir krenta zaideju skaicius visuose projektuose ne tik Las-Venture.

Del sios idejos tikrai nepritrauktume zaideju, o jei pritrauktume tai labai maza ju dali ir tai net nepasijaustu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš asmeniškai esu už šią idėją, bet žmoniu kiekis serveryje yra tiesiog per mažas, ir tokios rimtos idėjos tikrai neverta padaryti, bent jau dabar. Būkime relistai, o ne savo svajonėse gyvenkite.

 

Tik pastebėjimas: 15h-28 žmonės serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...