Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Alanas_Grigaitis

[ APKLAUSA ] Ledas reikalingas? NE

Ledas reikalingas čia? NE  

49 nariai balsavo

  1. 1. Ar Ledą mest iš adminų?



Rekomenduoti pranešimai

Grigaitis tai totalus lo has, dyglo fotke ikele, nes nebeturejo ka atsikirst, dabar vyrutis pakiles, nu ir ph kad ikelei, gal tavo irgi ikelt *Myliu Las-Venturas.lt*? *Myliu Las-Venturas.lt* kevals nh. O del ledo, tai uz, nors nezaidziu cia, bet nepatinka jis man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku daug kas nekenčia to ledo ir t.t, nes stūmė ant servo, visaip išvadino, bet grįžo į komandą. Grįžo į komandą ne Sky sprendimu, bet Invio pasiūlymu, kitaip tariant gal įsakymu. Aš irgi esu prie tų žmonių, kurie jo kažkiek tai nekenčia, bet jeigu verkiat dėl banų - tai paimkit ištrinkt tuos čytus ir žaiskit kaip seniau, kai nebūdavo tų  visokių čytų ir tada galbūt neverksite.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

KOKS SUŠIKTAS SKIRTUMAS KURIOJ JIS GRUPĖJ YRA?  Visų grupių administratoriai privalo gaudyti čytus. Kaip administratorių prižiūrėtojas, matau adminų logus, visad kai kažkas kažko paklausia, paprašo į /adminams, pagalbą Ledas suteikia.


Jūs kaip sušikti dundukai, tikit viskuo, ką kiti sako - " nes prieš išeidamas jis visus išvadino negražiai "  apstūmęs projektą jis nebeturėtų būt komandoj"


Vienintelis dalykas ką jis minėjo leavindamas savo temoj - vyraujanti korupcija. VISKAS. JOKIO KITO ŽODŽIO APIE PROJEKTĄ JIS NESAKĖ, VISAS MINTIS IR NUOMONES JIS LAIKO SAVYJE.


Dėl čytų baninimo - kas jums kvaileliams liepia čytint? Tai savikontrolis veiksmas, kur patys nusprendžiat, čytint ar ne, patys turit įsirašyt ir naudot. Pagauna - nežliumbkit kaip maži vaikai forume, o susitaikykit ir darykit išvadas.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Grigaitis tai totalus lo has, dyglo fotke ikele, nes nebeturejo ka atsikirst, dabar vyrutis pakiles, nu ir ph kad ikelei, gal tavo irgi ikelt *Myliu Las-Venturas.lt*? *Myliu Las-Venturas.lt* kevals nh. O del ledo, tai uz, nors nezaidziu cia, bet nepatinka jis man

8b69fae981196c2d854b99cc17b8ad25380.jpg

bahūras tavo storą veiduką irgi turiu kai gavai free adm ir pyzdindavai iš pamokų. ;)

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

8b69fae981196c2d854b99cc17b8ad25380.jpg8e2f28686c6d841ce662d9efbf244eb5800.jpg

Sergio su Dyglu jaučiu nuo vieno tėvo nxj

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Fotkes :DDDDDDDDDDDDDd, ne šjp pasiskolinsiu aš tas fotkęs, o šjp del admino šalinimo, jo žinau užpisa ir mane jisai, bet gi reik tos tvarkos xd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Fotkes :DDDDDDDDDDDDDd, ne šjp pasiskolinsiu aš tas fotkęs, o šjp del admino šalinimo, jo žinau užpisa ir mane jisai, bet gi reik tos tvarkos xd

Į sveikatą!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hebryte davai nustokit tuos savo vaikiškus žaidimus žaist, jum čia visiem virš 15 metų ir žaidžiat kaip duh** totalus, verkiat dėl visko hebra nustokit jeigu pagauna kad čytinat tai kas tau maišo nečytinti? nemoki pisti nereiki lysti, jeigu čytinat dėl teleportų ir kad praneša adminam tai ir nereik verkti, kas moka tas moka čytinti iš tu ir reik mokintis. bet vis gi kas čia stume ant projekto? jis pasake kad šiame serverį korupcijos pilna iki dabar net, ir jus čia verkiat, tu manai nuo šitos temos ji kažkas šalins? kompresa užsidėk ant galvos gal lengviau bus užpisat čia verkti.

 

LVH tai kas antras čytina tai tegul nors ir visus išbanina kurie čytina.

 

Zajibali verkti jau

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienas normalus žmogus kuris banina čyterius ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

issiliesiu tipo jo, uzp*santis zmogus tikrai, kazkada ir mane buvo uzbanines, bet nu vienintelis adminas, kuris tikrai daro serva svaresniu ;D per daug siuksliu prisisiunciat, neidomu zaist su jum, del to daug senbuviu nebezaidzia nes neber tikslo ;D mldc ledai, palikit valdzioj, ir as cia rimtai, man jis i tosha panashus su savo veikla 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau reikėtų jį palikti bet perkelti į kitą grupę, nes retai kada padeda kai /adminams parašai, Ehmmettai čia yra tiesa. Tai žodžiu tegu jis pirma atlieka SAVO darbą o po to visus banina ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei žaidėjas per daug gerai atlieka tiek savo, tiek kitų grupių administratorių darbą, jis turėtų būti pašalintas? Su tokia ideologija, galit grįžt prie 20 žaidėjų ribos. Kiek pastebėjau, jums niekas netinka. :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku už meskit nh ji

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normalus tie Ledai, va vasara prasidejo, tai su akcija dar maximoje maciau ciupkit kol galit  :) 


Dq uz tai kad duodat darbo.


 


TEMA RAKINAMA*


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...